Opinie o Grand Kaptan
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
same pozytywy
Joanna 03.05.2026 | Termin pobytu: kwiecień 2026 | Tagi: 46-55 lat, samemuhotel godny polecenia w pobliżu bazar w poniedziałek i czwartek wszystko na 5 i 6 😊 polecam wybrałabym się kolejny raz
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt w hotelu Grand Kaptan
Łukasz, Gliwice 24.10.2024 | Termin pobytu: październik 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąSuper hotel znakomite miejsce do wypoczynku obsługa hotelu bardzo dobra wyśmienite jedzenie organizatorzy imprez na obiekcie i po za nim bardzo wspaniali mili uśmiechnięci do wszystkich turystów było wszystko czego oczekiwałem i z pewnością kiedyś tam polecę
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rodzinne wakacje
Aleksandra 12.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąHotel bardzo super jedzenie przepyszne obsługa hotelu przemiła każdy znajdzie coś dla siebie Jesteśmy zadowoleni z wyjazdu. Leżaki nawet gdy o 13 szliśmy były zawsze jakieś wolne a była nas 4 osobowa ekipa
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wakacje. w. Grand. Kaptan
Mirosław Waldemar, ---loboda 03.06.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 56-65 lat, w parzeByło. bardzo. fajnie. pogoda. cudowna. woda. rewelacja. serwis. hotelowy. na. bardzo. wysokim. poziomie. polecam
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super spędzony tydzień
Krzysztof, Borkowo 18.06.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, ze znajomymiPokoje na pierwszy rzut oka troszkę przestarzałe ale z każdą godziną zyskiwały swoim klimatem, obsługa hotelowa na wysokim poziomie, jedzenie super, każdy znalazł coś dla siebie, jedyny minus naszego pobytu to pani rezydent która na pytania odburkiwała i robiła wrażenie że jest tam z musu i kontakt telefoniczny do tej pani okazał się być niemożliwy ponieważ ten na tablicy okazał się niestety ale innej osoby
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel warty polecenia
Justyna, szczecin 27.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel warty polecenia a nawet powrotu w najbliższym czasie , wiele atrakcji dla najmłodszych ale także i dla dorosłych. Obsługa bardzo miła i pomocna . Jedyny taka naprawdę minusik to darmowe wi- fi tylko w lobby.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Grand Kaptan super miejsce
elutka 19.06.2024 | Tagi: 56-65 lat, w parzeGrand Kaptan -Riwiera Turecka przebywałam z mężem 7 dni. Wróciliśmy bardzo zadowoleni ,ponieważ hotel spełniał nasze wymagania ,jedzenie bardzo dobre .Wybór duży. Hotel zapewnia szereg atrakcji, dzięki którym nie sposób się nudzić. Bezproblemowe znalezienie wolnego leżaka zarówno nad basenem jak i na plaży. Na 5 piętrze szczególnie wieczorem świetny taras widokowy z widokiem na wzgórze zamkowe i na miasto pełne bogatych i oświetlonych hoteli. Tu nie da się wszystkiego opisać tam trzeba jechać ,aby przeżyć te piękne chwile. Hotel godny polecenia zarówno dla osób z dziećmi jak i dla dorosłych. Polecam gorąco !
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Grand Captan
BARBARA, WOŁOMIN 09.11.2025 | Termin pobytu: październik 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeWszystko było super ,jedzenie ,pokoje sprzątane codziennie ,ręczniki wymieniane .Wcześniejsze opinie trochę mnie zaniepokoiły .Byliśmy w październiku ,hotel trochę stary ,ale nie było tak źle ,czyste pokoje .Jedzenie urozmaicone ,ryby ,owoce morza ,sushi ,makarony ,zupy ,owoce ,warzywa 😋Szkoda ,że tylko tydzień spędziliśmy ,ale na pewno wrócimy .Polecamy .Blisko morze ,sklepy ,bazar ,restauracje .
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Świetny Hotel
Bartlomiej, Żory 22.10.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąBardzo fajny hotel z uprzejmą obsługą, bardzo duży wybór jedzenia, codzienne sprzątanie. Lodówka w pokoju z wodą, napojami i piwem, do plaży pół minuty tunelem, codziennie wieczorem animacje. Zaraz obok hotelu przystanek dolmusza, można w paręnaście minut dojechać do centrum, na plażę Kleopatry czy pod kolejkę linową. No i rewelacyjny bar na tarasie na ostatnim piętrze z widokiem na morze i miasto. Wracamy za rok 😍
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wakacje
Barbara 26.10.2025 | Termin pobytu: październik 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzeBardzo miła obsługa, super jedzenie, dobra lokalizacja, serdecznie polecam ten hotel I z chęcią tam wrócę