wypoczynek

All inclusive Tajlandia

Dziewicze anturaże – All inclusive na Koh Chang

Położona na wschodnim wybrzeżu Tajlandii, Koh Chang to trzecia co do wielkości wyspa Tajlandii. Przyciąga one co roku sporo turystów spragnionych beztroskiego wypoczynku na jednej z egzotycznych plaż. Jednak to nie plaże, a krajobraz wyróżnia Koh Chang od reszty. Góry przeplatają się tu z morzem, tworząc unikalny mikroklimat, idealny do przyjemnego wypoczynku. Górski interior rozdziela też wyspę na dwie części. Zachodnia opanowana została przez turystów. We wschodniej to natura wciąż odgrywa najważniejszą rolę. Jeżeli szukacie ukojenia i relaksacji, wschodnie wioski rybackie ukryte pośród lasów namorzynowych będą idealnym wyborem. Jeżeli jednak biały piasek, kąpiele w lagunie i drinki na plaży przemawiają do Was bardziej, wybierzcie się na zachód.


Egzotyczne plaże – all inclusive na Koh Chang

To tu znajdziecie słynną White Sand Beach, bursztynową Amber Beach czy tętniąca życiem Lonely Beach. To jednak tylko niektóre z najbardziej znanych propozycji. Koh Chang jest prawdziwą gratką dla miłośników opalania i wypoczynku nad wodą. W trakcie all inclusive tutaj każdy znajdzie swój ulubiony zakątek wybrzeża. Na miejscu czekają bowiem na Was zarówno bardziej zurbanizowane plaże, jak i dzikie, pozostawione w swej naturalnej formie!


Tajlandia na Talerzu – all inclusive na Koh Chang

Urlop w Tajlandii to także prawdziwa uczta kulinarna. Nikomu nie trzeba już chyba reklamować eklektycznej tajskiej kuchni, która przebojem wdarła się do Europy. All inclusive na Koh Chang to świetna okazja, aby spróbować oryginalnego Pad Thaia czy Phad Khi Maow wraz z różnymi odmianami curry. Do tego pyszne zupy Tom Yum, Tom Kha czy Kuay Tiew. A wszystko przyrządzone ze świeżych owoców morza, mleka kokosowego, limonki i tajskich ziół. Lekkie, łączące w sobie wiele smaków, tajskie potrawy podbiją podniebienia nawet najbardziej wybrednych smakoszy!