Opinie o Club Shark Hotel

Kategoria lokalna: 4

5.4/6
(19 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
3.4
Obsługa hotelowa
5.7
Plaża
4.5
Pokój
5.5
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
5.1
Wyżywienie
5.7
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    8

    Kameralny Hotel

    Joanna Teresa, Poznań 04.08.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    Obsługa hotelu przemiła,czysto,pokoje sprzątane codziennie .Woda w basenie przyjemna,ciepła.Leżaków raczej wystarczająco. Hotel kameralny,sami dorośli co dla nas było atutem.Jedzenie bardzo dobre,ryby rewelacja,ciasta pychotka.Trochę nienachalnych animacji,goście głównie 60+ z Anglii, Szkocji,raczej Polaków brak.Bardzo nam się podobało i na pewno wrócimy.Jedyny minus to daleko do plaży a bus jeździ tylko raz co uważam jest za mało-siedzisz wtedy od 11-17 nad wodą przy hotelu Ambrosia-użyczają naszemu hotelowi plaży jednak obsługa jest fatalna,wręcz wredna i opryskliwa.Zabraniają zjeść jeśli jedzenie nie kupione u nich..Zgłaszałam rezydentowi ten fakt.Hotel Shark rewelacja ale przez te sytuacje na plaży mogą stracić gości...Poza tym szczerze polecam i pozdrawiam serdecznie załogę hotelu!!!

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Bardzo dobry hotel

    Ewa, Nadarzyn 10.06.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Wszystko zgodnie z oczekiwaniami, przyjazny, czysty,z miłą obsługą, jedzenie smaczne, atmosfera i to że wszędzie blisko na duży plus.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    pobyt

    Tomasz, Sulęcin 03.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    świetnie było …………..&:&:&:&€:€:&:&:&/&/&:€:!:&/&:&383€4!?&:&/@:@,&3!€;8/„/&:€;!:&.?,’xjsjwhxbdjdksnsnxnxnxnxn

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    46

    Bardzo przyjazny hotel

    Ewa, Łódź 18.06.2023 | Termin pobytu: czerwiec 2023 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymi

    Hotel faktycznie jest dla mniej wymagających gości. Jest dość skromnie wyposażony, ale nie brakuje w nim niczego do normalnego funkcjonowania. Brakowało mi jedynie czajnika w pokoju. Jednak moje codzienne przyzwyczajenia szybko zmieniłam na poranną kawę przy śniadaniu . Obsługa bardzo była przyjazna i wszystkie prośby były spełniane, takie jak dodatkowy koc czy uzupełnienie przyborów toaletowych

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Club Shark Hotel

    Sylwester 04.10.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Kameralna atmosfera hotelu oraz bardzo miła i pomocna obsługa. Personel jest młody, uśmiechnięty i zawsze gotowy do pomocy. Jedzenie w hotelu jest bardzo dobre. Pyszne ciasta jak i zarówno lokalne potrawy. Pokoje są czyste i dobrze utrzymane. Codziennie animacje niosące dawkę zabawy i śmiechu. Hotel jest położony na wzgórzu, co zapewnia ładny widok na zatokę. Dojście do plaży ma strome podejścia, ale hotel oferuje transport na swoją prywatną plażę. Ogólnie rzecz biorąc, Club Shark Hotel polecam jako dobre miejsce na wypoczynek, szczególnie dla par bez dzieci.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    11

    słońce i spokój

    Marcin, Łódź 16.08.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Kameralny hotel, świetnie zlokalizowany i z dobrą obsługą. Sympatyczny pobyt z gwarancją słońca. Czysty basen. Dobra obsługa. Zróżnicowane jedzenie.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Pobyt w Hotelu Club Shark Hotel

    Joanna, Poznań 11.08.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: do 25 lat, w parze

    Chcieliśmy przeżyć swoją turecką przygodę po raz pierwszy - być może nie ostatni. Club Shark Hotel na pewno nam to umilił. Pokoje czyściutkie codziennie sprzątane, sam hotel kameralny ale zadbany i dbający o komfort gości. Jedzenie poprawne - śniadania nieco monotonne, lunche i kolacje urozmaicone. Radzę jednak uważać na swoją florę bakteryjną, by nie nabawić się klątwy sułtana tak jak to było w naszym przypadku :( Na plus z pewnością wieczorne animacje, choć czasem były także animacje w ciągu dnia, co jest miłym zaskoczeniem Rzecz która pozostawia wiele do życzenia to odległość do morza. Biuro podróży zapewnia, że do plaży jest 400 metrów i są na niej bezpłatne leżaki, co jest po prostu KŁAMSTWEM Plaża może i jest 400 metrów, jednak należy do innych hoteli, plaża hotelowa jest natomiast oddalona o 2,5 km i faktycznie dojeżdża tam bezplatny bus, jednak leżenie 6 godzin na plaży przy 40 stopniowym upale jest mało przyjemne, dodatkowo powrót z plaży następuje o godzinie 17, gdzie do najbliższego sytego posiłku jest 2,5 GODZINY. Hotel nieco oddalony od centrum, nie ma deptaka którym dojdzie się do niego - jedyną opcją jest taxi za około 200 lir, którą można dojechać do portu Osoby które nie lubią siedzieć na plaży, ale lubią poimprezować w nocy na pewno będą zachwycone klubami w okolicy (sam hotel organizuje wieczorne wyjścia do takich klubów z ekipą animatorską)

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Pobyt na Riwierze Egejskiej

    Dorota, Tychy 22.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    W hotelu Club Shark Hotel spędzaliśmy pierwsze wakacje na Riwierze Egejskiej, a część z nas w ogóle pierwsze wakacje w Turcji i muszę stwierdzić, że mam mieszane odczucia. Hotel jest czysty, jedzenie dobre (wystarczająco urozmaicone, doprawione, nawet na dwutygodniowy pobyt. Jedynie śniadania codziennie są takie same, a przekąski w ciągu dnia pozostawiają sporo do życzenia). Dostaliśmy pokój z widokiem na basen - typowa trójka z balkonem - schludny i czysty. Awaria drzwi (nie zamykały się) została naprawiona natychmiast po zgłoszeniu. Obsługa na jadalni różna, czasem nieprofesjonalna. Część wybiera sobie ,,ulubionych" gości, dla których jest sympatyczna, w najlepszym przypadku ignoruje pozostałych. Ocenę obsługi ratują panie sprzątające, barmani i animatorzy, którzy byli bardzo w porządku. Pani, która zajmowała się naszym pokojem była przesympatyczna, zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy. Barmani byli uśmiechnięci i żartowali praktycznie z każdym. Animatorzy korzystali z sytuacji, że wysoki sezon się nie zaczął i raczej rzeszy chętnych do jakiejkolwiek aktywności nie było, ale byli bardzo otwarci i potrafili rozbawić. W czasie dwutygodniowego pobytu powtarzał się kilkukrotnie pokaz tańca brzucha i raz załapaliśmy się na wieczór turecki, poza tym bingo, karaoke, które wychodziły z różnym skutkiem. Rozrywki w hotelu zwykle nie trwały dłużej niż 30 minut. Jeżeli komuś zależy na zabawie w hotelu, to być może w późniejszym czasie coś zaczyna się dziać. Maj to na pewno nie ten okres. Codziennie jednak chętni mogli wyjść z animatorami do klubu po godzinie 23. W hotelu gośćmi są prawie sami Anglicy, (bardzo głośni co bywało męczące), dzięki czemu nie ma problemu z porozumieniem się po angielsku z obsługą. Basen ma jedną głębokość (140cm), brak atrakcji dla dzieci (byliśmy grupą dorosłych, więc dla nas nie było to problemem), hotel raczej przygotowany pod osoby dorosłe właśnie, a w maju zdecydowanie przeważały osoby starsze. Myślę, że sprawdzi się też dobrze jako baza wypadowa albo noclegowa dla osób młodych, które są nastawione na balowanie poza hotelem, a sam hotel traktują jako miejsce do odpoczynku, ponieważ w nocy faktycznie w hotelu panowały cisza i spokój i można było się wyspać. I na koniec kwestia plaży - plaża dla hotelu jest udostępniona przy innym hotelu w sąsiadującym z Gumbet - Bitez. Busik zawozi chętnych o godzinie 11 i przywozi o 17. Jeśli dla kogoś to za długo - pozostaje powrót na własną rękę. Natomiast plaża publiczna nie zachwycała czystością. Osobiście zostawaliśmy po prostu przy basenie. Bardzo możliwe, że jeszcze kiedyś wrócę w tamte okolice, ale niekoniecznie do odwiedzonego hotelu.

    3.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    13

    Turcja w czerwcu

    Elżbieta, Łódź 05.08.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Pierwszy raz się zawiodłam na rekomendacjach innych turystów. Pokoje w tym hotelu przeznaczone dla Polaków znajdują się poniżej linii basenu w budynku obok baru. Zupełnie jak w piwnicy. Bus na piękną plażę jeździ tylko w godzinach 11-17 przy opcji żywnościowej all inclusive. Zapytany o to manager hotelu odpowiedział że na plaży też można kupić coś do jedzenia/!/