Opinie klientów o Marhaba Palace Kantaoui

4.8 /6
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.3
Obsługa hotelowa
4.8
Plaża
5.2
Pokój
5.0
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
5.6
Wyżywienie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Aleksandra, Rzeszów 17.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Hotel Marhaba Palace

Super hotel położony w okolicy pięknego portu, najlepszy pokój 710 👍, wyśmienite różnorodne jedzenie, miła i pomocna obsługa, bardzo ciekawe i interesujące wycieczki fakultatywne warty polecenia

6.0/6

Eugeniusz, Kędzierzyn-Koźle 20.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Tunezja 03-10.08.2023 Mahaba Pałace 2 osoby

Polecam bardzo ten hotel który zaskakuje nie tylko wspanialym położeniem bliska centrum handlowego ale co najważniejsze piękną szeroka piaszczysta plażą oraz wyjątkowo pięknym schwimingpull skladajacym sie wielu basenow.Nie należy zapomnieć o bardzo urozmaiconej i bogatej kuchni w której każdy jest w stanie znaleźć cos dla siebie.Codzienne animacje i występy są też.warte pochwalenia.Czystość na całym terenie oraz w samym hotelu beż zastrzeżeń.po prostu wszystko super.pozdrawiam eugeniusz pobyt 03 do10.08 2023 Staly klient wielu wyjazdów RAINBOW.

5.5/6

STEFAN, ZAKOPANE 30.10.2023
Termin pobytu: październik 2023

hotel Marhaba Palace Kantaoui

Hotel dobry, przy plaży,co ułatwia codzienne spacery.Przy basenach sporo leżaków, pomocna obsługa z dostarczeniem materacy na leżak, wymiana ręczników plażowych codziennie bez opłat.Jedzenie różnorodne,każdy coś dla siebie wybierze, smacznne.Pokoje wygodne,panie sprzątaĵace uśmiechnięte i dyskretne.Animatorzy radośni, kontakt z wczasowiczami doskonały.Starają się urozmaicać pobyt.Jedyny duży minus to...konieczność zmiany karty klucz do pokoju.Niestety co 2 dzień trzeba było biegać do recepcji z prośbą o wymianę.Reasumując: polecan ten hotel

4.0/6

Mateusz, Poznań 15.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Lezakowy dramat

Hotel o niewysokim standardzie, ale ok. Jedzenie dobre, lecz mały wybór na śniadanie. Świetni animatorzy. Minusy: niewystarczająca liczba leżaków na plaży i przy basenie. Mimo wielu widocznych tabliczek „cant reservation” ludzie zajmowali ręcznikami leżaki już o 6 rano. Pracownicy odpowiedzialni za leżaki, zamiast tego pilnować to sami za pieniądze zajmowali miejsca. Niemyte plastikowe kubki do drinków - zwyczajnie płukali je we wodzie i robiły kolejny obrót Głośna dyskoteka obok hotelu - co noc, od ok. północy do godz. 4 głośna pseudomuzyka i typ wydzierający się przez mikrofon. Nie idzie spać.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem