Obiekt

Pokoje

Hotel posiada łącznie w swojej ofercie 476 pokoi w budynku głównym.

Internet

Bezpłatny Internet Wi-Fi w pokojach i ogólnodostępnych częściach hotelu.

Kategoria lokalna

*****

Strona www

www.adamevehotel.com

Wyżywienie

Ultra All Inclusive: śniadanie (7:00-10:00), późne śniadanie (10:00-11:00), lunch (13:00-14:30) oraz obiadokolacja (19:00-21:30) w restauracji głównej w formie bufetu. Przekąski m.in. lody, pizza, kanapki (12:00-16:00). Wybór słodkości (16:00-19:00). Wczesne śniadanie (03:00-07:00) oraz późny obiad (23:30-03:00) w bistro w formie otwartego bufetu. Lunch (13:00-14:30) w barze z przekąskami. Lokalne napoje alkoholowe oraz bezalkoholowe oraz część importowanych dostępne w barach w różnych godzinach pomiędzy 9:00-2:30. Część napoi importowanych oraz wina lokalne płatne dodatkowo.

Program sportowy i animacyjny

Hotel oferuje pokazy muzyczne, pokazy tańca, przyjęcia (w wybrane dni tygodnia), muzyka na żywo (w wybrane dni w barze Sunset), dzienne aktywności. Ponadto: poranna gimnastyka, step aerobik, rozciąganie, boccia, siatkówka plażowa, tenis stołowy, piłkarzyki, wodna gimnastyka, joga, squash, kort tenisowy i wyposażenie do tenisa (lekcje tenisa i oświetlenie kortu płatne dodatkowo), wodne polo, rzutki, centrum fitnessu. Dostępne również SPA: m.in. sauna, łaźnia turecka, łaźnia parowa, jacuzzi (część usług płatna dodatkowo m.in. zabiegi pielęgnacyjne, masaże). Płatne dodatkowo: pokój gier, kręgle, bilard, dyskoteka, centrum pokazów.

Dodatkowe informacje

Wizy

Wiza

Do przekroczenia granicy tureckiej przez obywateli Polski niezbędny jest dowód osobisty - jego ważność powinna obejmować cały planowany okres pobytu LUB paszport ważny co najmniej 150 dni od pierwszego wjazdu do Turcji, czyli 60 dni dłużej niż dozwolony okres pobytu bezwizowego (za msz.gov.pl).

Obywatele Polski są zwolnieni z obowiązku wizowego w celu turystycznym do 90 dni w ciągu 180 dni od daty pierwszego wjazdu.

Uwaga: Posiadaczy paszportów tymczasowych mogą obowiązywać inne warunki wjazdowe. Osoby posiadające inne obywatelstwo niż polskie mogą podlegać innym warunkom wizowym, w związku z tym prosimy o kontakt z opiekunem rezerwacji lub agentem, u którego dokonywałeś zakupu wycieczki.

Uwaga! Powyższe warunki podane zostały na dzień 20.09.2023 r. i mogą ulec zmianie

 

Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków i napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, innych wydatków osobistych.

Uprzejmie informujemy że od dnia 26.04.2019 w Turcji przestaną być honorowane banknoty o nominale 500 EUR. Nie są wymieniane także dolary drukowane przed 1996 r. (z małymi wizernukami głów postaci).

W związku z tym nie będzie możliwości dokonywania opłat u pilota lub za wycieczki lokalne banknotami o tym nominale (roczniku). Prosimy o poinformowanie Klientów.

Inne

RIWIERA TURECKA informacje ogólne

Waluta TL - lira turecka. Warto zabrać ze sobą Euro lub Dolary. Wymiany pieniędzy można dokonać w kantorach, na poczcie, w banku lub w recepcji hotelu (w hotelach kurs jest zazwyczaj najmniej korzystny).

Język urzędowy – turecki.

Napiwki Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Zarobki w Turcji są niskie i napiwki są często dużą pomocą finansową. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach.

Czas + 1 godz. w stosunku do czasu polskiego.

Orientacyjne ceny Pizza ok. 20 TL; woda 1,5l - ok. 1,5-2 TL, piwo w sklepie ok. 9 TL. Poza sklepami spożywczymi warto się targować. Poczta oznaczona jest PTT (granatowy napis na żółtym tle). Na poczcie można zakupić kartki, znaczki, karty telefoniczne oraz wymienić pieniądze. W niektórych hotelach możliwość pozostawienia kartek pocztowych zaopatrzonych w znaczek - w recepcji. Kupując kartki warto od razu zadbać o znaczki na pocztę lotniczą.

Elektryczność Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.

Telefony Karty telefoniczne można kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Karta ze 100 jednostkami za ok. 5 EUR wystarcza na krótką rozmowę międzynarodową. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych są stosunkowo drogie, dlatego prosimy o sprawdzenie operatora stawek przed wyjazdem.

W regionie:
Alanya To w zasadzie rejon w którym znajduje się kilkanaście różnych kurortów, ciągnących się na długości ponad 50 km. Centralną częścią Riwiery jest miasto Alanya ze słynną plażą Kleopatry oraz ogromnym wyborem restauracji, barów, dyskotek i innych rozrywek. Miejsce gdzie nie da się nudzić.

Side Położone na półwyspie zachęca pięknymi plażami, malowniczym portem jachtowym i dobrze zachowanymi zabytkami z czasów rzymskich: amfiteatrem i świątynią Apolla. Wokół samego Side znajduje się wiele miejscowości wypoczynkowych, z niektórych można dojść plażą aż do centrum miasta. To doskonały pomysł na wieczorne spacery.

Belek Położone tylko 35 km od lotniska, jest najbardziej luksusową miejscowością na Riwierze. Tu znajdują się luksusowe hotele i pola golfowe. Do tego szerokie, piaszczyste plaże, restauracje sklepy i centrum rozrywkowo-handlowe.

Wyloty z: Warszawy, Katowic. Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na poszczególnych lotniskach na 2 godziny przed wylotem samolotu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady.

 

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Turcji, na Riwierze tureckiej trwa od początku czerwca do końca września.

Adam & Eve Hotel

5.5/6 (4 opinie)

Udostępnij
Dodaj do ulubionych

Kategoria lokalna 5

Adam & Eve Hotel
Last Minute!
Galeria (53)
Adam & Eve Hotel
Adam & Eve Hotel
Adam & Eve Hotel
Zdjęcie mapy
Mapa

Atuty oferty

Hotel dla osób powyżej 16 roku życia w dobrej lokalizacji z szeroką ofertą sportową i animacyjną. Bogata oferta Ultra All Inclusive zaspokoi oczekiwania wymagających klientów i pozwoli spędzić ten czas w niezapomnianej atmosferze. Zdecydowanie dobry wybór na spędzenie romantycznych wakacji.

Długość lotu

2 godz. 45 min.

Lot

Bezpośredni

Rodzaj wyjazdu

Wypoczynek

Wyżywienie

Ultra All Inclusive

Na miejscu

Polski rezydent

Plaża

do 100m

Transfer

W cenie

Bagaż

W cenie

Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków i napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, innych wydatków osobistych.

Uprzejmie informujemy że od dnia 26.04.2019 w Turcji przestaną być honorowane banknoty o nominale 500 EUR. Nie są wymieniane także dolary drukowane przed 1996 r. (z małymi wizernukami głów postaci).

W związku z tym nie będzie możliwości dokonywania opłat u pilota lub za wycieczki lokalne banknotami o tym nominale (roczniku). Prosimy o poinformowanie Klientów.

Położenie

Należący do sieci hoteli Stone Group hotel położony w miejscowości Belek w znanej destynacji turystycznej Riwiera Turecka nad wybrzeżem morza Śródziemnego. Położony około 35 km od lotniska w Antalyi oraz około 45 km od centrum Antalyi.

Mapa

Plaża

Hotel znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej plaży Belek i posiada dostęp do wydzielonej, prywatnej sekcji. Leżaki, parasole oraz ręczniki dostępne bez dodatkowej opłaty. Pawilony za dodatkową opłatą.

Do dyspozycji gości

Recepcja, restauracja główna, 7 restauracji a’la carte: rybna, turecka, ze stekami, specjalna, w ciemni, sushi, włoska (płatne dodatkowo, wymagana rezerwacja), bar z przekąskami, Secret Bistro, cukiernia, 7 barów: Cheer Bar, Regular Bar, Beach Bar, Atrium Bar, Show Center Bar, Lab Disco bar, Sunset Bar. Do dyspozycji gości: basen, basen relaksacyjny, basen ze zjeżdżalniami. Za dodatkową opłatą: fryzjer, sklepy, pralnia, wynajem samochodu, usługi fotograficzne, room service.

Obiekt

Wyżywienie

Szczegóły lotu

Program sportowy i animacyjny

Atrakcje regionu

Inne hotele w regionie

Dodatkowe informacje

Pokoje

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze

1 x Pokój

(Pokój standardowy)

Za osobę5 773
Razem
11 546 zł
trwa wczytywanie

Opinie klientów

Opinie o Adam & Eve Hotel

5.5 / 6(4 opinie)
Obsługa hotelowa
6.0
Plaża
5.9
Pokój
5.4
Położenie i okolica
6.0
Rezydent
5.9
Sport i rozrywka
5.5
Wyżywienie
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Łukasz, Białystok 24.09.2024
Termin pobytu: wrzesień 2024

8 dniowy pobyt w luksusowym hotelu

Jedzenie 10/10, wybór nie z tej ziemi. Luksus 9/10 Obsluga 10/10, fantastyczni i pomocni ludzie. Czystość 9/10 Atrakcje 10/10 Serdecznie polecamy dla chcących doznać czegoś niestandardowego

6.0/6

Andrzej, Otwock 03.10.2024
Termin pobytu: wrzesień 2024

Adam i Ewa, Belek

Hotel bez zarzutów. Jedzenie bardzo dobre urozmaicone .Ogromny wybór dań i deserów. Pokoje ogromne. Codziennie sprzątane i wymiana ręczników. Łazienki z siedzeniami w kabinie (dwuosobowe).Osobna garderoba. W pokoju jacuzzi i ogromne łoże. Dwie lodówki z barkami jeden płatny zaplombowany drugi bezpłatny (piwo, fanta, pepsi itp)codziennie uzupełniane. Ogromny balkon na nim ogromna leżanka. Zamykane z pokoju (elektrycznie) żaluzje. Bezpośrednio przy ogromnej piaszczystej plaży (osoby z czułymi stopami buty do wody bo przy brzegu kamyki i żwirek).Bardzo dużo leżaków na plaży i przy dwóch basenach. Przy basenach bary. Muzyka mogła by być regionalna a jest dyskotekowa lub techno. Wszystkie ściany w hotelu wyłożone lustrami. Hotel dla osób od 16 roku życia. Polecam
Pokaż więcej opinii (2)

Pogoda

Średnie temperatury w kwietniu

21

/10

°C

Temperatura dzień/noc

18

°C

Temperatura wody

10

Godzin słonecznych
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem