Opinie klientów o Dizalya Palm Garden

5.3 /6
94 
opinie
Atrakcje dla dzieci
5.2
Obsługa hotelowa
5.3
Plaża
4.5
Pokój
5.5
Położenie i okolica
5.2
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
4.8
Wyżywienie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Zimowicz Zofia 24.06.2023

Opinia z pobytu na wczsach w Turcji

Trafiliśmy na piękną pogodę dostaliśmy pokój z widokiem na morze jedzenie przepyszne obsługa pomocna i przemiła może trochę mało animacji poza tym jesteśmy bardzo zadowoleni Hotel dla rodzin z dziećmi których w tym czasie było sporo. Do plaży blisko spacerkiem ok 5 min. Nie potrzeba wracać zplaży na oboad tu można było też zjeść

6.0/6

Katarzyna 18.10.2022

Bardzo udane wakacje

Hotel spełnił oczekiwania Czysto ,pokoje sprzątanie codziennie. Jedzenie smaczne i dla" każdego coś dobrego". Blisko plaża ( potrzebne buty do wody).Leżaki dostępne zarówno na plaży jak i przy basenach. Wszystko ok. WAKACJE UDANE😎

6.0/6

Karolina, Kurzętnik 03.08.2022

Boskie wakacje

Wszystko ok, jedzenie pyszne, bardzo urozmaicone. Pokoje śliczne i czyste. Ręczniki wymieniane codziennie. Bardzo miła i uczynna obsługa. Na pewno fajniej niż w Stegnie na plaży.

6.0/6

Katarzyna, Sukowice 05.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Było świetnie

Było naprawdę świetnie pyszne jedzenie super atmosfera bardzo miła obsługa w hotelu oraz na sniadaniach obiadach kolacji również miła obsługa bardzo dbali o czystość podchodzili pytali się czy coś podać czy jest wszystko dobrze. Naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni. Za rok również chcemy zawitać do Turcji.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem