Opinie o Yasmin Bodrum Resort
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fantastyczny resort
KAMILA 01.09.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąWspaniala lokalizacja, pyszne jedzenie i świetna obsługa. Na calym obiekcie jest czysto i przyjemnie. Pokoj z pieknym, malowniczym widokiem na morze. Z pewnością tam wrocimy
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel Jasmin Bodrum
Piotr, Katowice 29.05.2023 | Termin pobytu: maj 2023 | Tagi: powyżej 65 lat, w parzeJesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w hotelu Jasmin Bodrum Resort w Turcji Super warunki w hotelu codziennie sprzątany pokój oraz duży wybór potraw Polecam
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rewelacja
Anna, LEDZINY 24.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąNa początku zaznaczę, że wyjazd do tego hotelu był totalnym spontanem i nie oczekiwałam za wiele, tym bardziej że to nasz piąty raz w Turcji i trudno nas zaskoczyć. Hotel natomiast jest naprawdę świetny. Zaczynajac od obsługi w recepcji (za późny check in - czekaliśmy dłużej o godzinę - dali nam większy pokój z pięknym widokiem), przez jedzenie (przepyszne) napoje (pyszna kawa) i drinki (oryginalne importowane alkohole w cenie) a kończąc na czystości i uśmiechniętej obsłudze całego hotelu. Urozmaicone śniadania, pyszny snack bar a dla dzieci słodkie lody, gofry i granita. Dużym plusem jest strefa relaksu (basen na gorze) bez muzyki i strefa zabawy gdzie muzyka gra, jest brodzik dla dzieci i ogólnie dużo się dzieje. Z miejscem na stołówce ani na basenie nie było problemu. Mogłabym chwalić i chwalić ;-) naprawdę polecam ten hotel. Co do Rainbow - rzadko się to zdarza ale pochwałę rezydenta - chyba pierwszy raz spotkałam się z kimś kto się naprawdę zajmował turystami - duży plus.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
ŚWIETNY URLOP Z PRZYJACIÓŁMI
MONIKA, MAĆKOWICE 20.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzeBiuro podróży znowu nas nie zawiodło. Wszystko dopięte było na ostatni guzik – od momentu rezerwacji, przez przelot, transfer, aż po pobyt w hotelu. Obsługa bardzo miła i pomocna,. Pozdrawiamy Pana Karola rezydenta na którego można było liczyć. Hotel spełnił wszystkie nasze oczekiwania – czysty, komfortowy, z pysznym jedzeniem i miłą obsługą. Widoki bajeczne, aż nie chciało się wyjeżdżać. Miejsce idealne na odpoczynek,choć nie brakowało przygotowanych codziennie rozrywek. Bawiliśmy się świetnie. To były niezapomniane wakacje, które z pewnością długo będziemy wspominać. Z przyjemnością skorzystamy jeszcze z Państwa usług ponownie.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wakacje rodzinne
Małgorzata, Laseczno 27.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąpolecam ten resort , pomimo kilku obaw przed wyjazdem pozytywnie się rozczarowałam. wszystko było na najwyższym poziomie. Jedzenie pyszne , obsługa przemiła , pokoje ładne , czyste i z pięknym widokiem. Mieliśmy bungalow i to był strzał w 10!!! polecam ❤️❤️❤️
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fantastyczny
TOMASZ, - 27.07.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąHotel spełnił wszystkie moje oczekiwania jakie miałem względem hotelu 5 -cio gwiazdkowego, informacja z biura jak i folderu odzwierciedla to co zastałem na miejscu , obsługa fantastyczna , otoczenie zielone , pielęgnowane i codziennie sprzątane, jedzenie różnorodne i smaczne każdy znajdzie coś dla siebie , jedyna, mała wskazówka dla hotelu to lunchbox przygotowane dla gości hotelowych udających się na wycieczki - są słabe. Polecam to miejsce
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super hotel, polecam
Anton, Rzeszów 18.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 26-35 lat, w parzeDuży hotel, duży wybór jedzenia, przekąsek, miły personel, odpoczywaliśmy w tym hotelu przez 10 dni i pozwolili nam skorzystać z restauracji a-la kartę dwa razy. gość od animacji wieczornych jest rewelacyjny
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Cudowne miejsce na urlop
Justyna, Lublin 21.05.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 26-35 lat, w parzeSwoje wakacje w tym hotelu spędziliśmy w maju z mężem. Resort dopiero zaczynał sezon, mieliśmy wrażenie że obsługi jest nawet więcej niż Gości. Czuliśmy się przez to bardzo zaopiekowani. Kupowaliśmy pokój bungalow a dostaliśmy w budynku głównym o wyższym standardzie co było bardzo komfortowe. W pokoju sejf, tv, minibarek i piękny widok z okna na zatokę. Hotel nie pracował w tym czasie na najwyższych obrotach ale nie dało się tego odczuć. Jedzenie było urozmaicone, w budynku zawsze czysto, wszyscy uśmiechnięci i przyjaźni. Duża w tym również zasługa animatorów którzy stawali na głowie żebyśmy się nie nudzili 🙂 hotel znajduje się na uboczu miasteczka ale niedaleko jest przystanek autobusowy z którego w 10min i za 3zl można dostać się do centrum. Piękne widoki i cudowna atmosfera sprawiają, że naprawdę można tu wypocząć. Z miłą chęcią kiedyś tam wrócimy 🙂
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Darek i Beata Maldzis
Beata Krystyna, Stargard 09.12.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeWypoczynek 110 procent, bardzo uprzejma obsługa w całości obiektu jak i po za nim . Nie zapomniane chwile z pobytu szczególnie codzienne występy w amfiteatrze . No i relaks na wielu basenach do wyboru. Pozdrawiamy no i dziękujemy za spędzenie wolnego czasu w tak pięknym miejscu.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super wypoczynek!!!
KarinaKamil, Gorzów Wielkopolski 14.08.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 26-35 lat, w parzeŚwietna lokalizacja hotelu. Pokój z przepięknym widokiem na morze(bajeczna panorama bez względu na porę dnia). Obsługa hotelu bardzo przyjazna i pomocna(pozdrowienia dla KHAIYOM). Na terenie obiektu wiele atrakcji(muzyka na żywo,swietne występy w anfiteatrze,na plaży dodatkowe płatne atrakcje np. skutery wodne,paraselling ). Pyszne i różnorodne jedzenie. Plaża czysta z przejrzystą woda(polecamy zabrać maskę do nurkowania można obserwować rybki). Wypoczynek był udany-napewno wrócimy!!! Gorąco polecamy