Opinie klientów o Jiva Beach Resort

5.8 /6
142 
opinie
Atrakcje dla dzieci
5.5
Obsługa hotelowa
5.7
Plaża
5.2
Pokój
5.6
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
5.4
Wyżywienie
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Krzysztofa Małgorzata, Szczecin 20.10.2022
Termin pobytu: październik 2022

Udane przedłużenie lata :)

Same superlatywy , no może jeden wyjątek ( ale to na koniec). Miejsce idealne , hotel wysoka półka, pokoje czyste i przestronne , jedzenie znakomite dla wszystkich opcji ,plaża czysta i co najważniejsze należąca do hotelu, do tego baseny i zjeżdżalnia wodna - radocha dla dzieci. Obsługa miła, uczynna i pomocna . Codzienne atrakcje wieczorne w amfiteatrze i nie tylko. No i teraz ten jeden minus - trochę za krótki pobyt choć to z mojej winy :) ,następny będzie przynajmniej dwutygodniowy. Ogólnie serdecznie polecam tą miejscówkę !!!

6.0/6

Agnieszka, Kraków 20.10.2021

Pobyt

Piękne pokoje, piękny hotel, smaczne jedzenie, sympatyczna obsługa.

6.0/6

Marian, Łomianki 05.10.2021

Tydzień w Jiva Beach Resort

Połączenie objazdowej wycieczki, tak intensywnej jak szafranowo-anyżkowa, z tygodniem nic-nierobienia nad Morzem Śródziemnym lub Egejskim jest dobrym pomysłem. Jiva Beach Resort (w Calis, niedaleko od Fethiye) nie jest tanim ośrodkiem, ale jest wart pieniędzy, które trzeba zapłacić za pobyt w trzeciej dekadzie września. Po pierwsze, spełnia on wszystkie oczekiwania: to co ma być darmowe – jest za darmo, wszystko co ma być extra płatne (pomijam zabiegi spa) – jest darmowe. Po drugie, teren jest rozległy, zabudowa jednopiętrowa, jest wiele kameralnych zakątków, gdzie nie odczuwa się tłoku. Jak zwykle w ośrodkach all inclusive poraża skala marnotrawstwa żywności. Ludzie, zaczynajcie od małej porcji, a dokładki bierzcie coraz mniejsze!

6.0/6

Kinga, Stalowa wola 17.08.2022

Jiva Beach Resort

Hotel położony w dość spokojnej okolicy (nie wliczając codziennej pobudki o 4.46 rano z uwagi na głośną modlitwę z meczetu). Ponadto słaby kontakt w recepcji w j. angielskim. Rezydent (Pani Justyna) na 6 z plusem, zawsze służyła pomocą i radą. Wyżywienie rewelacja, baseny ok.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem