Opinie klientów o Catalonia Yucatan Beach

5.5 /6
36 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.1
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
4.6
Pokój
5.0
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
5.3
Wyżywienie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Tomasz, Łódź 30.11.2015

tuż po powrocie

Witam, ogólna ocena pozytywna/wyjątkiem jest ta beznadziejna plaża/ Ocenę całego wyjazdu podwyższa objazdówka "Zaginione Miasta Majów" z pierwszego tygodnia. Pani Małgosia rezydentka z objazdu REWELACJA,pełen profesjonalizm.W skali do 6 dostaje od nas 12- naprawdę ekstra. Gdybym miał jeszcze raz wybierać,to nad tym hotelem zastanowiłbym się ze względu na plażę.

3.5/6

Grzegorz Andrzej, Radomsko 05.04.2022

Tak sobie

Hotel Riviera Maya został zmieniony w trakcie transferu z lotniska . Brak leżaków na plaży chociaż dopłaciłem do wyższego standardu . Aby zdobyć leżak należało wstać o 6.00 i położyć ręcznik na leżaku. Piloci na wycieczkach fakultatywnych to jasny punkt programu . Kompetentni i elokwentni ciekawie opowiadali. Plaża zarośnięta glonami , hotel nie radził sobie z czyszczeniem.

3.0/6

JERZY 18.04.2022

Catalonia Yucatan Beach - wczasy

Wczasy w hotelu Catalonia Yucatan Beach, mogę ocenić jako nieudane, ogólne wrażenia popsuła zaśmiecona i śmierdząca od glonów plaża, jak również płytki basen służący bardziej Amerykanom jako drink bar. Miła i sympatyczna obsługa była jedynym plusem mojego pobytu w tymże hotelu.

2.5/6

Piotr, JÓZEFÓW 28.03.2022

Kiepski hotel

Pokój który otrzymaliśmy był tragiczny, bardzo stary i zaniedbany. Drzwi balkonowe się nie zamykały, mimo interwenci obsługi. Na drugi dzień dostaliśmy drugi pokój (trochę lepszy) Hotel ten nie zasługuje nawet na 3 gwiazdki.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem