Opinie klientów o Parkim Ayaz

5.5 /6
65 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.3
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
5.1
Pokój
4.7
Położenie i okolica
5.6
Rezydent
4.8
Sport i rozrywka
4.8
Wyżywienie
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Małgorzata, Radomsko 27.06.2015

Przyjazny Parkim Ayaz

Parkim Ayaz to bardzo sympatyczny hotel, który gwarantuje udany urlop. Przemiła atmosfera hotelu na długo pozostanie w pamięci.

6.0/6

Roksana, Poznań 05.08.2014

Bodrum- atrakcyje miejsce

Świetne miejsce dla osób które chcą się bawić- mnóstwo lokali i sklepów otwartych praktycznie 24h. W centrum przepiękna przystań i atmosfera z lekkim przepychem:) Przyjazny hotel,choć plaża przy hotelu niezbyt atrakcyjna, ale wystarczy pojechać do centrum Bodrum i już jest ładnie.

6.0/6

NATALIA, S-K 25.09.2015

piątka z plusem

Hotel naprawdę na 5 z plusem! W rzeczywistości wygląda duuużo lepiej niż w ofercie Rainbowa- na str internetowej chyba dawno nie aktualizowane zdjęcia:) Nie ma się do czego przyczepić:): jedzenie super (duży wybór, dobre, świeże, na bieżąco przy gościach smażone itp.), pokoje ok (codziennie sprzątane i wymieniane ręczniki), przeważają goście z krajów Skandynawskich, Niemiec i trochę Anglików, Polaków mało, Rosjan nie ma :), leżaków pełno (nie ma zajmowania miejsc ręcznikami), stolików w "jadłodajni" dużo (nie zdarzyło nam się żeby nie było miejsc). Obsługa bardzo pracowita- talerzyki i szklanki zabierane na bieżąco. Naprawdę polecam zarówno młodym ludziom ( w okolicy dużo dyskotek) jak i starszym.

6.0/6

Bożena, Dąbrowa Górnicza 28.06.2015

Godny polecenia

Byliśmy bardzo zadowoleni . Nasza grupa liczyła 8 osób i nikt nie miał żadnych zastrzeżeń.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem