Opinie o Royal Garden Palace

Kategoria lokalna: 5

5.5/6
(277 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
3.9
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
5.0
Pokój
5.5
Położenie i okolica
5.0
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
4.9
Wyżywienie
5.6
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Cudowny urlop

    Gerarda, Mysłowice 12.10.2025 | Termin pobytu: październik 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu Royal Garden Palace.Hotel ładny,wokół otacza go ogromny ,zadbany ogród z cudowną roślinnoscią.Droga do morza prowadzi malowniczą alejką wśród pieknych palm. Odpoczęliśmy w malowniczym otoczeniu ,korzystając z pysznego jedzenia .

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    royal garden palace

    Karolina 05.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    obsługa w hotelu na bardzo wysokim poziomie wszyscy się starają żeby wszystko było na najwyższym poziomie. Panie sprzątające super.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Polecam serdecznie

    Grażyna, Jastrzębie-Zdrój 06.10.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel bardzo przyjemny, pokoje czyste i zadbane Miła i uprzejma obsługa zawsze chętna do pomocy.Piękna , szeroka i piaszczysta plaża. Polecam z czystym sumieniem. Mam nadzieję, że jeszcze tam wrócę.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Na szostke

    Iwona, Częstochowa 13.09.2022 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Hotel super i obsługa również.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Hotel 👍👍👍

    Nina, Gomunice 10.10.2024 | Termin pobytu: październik 2024 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    super hotel pokoje codziennie sprzątane pyszne jedzenie codziennie coś innego plaża czyściutka Brak czasu na nude

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    polecam

    Róża 01.12.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Hotel godny polecenia. Animatorzy i obsługa super. Jedzenie i drinki smaczne.Udane wakacje. Minusy to brak prysznica.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Fantastyczne wakacje

    Klaudia, Gdańsk 21.02.2023 | Termin pobytu: wrzesień 2019 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Fenomenalny hotel, przepyszne jedzenie i obsługa bardzo miła. Ogród hotelowy bardzo zadbany, wręcz magiczny. Plaża jak na Zanzibarze, polecam serdecznie!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    super hotel !

    Przemysław, Aga, Gniezno 20.08.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Po pobycie w Royal Garden nie wiemy czy niezbyt wysoko nie postawiliśmy sobie poprzeczki wobec potencjalnych innych wyjazdów. Nie oczekiwaliśmy aż takiego standardu. Czysto to mało powiedziane. Jedzenie pyszne. Zielono, jak w Oazie. Chyba najbardziej podobał się nam uśmiech personelu. Obojętnie czy kierownika hotelu, animatorów, osób sprzątających pokoje czy ogrodników. Wszyscy uśmiechnięci. Aż dziwne :) Linia brzegowa i plaża. Co jakiś czas pojawiały się glony wyrzucane na brzeg, ale woda w większość dni rewelacyjna i czyściutka. Ciepła jak zupa. Piaszczysta. Buty kąpielowe w Royal Garden na pewno nie potrzebne. Co do leżaków świetnie, że były pilnowane przez ochronę hotelu. Żaden sprzedawca nie miał prawa zbliżyć się bliżej niż na kilka metrów. A kultura hotelowa i gości pozwalała na beztroskie pozostawienie kosztowności na leżakach i pójście do wody. Leżaki przed położeniem się czyścił codziennie szczoteczką od piasku pracownik Hotelu! Podsumowując: dla nas z doświadczeniem plaż w Czarnogórze, jednej włoskiej i oczywiście polskich przydzielamy 10/10. Jeszcze jeden szczegół. W Royal Garden na kolacje koniecznie długie spodnie, koszula lub polówka. W spodenkach nie wpuszczą. I Bardzo dobrze! Przez cały okres pobytu nie odnotowaliśmy ani jednego przypadku pijaństwa czy niestosownego zachowania. Jeśli ktoś chce jechać się napić za darmo to nie jest to dobry Hotel. A jeśli chce odpocząć w komfortowych warunkach to polecamy z całą pewnością.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    spełnienie marzeń

    BOGUMILA, JOZEFOW 07.12.2023 | Termin pobytu: listopad 2023 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymi

    Hotel spełnia wysokie standardy. Pokoje codziennie sprzątane. Miła obsługa. Fantastyczne jedzenie. Bujna zieleń wokół hotelu. Najważniejsze: niebo bezchmurne, a nocą pełne gwiazd. Nie chce się iść spać. Przyjeżdżajcie. Jest romantycznie. Ja tam wrócę.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Bardzo dobry

    Beata, Trzcianka 30.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Hotel bardzo ładny , dużo zieleni pięknych kwiatów jestem oczarowana , czysty codziennie sprzątany miła obsługa, pyszne jedzenie , animacje każdego dnia , plaża bardzo ładna...ogólnie bardzo podobało mi się...serdecznie polecam