Opinie klientów o Lonicera City Kleopatra

5.5 /6
58 
opinii
Atrakcje dla dzieci
3.0
Obsługa hotelowa
5.8
Plaża
5.4
Pokój
5.5
Położenie i okolica
5.7
Rezydent
4.5
Sport i rozrywka
3.9
Wyżywienie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Dorota, Mrowino 30.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Zachwycona jestem Hotelem i obsługa

Polecam ten hotel. Przeurocza obsługa, bardzo dobre jedzenie 😍 Murat to najprzesy.patyczniejszy Pan z obsługi 🥰🥰Wracam do Lonicery za rok 😍

6.0/6

Bea 26.08.2021

POLECAM

Standard hotelu na pewno nie odzwierciedla ilości posiadach, przez niego gwiazdek. Wg. mnie powinno być ich więcej ;). Czyste, duże pokoje, codziennie sprzątane. Przemiła obsługa hotelowa. Przepyszne, mocno urozmaicone jedzenie - każdy znajdzie coś dla siebie. Blisko najpiękniejszej plaży Kleopatry, (w hotelu można zarezerwować leżaki - taniej niż bezpośrednio na plaży). Blisko do centrum Alanya. Na pewno tu jeszcze wrócę.

6.0/6

Maryla, Warszawa 03.11.2020

Cudowna Turcja pomimo koronawirusa

Zamieszczam opinię, aby zachęcić wszystkich do podróży - szczególnie do Turcji - mimo wszystko. Pozwólmy sobie na chwile nieprawdopodobnych odczuć, tym bardziej, że naprawdę Turcja jest wyjątkowo bezpieczną destynacją w dobie koronawirusa. Generalnie, jak widać po uśmiechniętych buźkach, jestem zachwycona wycieczką, ale w dobrze pojętym interesie klientów Rainbow (którzy mogą nie doczytać opinii do końca) zacznę - pierwszy raz od kilkunastu lat podróżowania z tym biurem podróży - od krytyki. Nikomu nie polecam hammamu w Alanya History Spa and Wellnes. Jeszcze w Polsce kupiłam w Rainbow wizytę w hammamie za 179 zł., a tam zaproponowano mi dodatkowy masaż, na co wyraziłam zgodę. Skasowano mnie na dodatkowe 55 euro. Przewodniczka na wycieczce dnia następnego, która od 6 lat mieszka w Turcji, za głowę się złapała mówiąc, że ten dodatkowy masaż to koszt 10-12 euro max. Poczułam się oszukana i potraktowana jak dojna krowa. Może Biuro powinno zainteresować się dlaczego rezydent wysyła klientów Biura do tak nieuczciwego salonu w sytuacji, kiedy hammamy są w Alanyi na każdym zakręcie ? Reasumując, nie zniechęcam do hammamu (bo np. tym w Maroku jestem zachwycona), ale proponuję omijać ten salon, który wymieniłam powyżej. Teraz tylko przyjemne informacje. Przede wszystkim hotel - czysty, z dobrym jedzeniem, z przesympatyczną obsługą. Do plaży hotelowej nie jest daleko, a zasadniczo to wszędzie blisko :) Teraz wycieczki. Będąc w Turcji nie można nie zobaczyć Kapadocji i Pamukkale. Jedyne, niepowtarzalne miejsca na ziemi. Kapadocja powstała po wybuchach wulkanów 10 milionów lat temu. Ogląda się to miejsce z ziemi i z powietrza, kiedy to kilkadziesiąt balonów unosi się na niebie, a zanim polecą na spotkanie słońca wznoszą się pomiędzy skałami, wywołując szybsze bicie serca. Musisz to zobaczyć !!! Jadąc do Kapadocji zwiedza się podziemne miasto - 7 pięter w dół wydłubane od 5 do 3 mln lat temu oraz Dolinę Gołębia, gdzie dzięki gołębiom odkryto ślady nieznanej cywilizacji, że o wielu innych wspaniałych miejscach nie wspomnę. Natomiast Pamukkale powstały po trzęsieniach ziemi, na skutek których wypłynęła woda mineralna i po zetknięciu z powietrzem utworzyła te cudne białe góry, po których chodzi się na bosaka, a stopy opłukuje cały czas spływająca ciepła woda. I jeszcze kąpiel w basenie, w wodzie z gorących źródeł, gdzie woda ma ok 40 stopni C i zawiera 158 składników mineralnych. Ufff, 15 minut w tej wodzie i zimny basen. Geeeniaaaalne uczucie. Teraz kilka rad praktycznych. Chcąc lecieć balonem trzeba mieć ciepłe ubranie. To są góry, na lot jedzie się ok 4.00 - 5.00 rano, tak że naprawdę krótkie spodnie i cienka bluza nie są wystarczające. Połowa wycieczki musiała zakupić w hotelu ciepłe poncho :))) Do chodzenia po górach potrzebne są wygodne buty, nie klapki czy eleganckie sandałki. Wszystkim polecam wycieczkę do pięknej Turcji.

6.0/6

Iwona, Bytom 08.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Fantastic

To był fantastyczny wyjazd. I przede wszystkim chciałabym podziękować jeszcze pracownikom Rainbow na miejscu, zaraz po przylocie. ogarnęli nerwowa sytuację która stworzyliśmy niechcący po przylocie na lotnisku razem z moim mężem 😅 A pobyt - świetny- cudowny hotel i świetna obsługa w każdym calu. Poczynając od pokojówek skończywszy na kuchni i o słudze hotelowej restauracji. Ja ten hotel polecę każdemu kto nie chce spać w wiezowci i zależy mu na miłej i serdecznej atmosferze.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem