Opinie klientów o Trochę tu, trochę tam - Meksyk i Kuba

5.5 /6
346 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.5
Intensywność programu
3.3
Obsługa hotelowa
5.4
Pilot
5.7
Plaża
5.6
Pokój
4.9
Położenie i okolica
5.6
Program wycieczki
5.4
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
5.5
Transport
5.3
Wyżywienie
5.5
Zakwaterowanie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

3.0/6

Daniel 14.03.2023
Termin pobytu: luty 2023

Pokój Junior Suite Ocean Front Premium Level at Maya Beach Caribe pokój 1106

po przybyciu na miejsce zakwaterowano nas w część Beach pokój 1106(parter wyjście na ogród) po wejściu był ogromny zapach stęchlizny- wilgoci,grzyba. nie potrafiliśmy zasnąć, dusiło nas to w nocy,na drugi dzień zgłosiliśmy to ale nikt zbytnio się nie przejął,zaproponowano nam tylko ten sam pokoj piętro wyżej (ale w nim to samo pachniało) zaprosiłem innych Polaków by sami weszli i zobaczyli i faktycznie potwierdzili że to dziwny zapach i duszący... ogólnie zawiodłem się tymi wakacjami gdysz to była nasza podróż poślubna i wkoncu wymarzone wakacje w Meksyku...nigdy więcej bym już nie odwiedził tego hotelu.

3.0/6

Elżbieta i Ryszard 21.02.2023

Trudno ocenić

Hotel jest ogromny i ma mnóstwo atrakcji ( kręgielnię, kilka teatrów, delfinarium, wspaniale wyposażoną siłownię, a nawet lodowisko). Dobre restauracje a'la carte i średnią restaurację bufetową. Mnóstwo pięknych dobrze wyposażonych basenów, piękną plażę z rafą, do której podpływają żółwie morskie i czasem płaszczki. Wszystko wygląda bogato i jest zadbane, ale ma kilka wad. Pokoje, jakie rezerwuje Rainbow, powinny być przeznaczone co najwyżej dla pracowników lub turystów zatrzymujących się na 1 do 2 nocy (z powodów jakie opisałam poniżej). Odległości jakie trzeba pokonać np. z pokoju na basen, plażę, do restauracji są ogromne i osoby mające problem z poruszaniem się, nie powinny korzystać z tego hotelu. Jeździ tu co prawda piętrowy autobus, ale tylko pomiędzy recepcjami poszczególnych hoteli w resorcie i SPA. W innych hotelach 5 gwiazdkowych przy basenach i na plaży jest obsługa kelnerska. Tutaj tylko raz przy basenie podeszła do nas kelnerka , przyjęła zamówienie, którego nigdy nie zrealizowała. Nie ma barów plażowych. Sprzątanie pokoju poniżej krytyki. Można wymienić waluty na pesos, ale już nadmiaru pesos z powrotem na euro czy dolary nie. Ogólnie nie polecam.

3.0/6

Maria, Poznań 22.01.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Rzeczywista ocena warunków bytowych w hotelu

Sam Meksyk ciekawy, barwny, pogoda wspaniała, woda w oceanie cudo. Restauracje działały bez zarzutu. Niestety standard pokoju zdecydowanie odbiegał od wyznaczonych 5 gwiazdek, może najwyżej dwie przez co czuje się trochę oszukana. Rezydentka Pani Natalia bardzo sympatyczna, pomocna ze zrozumieniem podchodziła do turystów.

3.0/6

AGNIESZKA MALGORZATA, BYDGOSZCZ 05.02.2017
Termin pobytu: styczeń 2017

Trzymać się z dala od tego resortu jesli chce się wypocząć.

Uważam, ze obiekt nie zasługuje na 5*. Jest to ogromny obiekt. Poruszanie sie po nim wymaga nienagannej kondycji, cierpliwości i sporo czasu. Składa sie z 5 cześci, raczej nie wiadomo do której się trafi. Trudno to wymóc na biurze i na hotelu. Hotel ma ok 3000 pokoi, 5 recepcji i ogólny chaos organizacyjny. Istnieje mozliwość dokupienia opcji Premium, z której skorzystałam. Przyznam, ze korzysci nie sa dla mnie zadowalające. Tak naprawdę dostaje się pokoje najblizej plazy( jednak rzadko kiedy z nich widać morze ) z widokiem na baseny i wszechobecnym hałasem trwającym od godz. 8.30 rano do nocy ( nawet 2-3 nad ranem). Bardzo głośna muzyka animacyjna!!!od wczesnych godzin rannych, koncerty na plazy, wesela, imprezy inegracyjne i zgiełk to zdecydowanie minusy wykupienia tej opcji. Połozenie tych pokoji to tragedia jesli chodzi o spokój. Posiadanie stoperów do uszu w pokoju i na plazy to podstawa. ALL 24/h , barek w cenie, alkohole markowe dostaje się po podpisaniu karteczki. Mozliwość korzystania z restauracji codziennie po uprzedniej rezerwacji (włoska,japonska,hiszpanska,owoce morza,steak house,meksykanska), w pozostałych pokojach 3 razy na tydzien.
184858688
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem