Opinie klientów o Club Tuana

5.5 /6
27 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.6
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
5.0
Pokój
4.3
Położenie i okolica
5.4
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
5.6
Wyżywienie
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Karolina, Zduńska Wola 17.05.2019

rewelacja

hotel rewelacja mogę go polecić w 200%.byliśmy dużą 9 osobową grupą i wszyscy uczestnicy wycieczki wrócili bardzo zadowoleni.hotel świetny, jedzenie pyszne i urozmaicone a animatorzy po prostu bomba...polecam wieczorne występy animatorów w amfiteatrze... ubaw po prostu mega....płakaliśmy ze śmiechu....dyskoteka dla dzieciaków codziennie wieczorem....plaża bliziutko....

6.0/6

Edyta, Wegierska Gorka 24.09.2018
Termin pobytu: sierpień 2018

Polecam

;)

6.0/6

Mariusz, Koluszki 05.10.2019

HOTEL GODNY POLECENIA

Hotel bardzo ładny, zadbany, czysty. Piękny ogród. Pokoje sprzątane codziennie, jedzenie zróżnicowane , drinki nie rozcieńczane. Jedyny minus to mnóstwo Rosjan, ale na to my nie mamy wpływu.

6.0/6

JERZY, KEDZIERZYN-KOZLE 05.10.2022

11 wspaniałych dni pełnego wypoczynku

Z pełną odpowiedzialnością polecam spędzenie urlopu w kompleksie Club Tuana. W moim przypadku, na fantastyczny wypoczynek złożyły się: świetne warunki oferowane przez resort - bardzo dobre zakwaterowanie, przyjazna infrastruktura, obiekty i urządzenia całego ośrodka, wszechobecna zieleń i czystość, obfitość i różnorodność posiłków i napojów, bogata oferta programowa zarówno biura (fakultatywne wycieczki), jak i samego Clubu, rewelacyjna pogoda, doskonałe warunki do kąpieli i innych aktywności sportowych.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem