Pokój standardowy

Pokój standardowy

Pokój standardowy

Pokój large

Palm Wings Kusadasi
Kategoria lokalna: *****

Lokalizacja Riwiera Egejska
Rodzaj wycieczki Wypoczynek
Wycieczka Turcja Egejska - wczasy
Wyżywienie Ultra All Inclusive
5.4 /6 ( 47 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem
Nowy, elegancki obiekt położony na zadbanym terenie tuż przy szerokiej, piaszczystej plaży, z łagodnym, piaszczystym zejściem do morza stanowiącej ogromny atut hotelu. Jest to idealne miejsce na wypoczynek zarówno we dwoje, jak również z dziećmi ze względu na liczne atrakcje, które hotel oferuje najmłodszym. Położenie na uboczu gwarantuje wypoczynek w spokoju, długa plaża pozwala na wieczorne spacery, natomiast bliskość Kusadasi na korzystanie z uroków turystycznego miasta.

Terminy i ceny wycieczki 47

2 426 zł
2 276 zł
( za osobę / 8 dni )
3 085 zł
2 935 zł
( za osobę / 11 dni )
3 774 zł
3 624 zł
( za osobę / 15 dni )

Dla 11 dni brak powrotu do: Poznań.
Cena z powrotem do: Katowice

Kalkuluj cenę

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotel położony jest ok. 4 km od centrum niedużej miejscowości Davutlar, ok. 15 km od centrum Kusadasi oraz ok. 120 km od lotniska w Bodrum. W niedalekiej okolicy hotelu znajdują się m.in. ruiny miasta Efez, monastyr Kursunlu, Park Narodowy Dilek oraz wiele innych atrakcji turystycznych.
Plaża
Bezpośrednio przy szerokiej, piaszczystej, prywatnej plaży. Leżaki, parasole i ręczniki kąpielowe na plaży dostępne bezpłatnie.
Do dyspozycji gości
Recepcja 24 h, lobby, restauracja, 3 restauracje a’la carte (rybna, turecka, włoska), 5 barów: lobby, pool&beach, snack, cafe oraz disco bar. Basen główny, basen ze zjeżdżalniami, brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią, leżaki, parasole i ręczniki kąpielowe przy basenie bezpłatnie. Za opłatą: fryzjer, fotograf, lekarz, butik, pokój gier.