Opinie o Vincci Helios Beach
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Zdecydowanie Polecam!!!!
JERZY, RYBNIK 27.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąSuper wypoczynek, obsługa naprawdę się starała umilić czas,pełna profesja,hotel dla rodzinki, Polecam
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hokej Vincci
Iwona, Rybnik 06.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąPolecam wypoczynek w tym hotelu, wszystko było w jak najlepszym porządku ,pokoje sprzątane czyste ,jedzenie bardzo dobre urozmaicone ,każdy znajdzie coś dla siebie ,duży basen , i przepiękna duża piaszczysta plaża ,a kolor morza po prostu zachwyca ,polecam
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniale wakacje
Andrzej, Łężyce 26.05.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąPobyt bardzo udany , jedzonko super , niestety ogromna ilość Polaków których wcześniej nie było w tym hotelu , zachowanie słabe ..,
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam.!
KRZYSZTOF, Dynow 05.10.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąPolecam hotel oraz biuro Rainbow bardzo byliśmy zadowoleni. Podróżowaliśmy duża grupa i wszyscy bardzo dobrze wspominają pobyt. Pokoje przestronne, jedzenie w porządku cena adekwatna.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rewelacja
Renata 05.09.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parzeHotel robi wrażenie. Pięknym ogrodem, bardzo miłą wielojęzyczną obsługą, perfekcyjną organizacją...niezwykle urozmaiconym jedzeniem w tym wiele dań typowych dla afrykańskiej tunezyjskiej kuchni.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ogólnie jeden z lepszych hoteli
Anna, Kraków 13.10.2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel duży, ciekawy ale wymaga remontu. Czystość w pokoju pozostawiała trochę do życzenia ale chyba to standard... - jak wynikało z rozmów z innymi wczasowiczami. Bardzo wysoka jakość obslugi. Wspaniały basen, ogród palmowy i bajkowa plaża. Gastronomia - wszystkiego pod dostatkiem. Nawet niezłe napoje w barze. Ciekawe aktywności sportowe. Wycieczka na Saharę bardzo intensywna i chodź wrażenia niezapomniane to jednak w autokarze około 3.5 godziny w jedną stronę to trochę dużo. Cały pobyt uważamy ogólnie za udany.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Kasia i Gosia
Katarzyna, Gliwice 10.02.2024 | Termin pobytu: luty 2024 | Tagi: 36-45 lat, ze znajomymiHotel generalnie jest godny polecenia. Naprawdę ładny, wygodny, czysty i zadbany obiekt. Niestety o tej porze roku (byłam z koleżanką w lutym) są duże wiatry i troszkę niska temperatura jest przez to odczuwalna, wrażenia jednak jak najbardziej pozytywne. Pokój czysty, regularnie sprzątany. Jedzenie wymaga dopracowania (zdarzyło się, że ziemniaki czy inne warzywo serwowane niby na ciepło było po prostu zimne). Tak czy tak głodne nie chodziłyśmy, wybór był. Muzyka i dyskoteki też są organizowane w hotelu. Najlepsze dyskoteki to te gdy puszczano mieszaną muzykę (po trochę wszystkiego) można było się wówczas faktycznie wybawić;). Aktywności prowadzone przez animatorów też ciekawe (zwłaszcza te w ciągu dnia czyli aerobik, zumba)...Wieczorem jednak trochę za dużo nudnych quizów. Lokalizacja jest średnia, gdyż wokół głównie hotele. Farma krokodyli godna polecenia i wycieczka objazdowa. Zastanawiamy się na powrotem tutaj w lecie;).
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rodzinny pobyt wrzesień 2024 (4 osoby)
Andrzej, Zielona Góra 29.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: powyżej 65 lat, z rodzinąŚwietni rezydenci z dużą i umiejętnie przekazywaną wiedzy. Czuliśmy się zaopiekowani przez przedstawicieli Biura od przylotu po wylot. Wycieczki "Wrota Sahary " i objazd wyspy - obie ciekawe . Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, pokoje sprzątane codziennie, plaża szeroka czysta z dostateczną ilością leżaków , na basenie bez ścisku, bary działały . Młodzi animatorzy starali się rozruszać towarzystwo, aerobik, joga , gimnastyka , wieczorem tańce . Uwagi :W czasie rezerwacji nie było do wyboru apartamentów, czy pokoi z widokiem na morze. Wyżywienie smaczne z wyjątkiem twardych mięs .. w pok. 611 napotkano 1 karalucha..
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Przyjemny hotel
Ernest, Warszawa 12.04.2023 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąHotel bardzo przyjemny, chociaż widać, że jest już do remontu. Czytając niektóre komentarze miałem pewne obawy jadąc tam z małym dzieckiem, ale zupełnie niesłusznie. Jedzenie - gorsze niż w Turcji, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Przy większej ilości gości, niestety dużo rzeczy robią na ostatnią chwilę, przez co jedzenie jest jeszcze surowe. To powoduje marnowanie sporej ilości żywności. Poza małymi mankamentami jest jednak w porządku. Woda w kranie jest chlorowana więc można nią spokojnie myć zęby. Bardzo miła obsługa i sympatyczni animatorzy. Profesjonalne i pomocne Panie rezydentki - pilotki z Rainbow. Pokoje sprzątane codziennie, chociaż widać, że zwłaszcza toalety wymagają odświeżenia. Jest czysto. Plaża ładna, można spacerować brzegiem morza. Basen wewnętrzny otwarty o trochę bezsensownych godzinach. Wszystkie baseny są czyste, sprzątane na bieżąco. Hotel poza sezonem funkcjonuje bez zarzutu, przy większej ilości lokalnych turystów w weekendy widać, że w sezonie mogą niedomagać. Sporo dodatkowych atrakcji, fajna i malownicza okolica do spacerów. Na wycieczkę do Parku Krokodyli można iść pieszo ok. 30 minut - bilet wstępu dla osoby dorosłej to 30 dinarów. Taksówka do stolicy wyspy - w obie strony, poza sezonem nie całe 30 dinarów. W samej stolicy należy uważać na naciągaczy i warto zakryć opaskę hotelową - momentalnie zlatują się jak muchy lokalni "pracownicy hotelu" - opowiadają jakie to jutro będą w hotelu makarony, a oni pracują na kuchni ale dziś mają akurat wolne :) No i oczywiście prowadzą do zaprzyjaźnionych sklepów, gdzie trzeba się targować. Warto naganiaczom powiedzieć, że idziemy akurat do Kościoła (ten znajduje się tuż obok bazaru i jadąc taksówką wystarczy powiedzieć Catolic Iglesia, żeby zawieźli nas do centrum) - na słowo Kościół część z nich daje człowiekowi spokój. :) Brak informacji w ofercie, że część atrakcji nie działa poza sezonem, plus np. bufet dla dzieci też jest czynny wyłącznie "w sezonie". Mimo to, dla dziecka też jedzenie bez problemu się znajdzie, bo nie wszystko jest mocno doprawione. Minusem są braki w serwetkach i nieregularne czyszczenie stolików do jedzenia dla dzieci. Warto wybrać się na wycieczki na Saharę, obie bardzo fajne. - Tu jednak warto pamiętać, aby nie pić herbaty na żadnych straganach - jest ona na lokalnej wodzie i można się po tym pochorować. W hotelu prawdopodobnie jest ona jednak robiona z wody butelkowanej. Słabe są godziny lotów i śródlądowanie, dodatkowo do hotelu Rainbow zawozi małym busem, ale wracamy już w nocy dużym autokarem i siedzimy na lotnisku zdecydowanie za długo. Minus dla Polskich biur podróży, za to, że jak w zdecydowanej większości miejsc - nie ma wśród obsługi nikogo, kto znałby język polski. Oczywiście można się dogadać po angielsku, ale jeśli Polacy stanowią 3-cią co do wielkości grupę turystyczną i bez problemu spotkamy Tunezyjczyków potrafiących porozumieć się po Polsku (nie tylko kilkoma słowami typu taniej niż w biedronce) - to naprawdę byłoby fajnie, gdyby jakiś animator, czy ktoś z obsługi również mówił po Polsku. Np. zdarzają się animatorzy mówiący po.... Czesku, ale mówiącego po Polsku, mimo ,ze w hotelu nie ma żadnego Czecha - nie było. Podsumowując - poza sezonem jak najbardziej polecam ten hotel. Po dwóch tygodniach spędzonych na Djerbie - wszystko było w porządku. Bezpiecznie i w przyzwoitej cenie.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje w pięknym otoczeniu
Lidia, ŁÓDŹ 05.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeWłaśnie wróciliśmy z 2 tygodniowego pobytu w hotelu Vincci Helios Beach i ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni. Cały obiekt jest czysty, zadbany, jest dużo zieleni. Pokoje przestronne, codziennie sprzątane, wymieniane ręczniki i pościel, panie i panowie sprzątający bardzo mili, chętni do każdej pomocy. Jedzenie w porządku - smaczne i różnorodne. Na pochwałę zasługują automaty do kawy i soków - dostępne w kilku miejscach, wygodne i serwujące smaczne napoje. Zarówno przy basenie, jak na plaży zawsze znajdowaliśmy wolne leżaki, nie było z tym problemu. Bardzo podobała nam się plaża - szeroka, piaszczysta, z łagodnym wejściem do morza. Woda w morzu idealna - czyściutka i na tyle ciepła, że można było z przyjemnością w niej siedzieć, a jednocześnie przy wejściu ochłodzić od upału. Animatorzy to super grupa ludzi, którzy bardzo starali się, aby goście byli zadowoleni. Często brałam udział w różnych zajęciach gimnastycznych i dały mi dużo przyjemności. Jeśli mam wskazać jakiś minus, to były to wieczorne animacje. Głównie były to dyskoteki, zupełnie zabrakło innych atrakcji. Mam też zastrzeżenia do traktowania Polaków. Zapowiedzi różnych zajęć były aż w 6 językach, ale polskiego wśród nich nie było. W hotelu jest mini biblioteczka, z książkami w różnych językach, niestety również polskiego brak. W czasie mojego pobytu w hotelu Polaków było wielu, mam wrażenie, że byliśmy największą grupą narodowościową, może więc warto byłoby docenić nieco bardziej tę część gości.