All inclusive Tajlandia

Perła Południa – all inclusive na wyspie Phuket

Oddalona od Bankgoku o 900 km, wyspa Phuket należy do najsłynniejszych rejonów wypoczynkowych w Tajlandii, co roku gromadząc tysiące turystów spragnionych słońca, laguny, piaszczystych plaż i bujnej, tropikalnej roślinności. Nic więc dziwnego, że doczekała się miana Perły Południa. Z jednej strony obfituje w egzotyczne świątynie i stare miasta, z drugiej w centra handlowe i modne restauracje. A pomiędzy nimi wyrastają hotele, hoteliki, pensjonaty i romantyczne domki na plaży. Każdy z nich oferuje świetne warunki noclegowe, dlatego też wczasy all inclusive na Phuket to gwarancja udanego urlopu. Jeżeli szukacie bardziej kameralnych scenerii, również takowe znajdziecie. Wystarczy udać się nieco w głąb wyspy.

Czarujące krajobrazy – all inclusive na Phuket

Malownicza Phuket posiada różnorodny krajobraz. Z jednej strony obfituje w skaliste cyple, z drugiej w piaszczyste plaże. Są też wzgórza porośnięte dżunglą, jak i lasy namorzynowe. Na wyspie utworzono zresztą 2 parki narodowe. Szczególnie polecamy wizytę w parku Thaeo Phra Khao. Jest on prawdziwą oazą dla wszystkich spragnionych wyciszenia i bliskości natury. Zdziwicie się jak piękna i różnorodna może być tutejsza flora i fauna. Jeżeli czas Wam pozwoli, odwiedźcie również przylądek Promthep – najbardziej wysunięty na południe punkt Phuket. Czekają tu na Was porośnięte zielenią klify, które pięknie komponują się z bezkresną panoramą morskiego horyzontu. Tutejsze zachody słońca są prawdziwą gratką dla fotografów.

Jedne z najpiękniejszych plaż w Azji – all inclusive na Phuket

Plaże Phuket są w czołówce najpiękniejszych plaż Tajlandii, jak i całego kontynentu. To tu czeka na Was między innymi rajska plaża Kata, która dawny rybacki urok udanie przeplata z nowoczesnymi restauracjami i szkołami surfingu. Jeżeli marzy Wam się nurkowanie w poszukiwaniu rafy koralowej, polecamy szczególnie plażę Karon. Jest to też najdłuższa plaża na wyspie, posiadająca u swych południowych krańców zachwycającą rafę koralową. All inclusive na Phuket to również bardziej kameralne zakątki, jak np. plaże Nai Thon i Nai Yang, zlokalizowane na terenie Parku Narodowego Sirinat.

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon