Opinie klientów o Houda Golf & Aqua Park Monastir

3.9 /6
17 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.7
Obsługa hotelowa
4.1
Plaża
3.4
Pokój
3.5
Położenie i okolica
3.5
Rezydent
4.8
Sport i rozrywka
4.3
Wyżywienie
3.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

RYSZARD ANDRZEJ, Oświęcim 07.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Pozytywny

Niezapomniane wrażenia. Mimo wielu opini negatywnych wystawianych przez Januszy z Polski. Było super.

6.0/6

Asia, Łuków 12.06.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Bezpieczny rodzinny hotel

Szukając opinii w internecie przed wyjazdem trafiłam na większość zniechęcających, postanowiliśmy przetestować go więc sami.I jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Mamy mnóstwo zdjęć potwierdzających opisane przeze mnie opinie (pokój, jedzenie, teren hotelowy, atrakcje). Także polecam z czystym sumieniem.Byliśmy tam z mężem i z 3 letnim synkiem.

5.0/6

WLODZIMIERZ, GDYNIA 02.07.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Dobry hotel godny polecenia.

Obawialiśmy się nieco tego hotelu ze względu na niepochlebne opinie większości klientów. Zastanawialiśmy się dlaczego skoro na Youtube wyglądał zachęcająco ze względu na piękny ogród palmowy.Klienci na filmach wypowiadali się pozytywnie. Pobyt okazał się bardzo miły.Hotel czysty sprzątany na okrągło . Obsługa pomocna.Jedzenie smaczne i urozmaicone. Kolejki bywały jedynie po omlety jak w każdym hotelu. Plus za aqua park i dobre animacje. Świetne 2 restauracje ala carte , jedzenie smaczne i bardzo ładnie podane. Plaża wąska bo morze zabiera ją po kawałku .(Byłoby dobrze gdyby nasypali piachu z pogłębiarki) Niemniej te 3 rzędy leżaków wystarczyły. Zawsze można było znaleźć wolne leżaki na plaży jak i przy basenach. Przy hotelu przystanki autobusów , które za dinara zawiozą was do Monastiru (14km) jak i do Susy (8km). Brak lodówki ale w lobby barze zawsze można było dostać wodę mineralną z lodówki gazowaną i nie gazowaną całą butelkę tak że nie brakowało w pokoju picia. Pokój przyjemny z balkonem wychodzącym na ogród. Wi fi w recepcji i lobby wystarczające nawet do porozmawiania . Wróciliśmy zadowoleni.

5.0/6

Teresa, Kraków 07.11.2023
Termin pobytu: październik 2023

Super pobyt po okresie wakacyjnym.

Byliśmy pozytywnie zaskoczeni pobytem. Warunki zgodne z ofertą. Wyżywienie bardzo dobre. Pokoje czyste, sprzątane codziennie .Obsługa miła. Przyjemnie zaskoczyła nas plaża, mięciutki piasek, sprzątany, bez śmieci. Woda wspaniała. To samo dotyczy basenów , nie było tłoku , więc przyjemnie spędzało się czas. Polecamy takie wyjazdy po sezonie.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem