Opinie klientów o Sealight Family Club

5.2 /6
240 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.2
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
4.6
Pokój
4.8
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
4.9
Wyżywienie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.0/6

JAKUB, WILKOWICE 15.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

URLOP Z RODZINA

Szef animacji pozostawia wiele do życzenia. Zejście do plaży tragiczne. Plaża bardzo wąska. Jedzenie w hotelu poprawne, aczkolwiek z napływem większej ilości ludzi zmniejszało się i powstawała dużo np. makaronów by zapchać ludzi. Walka o leżaki przy basenie ,rezerwowane od rano. Turcy są lepiej traktowani niż Polacy.

4.0/6

Iga Izabela, Mielno 27.09.2021

Family Club

Pobyt Udany. Chotel dobry na 4*. Pokoje duże, czyste. Obsługa miła. Duży plus za możliwość korzystania z infrastruktury hotelu obok. Troszkę mała plaża ale morze wynagradza niedogodność. Polecam wypoczynek w dobrej cenie.

4.0/6

Joanna, Łódź 04.08.2022

może być

Hotel pięknie położony, jednak bardzo dużo mu brakuje do europejskiego std 4 gwiazdek. Brudno na stołówce i w pokoju. Naczynia niedomyte, koty, muchy latające wszędzie, jedyny plus, że nie trzeba używać klimatyzacji bo jest wiatr. Po jednorazowym użyciu klimy kichaliśmy tak, że bałam się co w niej jest. Głównie turyści z Turcji i Rosji. Brak polskiej obsługi i polskich animacji. Brak dojścia do plaży, leżaki przy basenie zajmowane od 6 rano. czasami nie było szansy na zdobycie chociaż jednego leżaka, podobnie nad morzem. Można było korzystać z hotelu obok, tej samej sieci, i na te 2 hotele był malutki kawałek plaży z leżakami. Dużym plusem dla dzieci były zjeżdżalnie. sporty wodne przy plaży.

4.0/6

KRZYSZTOF, ZIEMNICE 13.07.2022

fajne miejsce dla rodzin

Byliśmy tu pod koniec czerwca, dwoma rodzinkami ze starszymi dziećmi. Fajne miejsce dla rodzin pod kątem basenów-rozróżnione strefy dla małych dzieci, dla średnich i dla osób umiejących pływać.....chociaż w sezonie na pewno jest tu bardzo tłoczno Pokoje też ok. ....trochę gorzej ze sprzątaniem niestety. Ręczniki wymieniano codziennie. Jedzenie super, różnorodne, świeże, dobrze doprawione. Zejście do plaży bardzo strome-było to lekkie utrudnienie dla rodzin z małymi dziecmi, plaża wąska. Jesli chodzi o nas to korzystaliśmy z plazy po 18-super klimat o zachodzie słońca i praktycznie "0" ludzi. Na duży plus bliskość Efezu i centrum Kusudasi(5 euro taksówka spod hotelu) -piękne miasto portowe. Fajne animacje dla dzieci,. Polecamy
151525360
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem