Opinie klientów o Catalonia Yucatan Beach

5.5 /6
36 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.1
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
4.6
Pokój
5.0
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
5.3
Wyżywienie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Ewa, Łódź 15.12.2015

opinia wyjazdu wypoczynkowego

Jesteśmy zadowoleni z pobytu.

5.0/6

MAŁGORZATA, WARSZAWA 17.12.2019

Drugi raz

Drugi raz byliśmy w tym samym miejscu. Ocena bardzo dobra głównie dlatego, że Meksyk sam w sobie jest bardzo fajny i przebywanie tam sprawia wiele przyjemności. Hotel niestety trochę podupadł w porównaniu do poprzedniej wizyty i ja osobiście już bym zmienił ocenę z 4,5 słoneczka na 4 słoneczka.

5.0/6

Alicja 02.04.2015

Hotel Catalonia Yucatan Beach

Hotel godny polecenia.

5.0/6

Tomasz, Bielsko-Biała 28.04.2021

Hotel godny polecenia

Hotel składa się z dwóch części - z obu można korzystać, Zwraca uwagę nienaganna czystość i bardzo sympatyczna obsługa. Podstawowe wyposażenie pokoi, ale wystarczające, a pokoje dość duże, zawsze dobrze, co dziennie sprzątane. Posiłki niezbyt urozmaicone, ale dobrej jakości, oczywiście dostępne restauracje a'la carte w cenie. Drinki w barach robione na życzenie z markowych alkoholi. Baseny duże i kilka dostępnych w obiekcie. Początkiem kwietnia małe obłożenie, więc leżaki dostępne o każdej porze i wszędzie, Plaża zatoczkowa, częściowo sztuczna, ale piaszczysta i zadbana, mała ilość gronorostów ze względu na falochron, nie ma też większych fal, można posnurkować bo są duże fragment dna z rafą. Egzotyczny ogród bardzo zadbany, piękne otoczenie wokół. Bardzo dobra lokalizacja w zamkniętym, luksusowym miasteczku Puerto Aventuras - można bezpiecznie wybrać się na spacer w okolicy hotelu np do mariny, gdzie można zobaczyć delfiny i manaty (niestety uwięzione). W pobliżu również wart odwiedzenia ekopark cenot Kantun Chi (kilka minut taksówką z hotelu). Hotel nie jest wielkim molochem, więc wszędzie jest względnie blisko. W pełni zasługuje na 4 gwiazdki - pobyt uważam za bardzo udany.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem