Opinie o Bella Resort and Spa
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Turcja
Janusz, --- 03.10.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeTurcja miłe wspomnienia , szkoda że ponieważ było dużo Polaków nie było nic mówione go polsku. Na wieczorze polska muzyka to jakaś nieporozumienie
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super Polec
Agnieszka, Bydgoszcz 20.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąMila atmosfera ,super animatorzy i bardzo fajny hotel .Jedzenie bardzo smaczne ,plaza szeroka i piaszczysta .Wiele różnorodnych atrakcji i piekna zielen wokół hotelu
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Para na urlopie
Gosia 22.08.2024 | Tagi: 36-45 lat, w parzeBardzo miło wspominam pobyt w hotelu. Obsługa super uśmiechnięci przyjaźni w restauracji i w barach. Animatorzy świetni 🥰 pozdrawiam 😁. Hotel 🏨 czysty bez zastrzeżeń.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
✨ Bella Resort & Spa – wakacje, które zostają w pamięci ✨
Maciej 24.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąNasz pobyt w Bella Resort & Spa to prawdziwa bajka 🌴☀️ – wspaniała atmosfera, świetna obsługa, morze atrakcji i odpoczynek na najwyższym poziomie 💆♂️🍹 To jedno z tych miejsc, gdzie czas płynie wolniej, a każdy dzień przynosi nowe wspomnienia 💙
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Cudna Turcja
Mariusz Jan, Szubin 06.08.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymiJak zwykle Turcja wymiata. Świetny hotel, przemiła obsługa, spełniająca z uśmiechem każdą prośbę, wspaniali animatorzy, profesjonaliści w każdym przedsięwzięciu, jednym słowem niezapomniany pobyt. Hotel czyściutki, nowoczesny, napoje w butelkach pod dostatkiem, czysta, szeroka plaża.Na pewno tu wrócę!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super wypoczynek
Kasia-Polska 01.10.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąPolecam hotel Bella Resort,spełnił nasze oczekiwania,począwszy od obsługi,która była pomocna i dyskretna,pyszne jedzonko,ciepła woda w basenie,blisko do piaszczystej prywatnej plaży,pokoje sprzątane codziennie,napewno wrocimy:).
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt w Bella Resort &SPA
barbara.kubowicz@tlen.pl 17.05.2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzeWszystko od recepcji, restauracji, pokoju, piaszczystej plaży, animatorów na wysokim poziomie. Polecam.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Gorąco polecam!!!
Marian, Brzeg 30.08.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parzeWitam , dzielę się na gorąco opinią na temat pobytu w resorcie Bella w Colakli, , położenie hotelu jest w pięknym miejscu z dala od innych molochów z bezpośrednio położoną plażą i wszystkimi udogodnieniami. Plaża szeroka z zakrytymi leżakami i bezpłatnymi ręcznikami. co do samego hotelu to jak na tutejsze warunki jest średniej wielkości i widać że za kilka lat czeka go renowacja ale jak na razie wszystko ok, pokój miałem z widokiem bocznym na morze ale z balkonu korzystaliśmy sporadycznie bo smaliło okrutnie. Klimatyzacja działała bez zarzutu i w pokoju też było wszystko co trzeba plus bardzo dobra obsługa. Przy samym hotelu jest basen z barem i super kawiarnią polecam kawę parzoną po turecku oraz pyszne ciasta i bardzo dobry napój z limonki. wyżywienie i napoje bardzo dobre , każdy znajdzie coś dla siebie , jedyna uwaga co do restauracji Ala carte raczej nie była na poziomie przewyższającym jedzenie w zwykłej restauracji . Na koniec trzeba powiedzieć o animatorach , którzy organizowali czas dla wczasowiczów z niezawodnym Bingo oraz codziennym show dla dzieci prowadził je zespół dziewczyn z Czech oraz dla dorosłych o godz 21:30 gdzie dawano pokazy taneczno wokalne, Podsumowując bardzo polecam
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Dobry Hotel Polecam
Krzysztof Tadeusz, BOLECHOWO- OSIEDLE 17.11.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: powyżej 65 lat, z rodzinąHotel bardzo dobry obsługa na najwyższym poziomie , wyżywienie również , uczciwość załogi obsługującej również , napoje w lodówce uzupełniane wszystko ok
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Cudowne wakacje
Jarosław, Gdańsk 31.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąHotel nie posiada wad. Bardzo czysto, ręczniki wymieniane codziennie, codziennie sprzątany pokój, uzupełniany barek, jedzenie pyszne, i bardzo duży wybór ( łącznie z sushi, owocami morza). Piękna plaża, leżaki dostępne zarówno na basenie jak i na plaży o każdej porze. Kawa na pietrze nad barem przy basenie przepyszna (chyba z 10 różnych do wyboru) mrożone, z alkoholem, smakowe, na ciepło. Restauracja a'la carte taka sobie, bo był taki wybór w restauracji głównej, że ciężko to przebić. Fajny tez bar na plaży. Animacje na wysokim poziomie. Jednym słowem było cudownie :)