wypoczynek

Wczasy na Phuket - co musisz wiedzieć?

  • O Phuket
  • Opinie
  • Pogoda
  • Artykuły

Phuket

Wakacje na Phuket pozwolą Ci odkryć wszystko to, co ma do zaoferowania Tajlandia. To tętniąca życiem, kolorowa wyspa położona przy zachodnim wybrzeżu Półwyspu Malajskiego, na której czekają cudowne plaże, egzotyczna przyroda i zapierające dech w piersiach widoki. Co warto zobaczyć na Phuket? Buddyjskie i chińskie świątynie, China Town i najbardziej klimatyczne miejsce, czyli Stary Phuket.
Warto także wybrać się do Parku Narodowego Khao Sok, by odkryć prawdziwy las tropikalny oraz odwiedzić zatokę Phang Nga, która zachwyca swoim urokiem. Co jeszcze? Wyspy Phi Phi, imprezową ulice Bangla Road, skałę James’a Bonda i jezioro Racza Prapa. Masz ochotę poznać fascynującą Tajlandię? Zarezerwuj wakacje last minute na Phuket i odkryj jej urok!

Opinie o Phuket

Phuket
6.0 /6

Cudowny hotel w spokojnej i pięknej okolicy

Maikhao Palm Beach Resort jest najpiękniejszym hotelem w jakim mieszkałam. Olbrzymi basen otoczony zielenią jak z bajki, duże pokoje z widokiem na morze i spokój pozwalający słyszeć szum morza pozwalają cudownie spędzać czas.
Dodał(a):
Grażyna, Bielsko-Biała, 24.01.2020
5.0 /6

Ocena całościowa.

Miasto bardzo rozwinęte, nie tylko turystycznie. Możliwość odwiedzenia wielu zróżnicowanych zakątków pod względem przyrodniczym.
Dodał(a):
Marek, Przygoń, 06.01.2020
4.5 /6

Rozrywkowa wyspa

Toczy się tam życie nocne z restauracjami , pubami z dobrą muzyką graną na żywo. W dzień czekają rajskie plaże.
Dodał(a):
WIESLAWA BEATA , ZIELONA GÓRA, 11.01.2020
6.0 /6

Tolerancja i empatia

Pomimo wielkiej religijności, miejsce bardzo wolnościowe i tolerancyjne dla wszystkich nacji i religii.
Dodał(a):
Renata, Swarzędz, 12.02.2020
3.0 /6

Phuket to dziwne miasto.

Mam mieszane uczucia co do tego miasta. Samo miasto wywarło na mnie złe wrażenie. Dzięki zabłądzeniu mogłem zobaczyć miejsca w które nie zapuszczają się turyści. Było to traumatyczne przeżycie. Jednak miejsca, które stanowią atrakcje turystyczne są godne polecenia. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Okolice nadmorskie (Kata, Karon, Patong) to już inna bajka. Ale chyba tak jest wszędzie. Ogólnie miasto, okolica warta zobaczenia.
Dodał(a):
Jacek, Jaworzno, 12.12.2019
4.9/6 Ocena ogólna Phuket

Pogoda w Phuket

Kiedy pojechać na urlop do Tajlandii? Pogoda, klimat i temperatury

Masz ochotę na wczasy w Tajlandii? Sprawdź pogodę, klimat i średnie temperatury panujące w tym kraju i dowiedz się, kiedy najlepiej wybrać się na urlop do Tajlandii