Opinie o Yasmin Bodrum Resort

Kategoria lokalna: 5

5.1/6
(354 opublikowane opinie)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
5.1
Obsługa hotelowa
5.1
Plaża
5.1
Pokój
4.9
Położenie i okolica
5.2
Rezydent
4.9
Sport i rozrywka
5.0
Wyżywienie
5.1
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wspaniały pobyt

    Natalia 09.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    W hotelu Yasmin byliśmy od 21 maja, łącznie w 8 osób. Hotel położony jest w bardzo ładnym miejscu, a cały kompleks jest ogromny – naprawdę jest gdzie spacerować. Do dyspozycji są dwa baseny. Jeden z brodzikiem dla dzieci, przy którym zazwyczaj odbywają się różne aktywności, np. aqua aerobik. Drugi, położony wyżej, jest głębszy i zdecydowanie spokojniejszy. Woda była czysta, a teren wokół basenów codziennie sprzątany. Obsługa myła nawet leżaki, co było dużym plusem. Pod koniec maja było widać, że hotel zaczyna się zapełniać i przybywa coraz więcej gości. Wiązało się to niestety z zajmowaniem leżaków ręcznikami już od 6 rano. Jeśli wychodziło się po śniadaniu z dziećmi około godziny 10:00, znalezienie wolnego miejsca przy basenie było praktycznie niemożliwe. Na plus należy jednak zaliczyć fakt, że zarządzający hotelem sukcesywnie dostawiali kolejne leżaki w zacienionej strefie między basenem a plażą. Na plaży problemu z leżakami nie było. Sama plaża jest dość wąska, ale w zupełności wystarczająca. Była codziennie sprzątana, a dodatkowym udogodnieniem były lodówki z wodą dostępne bezpośrednio przy plaży, dzięki czemu nie trzeba było nosić butelek z hotelu. Jeśli chodzi o jedzenie, trzeba przyznać, że było bardzo smaczne i różnorodne. Codziennie dostępny był duży wybór deserów, warzyw oraz dań głównych. Można było znaleźć również potrawy gotowane na parze, co przy małych dzieciach okazało się bardzo praktyczne. Oprócz restauracji głównej dostępne są także restauracje à la carte. My odwiedziliśmy włoską. Menu jest tam ograniczone do konkretnych pozycji, jednak naszym zdaniem jedzenie w restauracji głównej było zdecydowanie lepsze. Przy plaży znajduje się snack bar, w którym również serwowane są posiłki. Jedynym ograniczeniem jest zakaz wynoszenia jedzenia na plażę. W wyznaczonych godzinach otwierane było także stoisko z lodami, co przy dzieciach było dużym atutem. Hotel jest bardzo czysty. Pokoje sprzątane były codziennie, łącznie ze zmianą pościeli. Doceniliśmy również fakt, że przy zameldowaniu bez problemu spełniono naszą prośbę o ulokowanie wszystkich trzech pokoi na tym samym piętrze. W jednym z pokoi wystąpiła awaria klimatyzacji. Po zgłoszeniu problemu obsługa natychmiast się nim zajęła i usterka została szybko usunięta. Poinformowano nas również, że gdyby naprawa się nie powiodła, otrzymalibyśmy inny pokój. Ciekawostką jest to, że większość obsługi stanowią młodzi ludzie, którzy nie zawsze mówią po angielsku lub znają go jedynie w podstawowym zakresie. Nam jednak zupełnie to nie przeszkadzało, ponieważ ostatecznie zawsze udawało się porozumieć. W lobby znajduje się bar czynny 24 godziny na dobę. Serwowane alkohole były oryginalne, a nie lokalne zamienniki, dzięki czemu drinki smakowały naprawdę dobrze. Bary rozmieszczone są w różnych częściach kompleksu, więc zarówno na plaży, jak i przy basenach zawsze można było znaleźć coś w pobliżu. Każdego wieczoru w amfiteatrze wyświetlane były bajki dla dzieci, np. „Tom i Jerry”, a później organizowano występy dla dorosłych – pokazy, występy artystyczne czy programy komediowe. Ręczniki plażowe odbierało się w strefie SPA, jednak cały obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany. Mieszkając w budynku głównym, można było zjechać na poziom -2, odebrać ręczniki i od razu przejść na plażę. Klub dziecięcy codziennie organizował różne atrakcje, dostępny był również plac zabaw. Szczerze mówiąc, byliśmy tam może raz, ponieważ nasze dzieci zdecydowanie wolały spędzać czas w wodzie – w morzu lub w basenie. Aquapark jest naszym zdaniem bardziej odpowiedni dla starszych dzieci, mniej więcej od 12. roku życia, ponieważ zjeżdżalnie są naprawdę duże. Jednocześnie zapewniają mnóstwo zabawy. Transfer z lotniska w Bodrum trwa około 2 godzin. Ogólnie wyjazd oceniam bardzo wysoko i z pewnością moglibyśmy tam wrócić. Za podobny standard w Grecji czy Hiszpanii zazwyczaj trzeba zapłacić nawet dwa razy więcej. Tutaj, biorąc pod uwagę cenę i jakość, naprawdę trudno znaleźć coś, do czego można by się przyczepić. Polecam szczególnie rodzinom z dziećmi oraz osobom szukającym dużego, zadbanego kompleksu z dobrym jedzeniem i świetnym stosunkiem jakości do ceny.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Piękny wypoczynek niczym gdzieś na końcu świata

    Martyna, Łódź 05.10.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Ogromny rozłożysty kompleks składający się z budynku głównego i kaskadowo zbudowanych, robiących wrażenie, białych bungalowów. Położenie sprawia, że widoki są nieziemskie. Z każdego pokoju widać morze, góry i pobliskie Turgutreis, przy czym im wyższe piętro, tym lepiej, bo w przeciwnym razie nieco zasłaniają palmy i inna roślinność, które oczywiście też są cieszącym oczy widokiem. Hotel zadbany, z pięknym holem, kilkoma barami, dużymi, czystymi basenami, długimi zjeżdżalniami i wspaniałym ogrodem z cudowną roślinnością.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Turcja z Rainbow

    ROMAN, WALBRZYCH 23.09.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Hotel położony na zboczu góry piękne widoki pokoje czyste codziennie sprzątanie obsługa miła nie patrzy tylko na bakszysz jak to się zdarza w nie których hotelach . Jest to jeden z piękniejszych hoteli które odwiedziliśmy z żoną polecamy i miło spędzony urlop Turcja jak na razie nas nie zawiodła.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Bajeczne widoki tureckie

    Karina Poznań 25.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymi

    Hotel położony na odludziu,ale nie ma problemu z dojazdem do miasta.transport hotelowy,lub tania taxi.hotel i bungale znajdują się na górze i są położone kaskadowo w dół do samego morza.Swietnie rozplanowany i urządzony teren zewnętrzny.Znskomicie było spacerować i przysiadać w różnych miejscach.Atutem jest ilość barów,w tym jeden całodobowy.Personel miły i bardzo pomocny.Animatorzy zapewniali rozrywkę w dzień i do późnych godzin nocnych.Wszystko było tak rozmieszczone, że nie było słychać chalasu w pokojach,ale największym atutem był widok z okna.Zczeartrgo piętra widziałam wszystko: baseny, zjeżdżalnie, ogród, plaże i całą zatokę włącznie sportem i miastem turgutres oddalonym o5km.Rano nie trzeba było wstawać z łóżka żeby podziwiać widoki.Chotel czysty i zadbany , duże i ładnie urządzone pokoje.Jedyna rzecz do której mogę się przyczepić(a nie jestem wybredna)w tym hotelu jak również w innych w których byłam,to sztuczne pseudo soki z dystrybutora.Barmani robili fajne drinki,ale przez te soki nie dało się ich pić.Duze marnotrawstwo alkoholu i soków,bo większość ludzi je wylewało.Polecam gorąco hotel.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wakacje w Yasmin Bodrum Resort

    Arkadiusz, --- 17.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Polecam pobyt w Resorcie Yasmin Widoki z pokój o poranku nie do opisania opsługa na wysokim poziomie czyste pokoje co dzień sprzątane animaci co dzień co innego Polecam

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wspaniałe wakacje

    Daniel 02.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Bardzo miła obsługa fajne baseny morze bardzo czyste oraz całe otoczenie.Dobre i smaczne jedzenie dużo posiłków do wyboru Pokoje czyste sprzątane codziennie.Ogolnie pobyt bardzo udany polecam.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    wakacje 2023

    PIOTR, BIAŁYSTOK 19.11.2023 | Termin pobytu: wrzesień 2023 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    jak ktoś chce się czegoś czepiać to coś znajdzie np. wąska plaża. generalnie ok posiłki po 3 dniach monotonne i to samo ale to chyba norma. czysto schludnie przestrzennie grzecznie cicho także można odpocząć. wystawiam ogólna pozytywną ocenę. do tego poznaliśmy fajnych ludzi z Polski także było super.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Pobyt w hotelu Yasmin.

    p_biesok@poczta.onet.pl 28.07.2025 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymi

    Pierwszy raz w Turcji. Hotel pięknie położony przy plaży, dwa baseny. Wszędzie czysto, dużo leżaków. Jedzenie pyszne, różnorodne. Owoców i słodkości mnóstwo. Personel uśmiechnięty i pomocny zawsze skory do rozmowy, pomimo bariery językowej. Pokoje w bungalowach duże i czyste, ręczniki wymieniane codziennie. Lodówka z wodą, kawa, herbata darmowa i uzupełniane codziennie. Dowożeni do pokoi tzw. bagi. Starają się jak mogą, bardzo życzliwi. Wycieczki ciekawe ,lecz bardzo odległy dojazd. Rejs rzeką Dalia piękny. Przewodniczka ciekawie opowiadała o Turcji. Rezydent pomocny i sympatyczny. Rejs z hotelu załatwiony przez "szwagra" udany. Animacje w amfiteatrze bardzo ciekawe , na wysokim poziomie . Polecam hotel oraz biuro Rainbow .

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    WYJAZD WE DWOJE

    Monika, Poznań 11.06.2024 | Termin pobytu: maj 2024 | Tagi: 36-45 lat, w parze

    jestem zachwycona obiektem - choć dużo wchodzenia bo mieliśmy pokój w domku bungalowym ( ale sa tez dostępne meleksy dla klientów bezpłatnie wiec mega udogodnienie) morze świetny dostęp wysprzątana plaża obsługi duzo ale nie rzuca sie w oczy - wszyscy uprzejmi pomocni , jedzonko świetne choć mało owoców duża różnorodność bardzo zadowoleni z wyjazdu

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Wypoczynek w Yasmin Bodrum Hotel

    Joanna, Gdansk 16.06.2024 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Miło się rozczarowałam czytając wiele negatywnych opini o hotelu na google.Pani z RB z obsługi klienta przekonała mnie iż ten hotel by mi jednak poleciła.Piękne pokoje i łazienki w nowoczesnym stylu chyba po remoncie a zmienialismy pokój z domków do budynku głownego i oba były super łącznie z wyposażonym barkiem soft drink .Bary wszystko w wersji all nie ma płatnych drinków,te które są podawane są bardzo dobre.Jedzenie pyszne, a jestem wybredna i dosyć dużo podróżuje.Położenie urokliwe ,widoki dech zapiera .Hotel ma zasłużone 5 gwiazdek,serdecznie polecam