Opinie o Orka Lotus Beach Hotel
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
świetny hotel.
Michał, Lublin 26.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąjest dużo opini i potwierdzam te dobre. Piękne widoki, super czyste morze, pyszne jedzenie każdego z 12 dni. Dobre drinki. Polecam dopłacić do pokoju z widokiem na morze w bloku 5. Jedyny minus to rezydent. Mogło by go nie być i tak nic nie potrafi załatwić. Pani nazywała się chyba Julia. Bardzo słabiutkie animacje. W sumie ich nie ma
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
HOTEL ORKA LOTUS MARMARIS
GRZEGORZ ANDRZEJ , DĄBROWA CHEŁMIŃSKA 18.10.2016 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąREWELACYJNE WAKACJE W ŚWETNYM MIEJSCU
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super hotel
MACIEJ, TORUŃ 17.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąTo nasza druga wizyta w tym hotelu. Od ubiegłego roku sporo się zmieniło. Hotel przeszedł remont lobby. Spędziliśmy jak w ubiegłym roku super wakacje z rodziną. Pokój super z pięknym widokiem z tarasu na zatokę i plażę pod hotelem. Świetna lokalizacja parę minut spacerem do Içmeler deptakiem wzdłuż zatoki, ado Marmaris albo dłuższy spacer albo opcja lokalnego transporty za dosłownie parę groszy. To miejsce oferuje wiele atrakcji i dla tych lubiących leżeć na plaży, ale również labradorem aktywnych lubiących chodzić i zwiedzać. Polecamy zarówno dla par jak i rodzin z dziećmi.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam na wakacje
P 14.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzePobyt i hotel oceniam pozytywnie. Jedyna uwaga to głośna muzyka house dobiegająca z klubu na plaży do 3 godziny nad ranem.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Mega fajny hotel.
Monika, Dąbrowa Górnicza 08.08.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel polecam zarówno rodzinom z dziećmi jak i parom. Przepięknie położony cicho i spokojnie. Wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Świetne jedzenie urozmaicone, tematyczne. Obsługa mega profesjonalna. Nie ma się do czego przyczepić.GORĄCO POLECAM'!!!! Napewno tam wrócimy. Niezapomniane wakacje. Dziękujemy Pani Karinie animatorce dla Naszych dzieci.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wypoczynek
Dariusz, Głogów 15.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzePołożenie hotelu super. Widoki przepiękne pani rezydent bardzo miła i pomocna. Bardzo długa promenada którą można spacerować aż do samego Makarios podziwiając piękne widoki
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Niesamowite miejsce
Aleksandra, Sobota 29.06.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąPrzepiękny hotel, wspaniałe położony, z wszelkimi możliwymi udogodnieniami, fantastyczną obsługą, przepysznym jedzeniem i mnóstwem atrakcji
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Opinia hotelu Orka
JAN, NOWINY 08.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąJesteśmy z Żoną bardzo zadowoleni jedzenie przepyszne czysto hotel fajne położony między drzewami dwa Miasta blisko do pierwszego można dojść deptakiem z pięknymi widokami do drugiego busy kursują co chwilę po 1 euro. Fajne animatorzy miły personel impresji dla Dzieci i Dorosłych co chwilę naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Ci co lubią podrinkowac do wyboru do koloru. W pierwszym dniu zachorowało nam Dziecko i tu też biuro podróży stanęło na wysokości zadania momentalnie załatwili transport do lekarza później przewieźli nas do szpitala z podejrzeniem wyrostka zrobili wszystkie badania bardzo nowoczesnym sprzętem. Personel był bardzo miły każdy rozmawiał w języku Angielskim. Świetne Wakacje pozdrawiamy Rainbow.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Belle Turcja
SŁAWOMIR, Żory 21.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąUsytuowanie hotelu jest rewelacyjne.czystosc hotelu na 9. Siłownia trochę stara i mógłby być lepszy sprzęt.obsluga bardzo pomocna. Super animacje. Polecam!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniały urlop
Iwona Izabela, Rybnik 23.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzePo raz pierwszy byliśmy w Turcji . Wiele słyszeliśmy o komfortowo urządzonych hotelach i to potwierdziło się w Hotelu Orka Lotus . Wyposażenie pokoju, obsługa hotelu, cała infrastruktura była na bardzo wysokim poziomie. Widoki przepiękne , połączenie gór i morza pozostaną w naszej pamięci i zdjęciach na bardzo długo.