Grand Seker Hotel
Kategoria lokalna: 5

Atuty oferty
Hotel usytuowany w spokojnej okolicy, blisko pięknej plaży, zapewnia doskonałe warunki do wypoczynku. Goście mają do dyspozycji rozbudowaną infrastrukturę rekreacyjną oraz atrakcyjne animacje dla dorosłych i dzieci. Duży ogród to idealne miejsce na relaks na świeżym powietrzu. Urozmaicona kuchnia zadowoli nawet wymagających smakoszy. Hotel, szczególnie polecany rodzinom z dziećmi, cieszy się pozytywnymi opiniami klientów, co potwierdza jego wysoką jakość. Obiekt jest dostępny w ofercie od wielu sezonów, co świadczy o jego popularności i zaufaniu Gości.
3 godz. 30 min.
Wypoczynek
All inclusive
Polski rezydent
W cenie
W cenie
Cena obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków i napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli oraz innych wydatków osobistych.
Uprzejmie informujemy, że w Turcji nie są honorowane banknoty o nominale 500 EUR. Nie są wymieniane także dolary drukowane przed 1996 r. (z małymi wizernukami głów postaci). Nie są honorowane banknoty USD o numerach: Dotyczy to banknotów o nominale 50 USD z seriami: PB063, MA383, PL647, PB240, PC395, LB023, PE755, a także banknotów o nominale 100 USD z seriami: HB4, KF920, KK660, KJ202, LB023, HE213, HF018, IB023, HH237, KD383, AJ569.
W związku z tym nie będzie możliwości dokonywania opłat u pilota lub za wycieczki lokalne banknotami o tym nominale (roczniku). Prosimy o poinformowanie Klientów.
Hotel
- Recepcja i lobby dostępne dla Gości hotelu.
- 7 wind.
- 3 baseny, w tym 1 ze zjeżdżalniami (czynne w określonych godzinach), 2 brodziki, leżaki i parasole przy basenie i na plaży bezpłatnie, bezpłatne ręczniki kąpielowe.
- Restauracje: restauracja główna, restauracja rybna a la carte (dostępna raz na pobyt), bary: lobby bar, bar w restauracji, bar przy basenie i bar przy plaży.
W lobby Internet Wi-Fi bezpłatny, w pokojach płatny (ok. 2 EUR/dzień).
Położenie
- Hotel składający się z siedmiu budynków położony jest w turystycznym regionie Evrenseki, w przepięknym, zadbanym ogrodzie.
- Odległość od lotniska w Antalyi wynosi około 58 km.
- Obiekt znajduje się około 7 km od Side oraz około 13 km od Manavgat.
- Dojazd do ważnych lokalizacji możliwy jest lokalnym transportem.
Mapa
Plaża
- Plaża oddalona o ok. 300 metrów od hotelu.
- Prywatna, piaszczysta, jedna z najładniejszych plaż na Riwierze.
- Leżaki i parasole bezpłatne.
Wyżywienie
Szczegóły lotu
Program sportowy i animacyjny
Atrakcje regionu
Inne hotele w regionie
Dodatkowe informacje
Pokoje
Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:
Bagaż
rejestrowany i podręczny
Transfer
lotnisko-hotel-lotnisko
Opieka
rezydenta
Opinie klientów
Opinie o Grand Seker Hotel
5.4/6 (142 opinie)
Atrakcje dla dzieci
Obsługa hotelowa
Plaża
Pokój
Położenie i okolica
Rezydent
Sport i rozrywka
Wyżywienie
Zdjęcia klientów
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
SUPER!!!
Aneta, Słupsk 22.07.2019 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąPobyt bardzo udany! Po pierwsze ciepło, słonecznie i wakacyjnie. Codzienne animacje zabawy i SHOW TIME nie do zapomnienia. Jedzenie urozmaicone i każdy znajdzie coś dla siebie. Basen z leżakami , blisko do morza z szeroką plażą i wolnymi leżakami. Cudowny wypoczynek wspaniała atmosfera!!!!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Gorąco polecam!
Karol, Jarosław 13.07.2019 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąPobyt w Grand Seker Hotel zaliczam do bardzo udanych. Wakacje z dzieckiem lat 7. Hotel położony w pięknym ogrodzie. Różnorodne, smaczne jedzenie. Pokój czysty, codziennie sprzątany ok 20 m2. Styl pokoju w zależności od lokalizacji. Najlepszy standard w budynku głównym. Piękna, piaszczysta plaża oddalona ok 200 m od hotelu. Najbardziej zaskoczyła nas liczba animacji dla dzieci i dorosłych. Nie było czasu na nudę. Gorąco polecam!
