Opinie klientów o Trochę tu, trochę tam - Meksyk i Kuba

5.5 /6
342 
opinie
Atrakcje dla dzieci
5.5
Intensywność programu
3.3
Obsługa hotelowa
5.4
Pilot
5.7
Plaża
5.6
Pokój
4.9
Położenie i okolica
5.6
Program wycieczki
5.4
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
5.5
Transport
5.3
Wyżywienie
5.5
Zakwaterowanie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Leszek, Katowice 04.12.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Wypoczynek z rodziną

Hotel przepiękny ta zieleń jedzenie a nawet dyskoteka wszystko na plus ,zwierzęta na terenie hoteli iguany szop pracz ostronosy szkoda że małpek nie było 😅 sporty wodne extra przepiękna Rafał koralowa i przepiękne ryby czasami można Spotkać żółwie piękne ptaki jak fregaty i pelikany napewno jeszcze tam wrócimy.

6.0/6

Alicja, Warszawa 21.02.2022

Cudowne wakacje

Cały resort w który wchodzi 5 hoteli jest cudowny !! Naprawdę każdy z hoteli jest inny i każdy w standardzie bardzo fajnym … jedzonko pyszne , plaża boska, ludzie mili a Meksyk no cóż napewno wrócę bo skradł moje serce ❤️

6.0/6

Danuta, --- 06.03.2023
Termin pobytu: luty 2023

Wspaniałe wakacje w środku zimy

Zacznę od tego, że to moja już któraś z kolei podróż do Meksyku, a zatem oceniam ten pobyt nie jako turysta zachwycony latem w środku zimy, ale osoba, która już wie, czego spodziewać się po meksykańskich klimatach w lutym. W Barcelo byliśmy po raz pierwszy, chociaż już dwukrotnie spędzaliśmy zimowe wakacje w okolicach Playa del Carmen. Czytając opinie na grupie Facebooka dedykowanej temu ośrodkowi trochę bałam się, że będzie tłok na plaży i przy basenie, że nie znajdziemy leżaków (odrzucałam ewentualność rezerwowania ich o godzinie siódmej rano, co wynikało z wielu wpisów na facebookowej grupie). Chociaż jestem porannym ptaszkiem, to zajmowanie leżaków takie "na zapas" budzi we mnie wyłącznie negatywne uczucia). Rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Łóżka na plaży były dostępne o każdej porze. Przy tym po raz pierwszy przed słońcem chroniły nas nie parasole, ale strzeliste palmy, użyczające tak potrzebnego w tym klimacie cienia. Co nas zastało: Baseny wspaniałe - ciepła woda, ciekawy kształt, jacuzzi, w którym temperatura wody jest taka sama jak w basenie. W tym przypadku jest to ogromny plus, że woda nie jest cieplejsza, bo przyjemność korzystania z nich byłaby o wiele mniejsza. Przestrzeń hotelowa wspaniale zorganizowana. W sumie 9 budynków hotelowych w ośrodku, ale wszystkie niejako "ukryte" wśród palm i innych roślin tropikalnych. Spacerując po przestrzeni hotelowej nie dostrzega się budynków, a jedynie cudowny ogród tropikalny. Poranne "przebieżki" alejami rozpościerającymi się na jego terenie - to coś, co będę długo wspominać. Do tego dodać należy cudowne wschody słońca, których mogli doświadczyć wszyscy, którzy wstali z łóżek przed siódmą, aby po godzinie 7:15 czekać na pojawienie się tej największej gwiazdy w naszym układzie. ŻADNEJ WALKI O LEŻAKI!. Rankiem, jak wybiegałam na moje poranne spacery, widziałam leżaki obłożone ręcznikami. Ale w żaden sposób nie przenosiło się to na dostępność leżaków w późniejszych porach. Barcelo to oferta AI. Według mojej opinii (bo wiadomo, każdy ma inny smak i inną kuchnię preferuje) jedzenie było bardzo dobre. Nie napiszę, że fantastyczne, bo musiałabym w sposób bardzo subiektywny odnieść się do moich gustów. A nie taki jest sens pisania opinii. Restauracje a'la Carte niektóre fantastyczne, niektóre gorsze. Nie będę umieszczać tu mojej opinii, bo jedliśmy w restauracjach wspaniałych, ale także w restauracji, która według naszej opinii nie była dobra, a opinie miała naprawdę dobre. I na odwrót. Na koniec mojej opinii chciałabym podziękować Pani Klaudi, która od pierwszego mojego kontaktu z biurem Rainbow pomagała mi w rezerwacji, udzielała ważnych informacji. Jej pomoc pod każdym względem uznaję za nieocenioną. Jedyną złą opinię muszę wystawić w związku z klimatyzacją - chyba od bardzo dawna nie czyszczoną. Swąd pleśni w pokojach. Trzeba wyłączyć klimatyzację, a włączyć wiatrak podsufitowy. Jednak hotel powinien o to bardziej zadbać. Więc nie jest to zarzut w stosunku biura podróży.

6.0/6

JOLANTA, KATOWICE 09.12.2022
Termin pobytu: listopad 2022

Opinia Barcelo

Wakacje jak najbardziej udane, hotel godny polecenia. Niestety rezydent skupiony tylko na sprzedaży wycieczek, a później radźcie sobie sami...
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem