Opinie klientów o Arcanus

5.7 /6
30 
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.4
Obsługa hotelowa
5.7
Plaża
5.9
Pokój
5.6
Położenie i okolica
5.7
Rezydent
4.6
Sport i rozrywka
5.3
Wyżywienie
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Artur, Dobrzeń Wielki 14.07.2022

Polecam ten hotel.

Jedne z lepszych wakacji. Superowate jest wszystko tam.

6.0/6

JANINA, ANDRYCHOW 24.06.2021

Arcanus

Hotel z dużym basenem, ładną plażą .Duże pokoje, bardzo dobre jedzenie. Wspaniała obsługa, zwłaszcza pracownicy recepcji pomogą w każdej sytuacji, są wspaniali.

6.0/6

Magdalena, Warszawa 03.08.2019

Pobyt po objeździe

Świetny hotel z dobrym jedzeniem. Wi-Fi działa też w niektórych pokojach od strony basenu. Dobry dojazd dolmuszem do Siede.

6.0/6

Katarzyna, Kraków 02.06.2019

Tureckie wspomnienie

Podróże traktuje podobnie jak kuchnie, odnajduje nowe smaki, szukam nowości. I choć to nie był mój pierwszy raz z Turcją, po raz kolejny mówię temu miejscu na świecie TAK! Wspaniała wyrafinowana kuchnia, otwarci pełni optymizmu mieszkańcy, cudowną aura i piękne plaże. Do tego rejs statkiem, nurkowanie i spacery, wszystko składa się na niezwykły czas. Side miasto z kulturą, pachnące dobrą kuchnią i.morską bryzą. Hotel Arcanus dopieszcza turystów pod każdym względem : kuchnia , animacje, infraatrukura, obsługa bez zarzutu. Gorąco polecam.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem