Korumar Deluxe

5.6/6 (65 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Korumar Deluxe
Galeria (8)
Korumar Deluxe
Korumar Deluxe
Korumar Deluxe
Zdjęcie mapy
Mapa

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Opinie o Korumar Deluxe

5.6 / 6(65 opinii)
Atrakcje dla dzieci
3.6
Obsługa hotelowa
5.7
Plaża
4.6
Pokój
5.4
Położenie i okolica
5.7
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
4.8
Wyżywienie
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Małgorzata, Częstochowa 12.05.2021

Ogólne wrażenie

Wypoczynek w hotelu w dobie pandemii bardzo udany. Dbałość o czystość,dezynfekcję i komfort pobytu można było odczuć na każdym kroku. Polecam ten hotel w 100 procentach.

6.0/6

Janusz, Legionowo 12.06.2023
Termin pobytu: maj 2023

I raz w Turcji

To moje pierwsze spotkanie z Turcją i hotelem Korumar de Luxe w Kusadasi. Wrażenia z pobytu w hotelu są zgodne z opiniami o tym hotelu, zarówno w portalu R.pl, jak i innych. A opinii przed wyborem tego hotelu poczytałem sporo. Hotel naprawde na wysokim poziomie, wszystko na plus: pokój, wyżywienie, położenie hotelu (na skalnym zboczu), mnogość miejsc do relaksu. Zapomniałbym o personelu, a było go naprawde sporo, wszyscy uczynni, uśmiechnięci, wrecz na zawołanie. Specjalnie podziekowania dla pani sprzątającej (codziennie) pokoje na VI piętrze - codziennie inne stworki budowane z ręczników. Blisko do centrum, spacerowo 30 minut. Restauracja zachwyca mnogością potraw, w tym słodyczy, nie da rady wszystkiego spróbować. Można było jeść posiłki zarówno na sali, jak i pod dachem na świeżym powietrzu. Alkohole w opcji all inclusive duży wybór. Co jeszcze na plus, czytałem o słabym sygnale wifi w pokojach. Ale się nie potwierdziło, zasięg doskonały. Można było korzystać z internetu do woli. Jeszcze jedna uwaga, zasługuje na pochwałę opieka rezydentek, które były nie tylko na spotkaniu powitalnym, ale dwukrotnie w trakcie pobytu ogłaszały dodatkowe spotkania z osobami zainteresowanymi. Serdecznie pozdrawiam panie rezydentki, zwłaszcza panią Karolinę, która kocha swoją pracę i kraj w którym pracuje, udzieliła nam wiele cennych wskazówek dotyczacych pobytu w Turcji. Ogólne wrażenie z pobytu jest na ocenę celującą.
Pokaż więcej opinii (63)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem