Opinie o Riviera

Kategoria lokalna: 4

4.5/6
(295 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
4.8
Obsługa hotelowa
4.8
Plaża
5.2
Pokój
4.3
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
4.8
Wyżywienie
4.5
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Riviera

    Katarzyna, Jastrzębie-Zdrój 18.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, ze znajomymi

    Cena adekwatna do hotelu. Piękna pogoda cały tydzień. Dobra organizacja. Trzeba dać 20$, żeby otrzymać pokój przed czasem. Wody butelkowaneypod dostatkiem, dobrze sprzątają. All inc jak na te warunki na prawdę super

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Tunezja wypoczynek hotel Riviera

    krystyna.jackiewicz65@o2.pl 27.05.2022 | Tagi: powyżej 65 lat, ze znajomymi

    Uprzejma obsługa w miarę czysto

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    udane wakacje

    Małgorzata, 27.05.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Ogólne wrażenia z hotelu mamy bardzo pozytywne. W głównej mierze dlatego, iż dopłaciliśmy na miejscu do lepszego pokoju. Niestety pokój standard jaki nam zaproponowano po przylocie wyglądał jak w schronisku młodzieżowym z minionej epoki. Dopiero wymiana pokoju pozwoliła nam w pełni cieszyć się urlopem. Jedzenie jest dobre i jest go dużo. Do każdego posiłku są owoce i super słodycze. Basen zadbany z wystarczającą ilością leżaków. Plaża czysta również z parasolami i leżakami (choć czasem panu plażowemu nie chciało się nosić materacy). Animatorzy bardzo się starają :) Alko do bólu choć często w wielorazowych plastikowych kubkach. Gorsze to niż szkło ale lepsze niż jednorazówki. Personel miły i uczynny. Panowie kelnerzy na stołówce bardzo pomocni. Do Sussy można dojechać białym autobusem miejskim za 1 dinara od osoby. Przystanek jest na przeciw hotelu. Do portu żółtą marszrutką również za dinara. W sklepie niedaleko porcelana lokalna tańsza niż na bazarze ale za to na bazarze można wynegocjować lepsze ceny na torebki, Ogólnie jeśli ma się dobry pokój z widokiem na basen to zdecydowanie warto :)

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    14

    Tytuł opinii

    Daniel, Warszawa 04.10.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 26-35 lat, samemu

    Z samym zakwaterowaniem były zawirowania ze względu na braki związane z podstawowym zaopatrzeniem pokoi (ręczniki, papier, pościel). Trzeba się było dopominać o ich uzupełnienie, rezydent trochę pomógł ale to nie rozwiązanie. Jedzenie było w porządku, jedyna rzecz do poprawy w jadalni to sztućce wydawane przez kelnerów co nie kiedy trwała dłuższą chwilę. Warto wspomnieć o animatorach, którzy zapewniali atrakcje/aktywności w ciągu dnia oraz jeżeli ktoś chce iść wcześniej spać to ubiegać się o pokój od zewnętrznej strony, ponieważ każdego wieczoru jest głośna muzyka i występy. Co do proponowanych wycieczek. Byłem na wielbłądach i quadach, z tych dwóch mogę polecić wielbłądy, a same quady to spokojna przejażdżka między zabudowaniami, więc nie ma za bardzo jak poszaleć (chyba 250-tki), także jak ktoś się nastawia na adrenalinę to nie polecam. Są jeszcze inne wycieczki całodniowe ale nie byłem. Generalnie jestem zadowolony z całego wyjazdu.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    17

    Hotel Riviera

    Jadwiga, Zabrze 06.06.2023 | Termin pobytu: maj 2023 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Na zdjęciach hotel wygląda bardzo ładnie lecz lata świetności ma już za sobą. Pokoje ładne, duże, ale łazienki wymagają remontu. Mieliśmy uszkodzony prysznic, uszczelka puściła i chlapało na wszystkie strony i pomimo zgłoszenia nikt się nie pojawił przez cały okres pobytu. Jedzenie nic nie doprawione choć mają w zasięgu tyle przypraw, najlepsze były owoce i warzywa. Kelnerzy i sprzątaczki cały czas oglądają się na napiwki, jeśli rzadko się je daje to omijają cię z daleka. W hotelu większość gości to Niemcy i Francuzi którzy rozbestwili pracowników hotelu rozdając im euro.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    6

    Wakacje 2023

    Maria, Wałbrzych 20.09.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Przeraziły mnie opinie, które przeczytałam o hotelu. Okazało się, że nie było tak źle jak opisywali poprzednicy. Hotel nie jest nowy jednak cena jest adekwatna do standardu. Było w miarę czysto, jedzenie bardzo smaczne, czasami trzeba było o nie walczyć bo w hotelu było 700 gości :) natomiast obsługa robiła co tylko mogła by pomóc. Siłą tego hotelu jest jego obsługa- niemalże wszyscy uśmiechnięci i chętni do pomocy. Robili bardzo dobrą robotę by umilić pobyt.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    poprawnie ale bez szalenstwa

    leszek 24.09.2019 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    opis dotyczy pobytu 5.09-19.09 zastrzegam sobie ignorowanie komentarzy typu wiedziales gdzie jedziesz,to jest Tunezja lub tez jedzenie jest niezbyt ale kazdy znajdzie cos dla siebie.za pobyt w hotelu my Polacy placimy wcale niemale sumy i mamy prawo zadac przyzwoitych warunkow.i mysle ze to jest zdrowe podejscie do sprawy bo tlumaczenie brudu tym ze jestesmy w Tunezji to zadne tlumaczenie.hotel z usprawnieniami dla inwalidow ,pelen podjazdow ,swietnie dzialajace windy,wspanialy ogrod oraz fantastyczna plaza

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    12

    Super wakacje

    Aga i Mariusz 27.08.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Polecam hotel Riviera w 100%,zgodny z opiesm,wspaniała atmosfera animatorzy fantastyczni,plaża zadbana morze cieplutkie i czyste.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Riviera

    Radosław , Grudziądz 09.06.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Pobyt fajny obsługa jak i animatorzy robią robotę za cały hotel. Hotel lata świetności ma za sobą potrzebuje dużego remontu. Pokój mieliśmy czysty i zawsze ładnie posprzątany.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Pobyt Riviera taki sobie

    Ben, Katowice 20.08.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Pobyt 10-17.08.2023. Pierwsze wrażenie bardzo niedobre-byłem w hotelu z rodziną b. wcześnie rano ok. 6. Wstępny rekonesans po lobby, toaletach przy recepcji, otoczeniu hotelu i plaży - wszędzie bałagan. Potem trochę sytuacja się wyjaśniła - zaczynają sprzątać ok. 8 więc mieliśmy okazję zobaczyć wszystko przed sprzątaniem (wrażenia nieciekawe). Przyznam, że do hotelu przekonała nas opinia Rainbow, który w swojej ocenie dał hotelowi również 4 gwiazdki - słoneczka (??? ). Po wypisaniu formularzy dostaliśmy opaski na ręce i mogliśmy korzystać z udogodnień. Na pokój czekaliśmy do ok. 11:30 przy czym Pan w recepcji "wyraźnie sugerował". Twierdził, że dostaniemy pokój typu standard bez ładnego widoku. Później b. cieszyliśmy się z tego faktu, gdyż mieliśmy pokój na uboczu gdzie nie było tak słychać hałasu dobiegającego z programów animacyjnych, Przy basenach stonowana muzyka z głośników była puszczana od 9 rano , ale po upływie ok. 1 godz. poziom decybeli sięgał granic możliwości sprzętu. I tak do ok 23:15 z przerwami na obiad (12:30 - 14:30) i kolację 18:30 - 21:00, Głośność naprawdę irytująca, chyba, że ktoś jest mało wrażliwy. Na plaży muzyka również, ale znacznie ciszej - można było usłyszeć szum fal. Czystość w pokojach na 3. Musieliśmy prosić pokojówkę by umyła nam toaletę, wannę i podłogę. O szyby w dwóch oknach balkonowych już nie prosiliśmy, a musiały być myte bardzo, bardzo dawno temu. Musieliśmy również prosić o papier toaletowy, wodę i 2 dodatkowe ręczniki, bo byliśmy we czwórkę- czas oczekiwania na spełnienie prośby ( czasem doba) przyspieszały interwencje w recepcji lub drobna opłata. Na plus wielkość pokoju (mieliśmy dwa połączone)- miało być ok. 27 m2, w rzeczywistości było to ok. 40 m2 (na oko). Jak ktoś już pisał w opiniach (lub w artykule w internecie -jakieś 3 tygodnie temu wokół hotelu było dużo szumu)) prawdą jest, że w restauracji fruwają wróble... Nawiewy z klimatyzacji owszem są, ale klima w restauracji nie działała ani raz. Rolę klimy odgrywają pootwierane okna, przy czym faktycznie pot czasami kapie z czoła. Czystość w restauracji na 3. Podłoga chyba dawno już nie widziała mopa. Czystość na stołach też pozostawiała wiele do życzenia, ale wynikało to często z kultury jedzenia części gości. W posiłkach najmniej zróżnicowane śniadania. Obiady i kolacje zróżnicowane i smaczne, ale zdarzały się duże kolejki po jedzenie. Miła obsługa w restauracji. Bar w lobby: bardzo często brak Coca-coli i Sprita (a właściwie tunezyjskiego zamiennika) - chyba cały czas była tylko Fanta, której moje nastoletnie córki nie lubią. Co do alkoholi nie wypowiem się , bo nie jestem wielkim znawcą. Dojście do plaży wygodne ok. 150-200m po prywatnym terenie hotelu, ale na plaży brak prysznica. Plus za Panią rezydent - powiedziała na co zwrócić uwagę przy pobycie. Jeszcze sprostowanie do informacji podawanych przez Rainbow : kaucja za sejf to 20 TND (R. podaje, że sejf jest płatny). Podsumowując : drugi raz nie pojechalibyśmy. Zmyliły nas 4 słoneczka przyznane przez Rainbow.