Opinie o Golf Residence
Kategoria lokalna: 4
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel z potencjałem ale słabą obsługą
Kasia 26.05.2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąTunezja to piękny kraj ze zmarnowanym potencjałem. Wspaniała przyroda przysypana bardzo grubą warstwą śmieci. Niewidoczne kobiety schowane gdzieś w domach, źle traktowane zwierzęta, panowie nic nie robiący cały dzień tylko nawołujący do zakupów, a obok kupa śmieci i gruzu. Może za jakieś 200 lat to ogarną i zrobią pożytek z tego, co dała im natura. Strasznie głośne społeczeństwo - trudno iść na spokojny spacer - cały czas atakują Cię tubylcy, którzy chcą coś sprzedać, wplatając w swój potok słów wyuczone frazesy w różnych językach świata, najczęściej "Polska gola!" - gdy słyszy się to po raz tysięczny to jest to po prostu trudne do wytrzymania.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
opinia o hotelu.
Marzena 06.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parzeHotel nie zasługuje na 4 gwiazdki.Takie 3.Hotel mały.Duszny hol.Animacji prawie żadnych.Brudne wykładziny na korytarzu.Łazienka w pokoju miała zatkany odpływ.Woda po kostki.HOTEL NA TAKIE MAX 3 DNIOWE POBYTY.
2.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel nie na 4 gwiazdki
Natalia 25.07.2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel posiada niby 4 gwiazdki, ale daleko mu do nawet 3. Pokoje dramatyczne, rozpadające się meble, łazienki strasznie zaniedbane. Po przyjeździe byliśmy załamani ... Jedynym plusem tego hotelu jest obsługa i tutaj za obsługę maksymalną ilość punktów. Plaża, do której trzeba dojechał dorożka również pozostawia wiele do życzenia ( osobiście z niej nie korzystaliśmy ani razu ) plaża mała, brudna, zaniedbana. Generalnie nie polecamy tego miejsca
2.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ten hotel to pomyłka
Krzysztof 15.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzePobyt na początku czerwca. Na początek niespodzianka, opłata 58$ podatku za pobyt w hotelu 4* który nie zasługuje na3*. Przyjechaliśmy po obiedzie i pomimo tego że pobyt all inclusiw do kolacji nie było możliwe cokolwiek zjeść. Klimatyzacja nie działała przez cały pobyt gdzie temperatura powyżej 30C bo to jeszcze nie jest wysoki sezon. Wyżywienie monotonne, ciągle to samo. W nocy nie można spać bo od północy do godz. 4 rano dyskoteka w budynku obok a drzwi balkonowych nie można zamknąć bo brak klimy i można się było udusić z gorąca. Na plaży brak baru z napojami i bród. Nie polecam.
2.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
nie polecam
Tatiana, Sobin 03.10.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: do 25 lat, w parzeChoćbym chciała nie ma tutaj możliwości polecenia hotelu. Na starcie informacja, że dostaniemy szybciej i lepszy pokój (do zameldowania 8h), pokój ekstra ale kosztowała ta przyjemność +20euro o czym poinformowano nas po wejściu do pokoju i z tego wydatku akurat jestem zadowolona, naprawdę ładny pokój czysty w miarę nowy. Jedzenie monotonne, większość niedobra, niedogotowana, surowa. Cały pobyt na makaronie i pizzy, reszta średnio zjadliwa. Animacji brak, jeden pokaz, wieczory polska muzyka zero zabawy, nic totalnie ciekawego. Bar- ciągły brak wszystkiego, coli, wody, lodu, soku. Barmanom nie chciało się pracować także z drinków do wyboru wciskali tylko jeden a jak ktoś chciał coś innego to albo odmawiali albo robili go 10 lat jak za karę. Muzyka na basenie tragedia, smęty lecą cały czas idzie się popłakać ( polecam słuchawki i swoją własną sobie słuchać ). Pokoje dobrze sprzątane chociaż czas od zapukania do otworzenia drzwi przez Panią sprzątającą to jakieś 0.5 sekundy, więc trzeba się szybko ubierać. Śniadania obiady kolacje- jedzenie zabierane 30 min przed umówionym zakończeniem kolacji, tak sobie obsługa szybciej sprzątała. Basen czysty, zjeżdżalnie działają raz na jakiś czas. Między posiłkami jakieś smutne naleśniki i to nie zawsze, nic więcej. Wiadomo, że kwota nie jest oszałamiająca za wakacje, ale w takich kwotach byłam w 10x lepszych hotelach. Plaża cała zasyfiona, wszędzie śmierdzi, nasze polskie może to luksus przy tym tutaj. Wieczorem z balkonu było słychać super muzykę w hotelu obok, u nas „oczy zielone” przeplatane ze smętami i co chwila muzyka była wyłączana. Stanowczo odradzam.
2.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Nie polecam.
Sylwia, Biłgoraj 22.10.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 26-35 lat, ze znajomymiWyszczególnię najważniejsze punkty. Wyzywienie: wszystko tłuste monotonne,brak urozmaicenia. Wody nie można było wziąć o każdej porze tylko w wyznaczonych godzinach. czasem z wielką laska dawali butelkę. pokoje: nie spodziewalam sie luksusów. w miarę czysto, lazienki mają swoją erę życia już za sobą. ręczniki wymieniane codziennie ale najpierw zabierają brudne z pokoi a po 3-4 godzinach dostajesz dopiero czyste. obsluga: proszą bez żadnych ogródek o napiwek a nawet mówią że za malo i chcą więcej. ogólnie patrząc na nich to jakby za karę tam byli, aż się nie chce z nimi przebywać. Najprzyjemniejszy chlopak na barze to Aymen, z nim dało się porozmawiać i pożartować. animacje i rozrywka: w sumie brak. jakaś plazowka jak było z kim i strzelanie z łuku. w ostatni dzień kiedy nastąpiła zmiana animatora na Alexa wtedy zaczęło się cokolwiek dziać. tańce, ćwiczenia, pokazy wieczorem. Był to nasz ostatni dzień więc żałujemy że nie był z nami od początku. Dziękujemy Alex ! Hotel widać że stary i ma lata świetności za sobą. niby sprzątali codziennie ale nieraz zostawione przez kogoś kubki przy pawilonach potrafiły stać długo i zaczęły być całe w mrowkach. Plaza : brudna, bar obskurny, bryczka jezdzi z hotelu na plażę, choć bezpieczniej jest przejść na piechotę bo nam się kon zerwał i wylądowaliśmy na betonowym plocie. plaża niedaleko od hotelu. okolica w sumie dobra bo dookoła dużo sklepów barów, port. Dziwnym zjawiskiem było kiedy bar przy basenie był zamykany dla gości a otwierany wyłącznie dla jakiś ludzi w garniturach.zostalismy wyproszeni dosłownie. mając all... generalnie nawet dla malo wymagających to nie polecam tego hotelu .... można znaleźć na prawdę dużo lepsze miejsca.
1.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
golf residencs
Zbigniew, Warszawa 15.10.2019 | Tagi: 56-65 lat, samemulepiej nie pytajcie 3+
1.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Golf Residence
Marzenia czasami się spełniają 27.06.2019 | Tagi: 46-55 lat, samemuNie polecam .
1.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Popyt średni
Turysta 26.08.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąW pokojach robactwo .Sniadanie codziennie to samo .Żadnych owoców tylko śliwki codziennie. Woda w wannie nie spływała, smrod kanalizacji .Nie polecam .Lodowka stara ,zardzewiala w pokoju .Napoje i drinki podawane w brudnych plastikowych kubeczkach które były myte w misce w barze .Zadych przekąsek .
0.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
pobyt w hotelu Golf Residence
Alicja 12.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 26-35 lat, ze znajomymiHotel w żadnym stopniu nie zasługuje na 4 gwiazdki. Pokoje zupełnie nie takie jak na zdjęciach. Stare pokoje, brudna łazienka, wszystko się sypało. Pan na recepcji po zobaczeniu zdjęć stwierdził, że takich pokoi to oni nie mają. Obsługa na barze przy basenie niemiła. Jedzenie tragedia, codzień to samo i nic dobrego. Niektóre posiłki były nakładane pod wydziałem przez pracowników, to samo z napojami, nalewane z butelek do małych plastikowych kubeczków. Porażka. Raz nie zostaliśmy wpuszczeni na kolację, ponieważ stwierdzono że jest za dużo osób i mamy przyjść później. Co to ma być.. Jest tego o wiele wiele więcej, żadnych plusów niestety poza basenem i otoczeniem wokół. Nie polecam.