Opinie klientów o Trochę tu, trochę tam - Meksyk i Kuba

5.5 /6
11 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.9
Intensywność programu
3.3
Obsługa hotelowa
5.6
Pilot
5.7
Plaża
5.5
Pokój
5.5
Położenie i okolica
5.8
Program wycieczki
5.4
Rezydent
5.6
Sport i rozrywka
5.5
Transport
5.3
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Dorota, Opole 28.01.2016

Niezapomniane chwile

Wspaniale pomyślana impreza pozwalająca przy jednorazowym dalekim przelocie zwiedzić i poznać dwa karaje. Oba przepiękne, ale jakże odmienne kulturowo. Meksyk rozpieścił nas luksusem, a Kubańskie plaże zafascynowały pięknem i egzotyką. Impreza dopięta na ostatni guzik przez organizatora, co pozwoliło nam całkowicie zapomnieć o codziennych troskach i oddać się bestroskiemu wypoczynkowi.

6.0/6

Agnieszka 16.03.2020

cudowny

Cudowny hotel,otoczony mnóstwem zieleni,na terenie hotelu dużo iguan.Pokoje bardzo czyste,sprzątane codziennie,wymiana ręczników na życzenie gościa.W hotelu jest kilka restauracji tematycznych z pysznym jedzeniem,nie jest wymagana rezerwacja,świetna kawa w Coco Cafe.Plaża codziennie sprzątana z glonów,nie ma problemów z dostępnością leżaków,także przy basenie,ręczniki dostępne przez cały dzień.Przemiła obsługa w całym hotelu.Animacje mimo,że dostępne cały dzień nie były uciążliwe dla chcących tylko wypocząć.Bardzo blisko do strefy archeologicznej Tulum.Do Playa Del Carmen można podjechać busem Collectivo,wystarczy wyjść przed hotel,jedzie ok.30 minut,co 5 min,2 osoby za 90 peso,płatność na koniec kursu,zatrzymuje się przy samej 5 Avenue.Polecam ten hotel,cudowny wypoczynek.

6.0/6

Ewa 30.11.2022

Fantastyczny

Goraco polecam ten hotel. Ladne wnetrza, swietna plaza , uczynna i nienachalna obsluga, swietne posilki

6.0/6

Karol, Wrocław 05.04.2023
Termin pobytu: styczeń 2023

Yucatan Mexico Holiday

wspaniała przygoda, piękne widoki, serdeczni i życzliwi ludzie… warto zwiedzić tą cześć Meksyku. Jukatan naprawdę jest egzotyczny, szczerze polecam
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem