Obiekt

Pokoje

W hotelu znajduje się łącznie 195 pokoi. Pokój typu standard: przyjemnie urządzony, dwuosobowy zmożliwością jednej dostawki wyposażony w indywidualnie sterowanąklimatyzację, telefon, TV/SAT, mini bar odpłatnie, sejf (odpłatnie 10euro/tydzień), łazienkę z prysznicem/wanną, suszarką do włosów, balkon.Wymiana ręczników co 3 dni. Hotel dysponuje 3 pokojami dla osób niepełnosprawnych.

Kategoria lokalna

Gwiazdki: ****

Wyżywienie

All Inclusive:śniadania, obiady, kolacje w formie bufetu, popołudniu 16:00-17:00 kawa, herbata, ciasto. Przy mniej niż 20 osobachposiłki mogą być serwowane. Wszystkie napoje alkoholowe i bezalkoholowelokalne z wyjątkiem soków ze świeżych owoców, kawy po turecku, capuccino, espresso, ice-tea, ayranu i napojówimportowanych dostępne są bezpłatnie w barze przy basenie w godz.10:00–23:00. W barze na plaży All Inclusive nie obowiązuje.

Program sportowy i animacyjny

Bezpłatnie: basen, brodzik dla dzieci, siatkówka plażowa.

Odpłatnie: tenis stołowy, bilard, siłownia, łaźnia turecka, sauna, masaż, sporty wodne na plaży.

Dodatkowe informacje

Świadczenia

Cena obejmuje: przelot samolotem, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż)

Cena nie obejmuje: wizy tureckiej (płatna na lotnisku 20 USD lub 15 EUR), wycieczek fakultatywnych, posiłków innyinclusivech niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków (nie dotyczy All ) oraz innych wydatków osobistych.

Inne

TURCJA informacje ogólne

WYLOTY Z WARSZAWY, KATOWIC I POZNANIA

Waluta
TL - nowa lira turecka. Warto zabrać ze sobą EURO lub dolary oraz kupić w Polsce choć trochę lirów. Wymiana pieniędzy, szczególnie dolarów bywa droga.

Napiwki
Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Zarobki w Turcji są niskie i napiwki są często dużą pomocą finansową. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach.

Wiza
Każdy podróżny musi mieć paszport ważny przynajmniej 6 miesięcy od daty wyjazdu z Turcji. Obywatele polscy uzyskują wizę przy przekraczaniu granicy tureckiej (na lotnisku). Wiza ważna jest 30 dni, jest stemplowana do paszportu i kosztuje 20 USD lub 15 EUR.

Czas
+ 1 godzinę w stosunku do czasu polskiego.
Orientacyjne ceny
Pizza - 6 TL; woda 1,5 l. - 0,40 - 0,55 TL; piwo 2,20 - 2,40 TL w sklepie; Warto się targować.

Poczta
W większości hoteli są ustawione skrzynki do których można wrzucać kartki pocztowe. Kupując kartki warto od razu zadbać o znaczki na pocztę lotniczą.

Elektryczność
Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.

Telefony
Karty telefoniczne można kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Karta ze 100 jednostkami za ok. 3 USD wystarcza na krótką rozmowę międzynarodową. Telefony komórkowe działają prawie w całej Turcji. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.

W regionie

Kusadasi
Ten malowniczy i urokliwy kurort położony jest ok. 75 km od Izmiru i jest jednym a najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych na wybrzeżu egejskim. Swą oryginalną nazwę- „wyspa ptaków”- zawdzięcza położonej nieopodal małej wysepce, która stanowi turystyczny symbol Kusadasi. Miejscowość ta posiada wszystkie atuty znanego kurortu: bogatą historię i zabytki z czasów rzymskich i bizantyjskich, barwny folklor oraz bardzo bogatą ofertę życia nocnego, a ponad to wszystko lazurowo niebieskie morze i przepiękne, srebrne plaże.

Kleopatra Dreams Beach

Udostępnij
Dodaj do schowka
Kleopatra Dreams Beach
Galeria (0)

Atuty oferty

Najlepszy pod względem standardu hotel z sieci Kleopatra. Doskonała lokalizacja i rozsądna cena.

Cena obejmuje: przelot samolotem, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż)

Cena nie obejmuje: wizy tureckiej (płatna na lotnisku 20 USD lub 15 EUR), wycieczek fakultatywnych, posiłków innyinclusivech niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków (nie dotyczy All ) oraz innych wydatków osobistych.

Położenie

Hotel zbudowany w 2001 roku, ostatnia renowację przeszedł w 2005 roku. Hotel składa się z dwóch budynków (A i B) jeden 6-piętrowy, a drugi 5-piętrowy. Położony jest 1,5 km od centrum Alanyi, ok. 125 km od lotniska w Antalyi. Hotel usytuowany jest w odległości ok. 50 m od słynnej,żwirowo-piaszczystej plaży Kleopatra Beach – przejście przez ulicę. Przystanek autobusowy znajduje się w odległości 50 m od hotelu. W pobliżu hotelu znajdują się liczne bary, restauracje, kawiarnie i sklepy.

Mapa

Do dyspozycji gości

Recepcja, małe lobby, bar, restauracja z tarasem, bar przy basenieczynny od czerwca, bar na plaży, fryzjer, kącik TV, istnieje możliwość wypożyczenia laptopa, WI-FI w recepcji (bezpłatnie ze swoim laptopem, z hotelowymodpłatnie 5 euro/godzina), fryzjer, 2 sale konferencyjne (ok. 50 osób).Leżaki i parasole przy basenie bezpłatnie, na plaży odpłatnie(korzystniej jest wykupić leżaki i parasole w recepcji hotelowej). Hotelnie oferuje ręczników plażowych i basenowych. Hotel nie akceptuje zwierząt. Dwa razyw tygodniu organizowane jest wieczorne show.

Obiekt

Wyżywienie

Program sportowy i animacyjny

Atrakcje regionu

Inne hotele w regionie

Dodatkowe informacje

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze

Oferta nie jest obecnie w sprzedaży

pani z lornetka

Marzysz o odpoczynku w tej okolicy?
Mamy dla Ciebie wiele innych propozycji!

Sprawdź inne oferty w okolicy
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem