Opinie o Hapimag Sea Garden

Kategoria lokalna: 5

5.8/6
(10 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
3.9
Obsługa hotelowa
5.8
Plaża
5.3
Pokój
5.5
Położenie i okolica
5.8
Rezydent
3.8
Sport i rozrywka
4.2
Wyżywienie
5.4
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Udany urlop

    Mariusz, Łódź 05.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Piękne położenie hotelu. Alkohole importowane. Super drinki. Wyżywienie dobre, lecz mało urozmaicone. Ogólnie polecam.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Wakacje wrzesień 2025

    Wojciech, Zabrze 01.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Wakacje w Hepimag bardzo udane. Nie brakowało nam nic. Jedzenie bardzo dobre, każdy znalazł coś dla siebie. Hotel położony w lesie, co dodaje mu jeszcze bardziej uroku, położenie od Bodrum ok. 45min jazdy busikiem, zatrzymuje się on obok hotelu, koszt 2€ . Atrakcje obok to tzw. mini Borum, kilka sklepów, knajp. Udogodnienie to napewno plaża prywatna, nie było problemu z leżakami, zawsze znalazły się wolne miejsca . Ciekawostka, na posiłki zabierały nas melexy, restauracja jest trochę pod górkę . Z pobytu jesteśmy bardzo zadowoleni!!! I prośba do Rainbow, aby w opisie hotelu poinformować o tym że opcja all inclusive kończy się o godzinie 15, a więc w naszym przypadku nie skorzystaliśmy z kolacji lub można było odpłatnie 150€ za 3os. Wyjazd w naszym przypadku był o 20. Można taką informację dołączyć, aby nie było zdziwienia.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    8

    Wakacje Turcja

    MAREK, ZGIERZ 23.10.2024 | Termin pobytu: październik 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Wszystko zgodne z opisem Spokoje miejsce z dużą ilością zieleni Mała plaża Bardzo smaczne jedzenie Polecam

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    6

    przełom maja i czerwca

    Adam, Łódź 08.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymi

    Witam, hotel jest na ta chwilę numerem 1 na mojej liście :) Nie ma się do czego przyczepić,położenie,roślinność,śpiew ptaków oraz biegające perliczki robią robotę. Sam układ budynków nie pozwala na wylosowanie słabego pokoju. Jest po prostu pięknie. Czystość perfekcja na każdym centymetrze w pokoju jak i na terenie. Jedzenie hmm.... się rozmarzyłem :D petarda. do dyspozycji mamy również cała paletę markowych i znanych nam alkoholi np Chivas Regal 12-letni lub czarny Johny, Baileys, Tekila czy inne. Animacje były ,ale trzeba było kawałek dojść do tzn Małego Bodrum (warto zobaczyć samo miejsce i odwiedzić znajdujące się na terenie sklepy) Nie słuchajcie się Państwo rezydenta,nie trzeba płacić Rainbow za odwiedzanie fabryki kurtek ze skór i złota by dostać się na rynek w Bodrum za 25 euro. Do dyspozycji macie lokalną komunikacje za 2 euro ,która działa sprawnie i szybko. Wszystkiego dowiecie się na recepcji. Siłownia jest na terenie gdyby ktoś potrzebował. Jeszcze kilka słów o obsłudze....pomocna , uśmiechnięta ,pilnująca by wszystko grało,jednak nie nachalna co bardzo cenię. Plaża żwirowa , kamienista. Nie da się wystawić złej opinii, jest lepiej niż na zdjęciach. Jeśli ktoś chce odpocząć od zgiełku dnia codziennego to jest idealne miejsce.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    udane wakacje

    Łukasz, Gdańsk 04.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Bardzo fajny hotel z dużym terenem zielonym, spokojny, raczej nastawiony na emerytów / rodziny z dziećmi. Jedzenie smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie. Jak ktoś szuka rozbudowanych animacji to raczej ich tutaj nie znajdzie (aczkolwiek my byliśmy w maju więc może w szczycie sezonu dzieje się coś więcej).

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Wakacje w Hapimag

    Małgorzata, Piotrków Tryb. 01.08.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Przebywałam w hotelu w czerwcu 2025 roku. Pobyt był bardzo udany pod każdym względem. Na uwagę zasługują: miła i pomocna obsługa, czyste i bardzo dobrze wyposażone pokoje. Warto podkreślić smaczne, świeże jedzenie oraz dobre alkohole, urozmaicone drinki. Uważam, iż oferowane warunki i udogodnienia są adekwatne do ceny. Mam nadzieję, że kiedyś wrócę do Hapimag Sea Garden. Polecam wszystkim ceniącym sobie spokój i dobry wypoczynek w pięknym otoczeniu.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Zielona idylla

    Małgorzata, Wrocław 11.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymi

    Znalezienie tak zielonego hotelu w Turcji wydawało się niemożliwe, a jednak! Zbocza wzgórza schodzące do prywatnej zatoki w cudownej zieleni i kwiatach. Oddalone od siebie budynki hotelowe zapewniające spokój. Rewelacyjna kuchnia. Przemiły personel. Dla nieco starszych non stop kursujące meleksy. Przepiękna wycieczka statkiem na wyłączność z hotelowego biura. Cudo!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Super hotel

    AGNIESZKA, Kozy 11.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Świetny hotel miła obsługa bardzo zielono polecam, transport z lotniska super, jedzonko dla każdego, jeżeli za gorąco to jest gdzie się schować i odpoczywać dalej.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    29

    Cudne miejsce

    Jolanta Monika, Gdańsk 10.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Fantastyczne miejsce dla osób które stawiają okoliczności przyrody na pierwszym miejscu. Otoczenie jest obłędne , przyroda nie do opisania. Czysto , bez narzucającej się obsługi. Można prawdziwie wypocząć. Z pewnością miejsce do powtórki.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Hapimag możliwie obiektywnie

    Tomasz, Będzin 29.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Wypoczynek zorganizowany w dniach 17-28.05.2026 r. oceniam pozytywnie ale bez euforii , hotel rzeczywiście położony w malowniczym miejscu , piękne otoczenie przyrody i cisza to atuty tego miejsca oprócz bliskości do lotniska i samego Bodrum. Ale po kolei - obsługa nie narzucająca się i wyłącznie dostatecznie zaangażowana , choć zdarzyło się , że pomocna. Wyżywienie jak na ultra all nie zachwycało swą różnorodnością , strasznie mało mimo pory roku owoców np. brak arbuza w menu, mało ryb dużo warzyw. W drugiej połowie pobytu zaobserwowałem wzrost ilości gości hotelowych i problemy organizacyjne z miejscami w restauracji głównej. Z basenów nie wiedzieć czemu dostępny wyłącznie jeden bez sensownej informacji zwrotnej, stąd okupacja plażowych i przy basenie leżaków gdyż nie każdy chciał korzystać z leżaków wśród sosen na trawniku. Na terenie obiektu przy max obłożeniu free cocktail bary i kawowe (po jednym) w rejonie basenów i plaży to stanowczo zbyt mało. Mini Bodrum to atrakcja przereklamowana. Generalnie umiarkowanie zadowolony ale oceniając stosunek ceny do jakości - oceniam wyłącznie na 3 z plusem, choć cały pobyt na 4,5