Wyżywienie

Rodzaje wyżywienia i posiłki:

All Inclusive obejmuje:

  • Śniadania: 07:00-09:30.
  • Późne śniadania: 09:30-10:00.
  • Obiady: 12:30-14:00.
  • Kolacje: 19:00-21:00; posiłki w formie urozmaiconego bufetu w restauracji głównej.

Restauracje:

  • Restauracja z przekąskami: 12:00-17:00.
  • Restauracja a'la carte serwująca dania kuchni tureckiej oraz owoce morza: 19:30-22:00 (dodatkowa opłata; w okresie 01.06-30.09 przy pobytach na min. 7 dni jedna kolacja jest bezpłatna).

Bary:

  • Bar w lobby: napoje w godzinach 10:00-00:00, w godzinach 00:00-10:00 napoje za dodatkową opłatą.
  • Bar w lobby: słodkości w godzinach 14:30-18:00.

Pozostałe informacje:

  • Oferta All Inclusive nie obejmuje: napoi importowanych, szampana, wyciskanego soku.

Program sportowy i animacyjny

Dla każdego: basen zewnętrzny.

Dla dzieci: basen dla dzieci.

Pozostałe informacje: Hotel prowadzi animacje typu "soft".

Dodatkowe informacje

Kategoria lokalna

****

Wizy

Wiza

Do przekroczenia granicy tureckiej przez obywateli Polski niezbędny jest dowód osobisty - jego ważność powinna obejmować cały planowany okres pobytu LUB paszport ważny co najmniej 150 dni od pierwszego wjazdu do Turcji, czyli 60 dni dłużej niż dozwolony okres pobytu bezwizowego (za msz.gov.pl).

Obywatele Polski są zwolnieni z obowiązku wizowego w celu turystycznym do 90 dni w ciągu 180 dni od daty pierwszego wjazdu.

Uwaga: Posiadaczy paszportów tymczasowych mogą obowiązywać inne warunki wjazdowe. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z opiekunem rezerwacji lub agentem, u którego dokonywałeś zakupu wycieczki.

Uwaga! Powyższe warunki podane zostały na dzień 20.07.2024 r. i mogą ulec zmianie.

 

Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków i napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, pozostałych wydatków osobistych. .

Uprzejmie informujemy że od dnia 26.04.2019 w Turcji przestaną być honorowane banknoty o nominale 500 EUR.

W związku z tym nie będzie możliwości dokonywania opłat u pilota oraz za wycieczki lokalne banknotami o tym nominale (roczniku). Prosimy o poinformowanie Klientów.

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Turcji trwa od początku czerwca do końca września.

Proxima

4.0/6 (3 opinie)

Kategoria lokalna: 4

Proxima
Galeria (9)
Proxima
Proxima
Proxima
Proxima

Atuty oferty

Nowy hotel w turystycznej miejscowości Kusadasi to korzystne rozwiązanie dla osób poszukujących niedrogiego zakwaterowania. Położony w pobliżu piaszczystej plaży, gwarantuje komfortowy wypoczynek. Dzięki dogodnej lokalizacji, Goście mogą zarówno wypoczywać nad morzem, jak i szybko dotrzeć do atrakcji oferowanych przez tę popularną miejscowość. To idealny wybór dla ceniących dobry stosunek jakości do ceny.

Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków i napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, pozostałych wydatków osobistych. .

Uprzejmie informujemy że od dnia 26.04.2019 w Turcji przestaną być honorowane banknoty o nominale 500 EUR.

W związku z tym nie będzie możliwości dokonywania opłat u pilota oraz za wycieczki lokalne banknotami o tym nominale (roczniku). Prosimy o poinformowanie Klientów.

Hotel

  • 24h/7 recepcja.
  • 1 basen zewnętrzny, 1 basen dla dzieci.
  • Restauracje: restauracja główna, restauracja z przekąskami, restauracja a'la carte (płatne), bar.
  • Bezpłatny Internet Wi-Fi na terenie całego hotelu.

Położenie

  • Hotel znajduje się w Kusadasi, portowym mieście zlokalizowanym w prowincji Aydin.
  • Hotel oddalony jest o ok. 5 km od centrum miasta, ok. 17 km od antycznego miasta Efez.
  • Międzynarodowe lotnisko w Bodrum znajduje się ok. 125 km od hotelu.

 

Plaża

  • Plaża Kustur oddalona o 250 metrów.
  • Piaszczysta, długa na 1 km.
  • Leżaki i parasole dostępne bezpłatnie.

Wyżywienie

Program sportowy i animacyjny

Atrakcje regionu

Inne hotele w regionie

Dodatkowe informacje

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze

Oferta nie jest obecnie w sprzedaży

pani z lornetka

Marzysz o odpoczynku w tej okolicy?
Mamy dla Ciebie wiele innych propozycji!

Sprawdź inne oferty w okolicy

Opinie klientów

Opinie o Proxima

4.0/6 (3 opinie)

Atrakcje dla dzieci

0.5

Obsługa hotelowa

5.0

Plaża

3.2

Pokój

5.7

Położenie i okolica

3.7

Rezydent

4.2

Sport i rozrywka

4.2

Wyżywienie

4.2

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Czy ta opinia była pomocna?

0

Hotel Proxima

Piotr , --- 30.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025

Świeżo odnowiony hotel, dobre jedzenie, miła obsługa. Leży poza centrum miasta. Polecam zarówno parom jak i rodzinom z dziećmi.

5.0/6

Czy ta opinia była pomocna?

0

Proxima.

piotr1112@poczta.onet.pl 11.06.2025

Hotel zadbany, czysto, przyjemnie, niewielki obiekt, miła obsługa, można odpocząć, jedyny minus to bliskość ruchliwej drogi i hałas samochodów, mając pokój od strony drogi.

Pokaż więcej opinii (1)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem