Opinie o Lonicera World
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wyjątkowy czas w Turcji
Lidia, Tarnowiec 09.10.2019 | Tagi: 36-45 lat, w parzeWypoczynek w hotelu Lonicera oceniam na bardzo udany, hotel naprawdę na dobrym poziomie, bardzo czysty z przyjazną obsługą. Ze względów technicznych (kanalizacja)zostaliśmy przeniesieni w pierwszej dobie pobytu do Lonicera Resort z większym pokojem i pięknym widokiem. Hotel naprawdę bardzo duży z ogromną ilością atrakcji, nawet przez chwilę nie można się tam nudzić, nawet będąc tylko we dwoje. Posiłki w ogromnej różnorodności o każdej porze dnia coś na ząb, naprawdę dobre. Wszystko przebiegało bez najmniejszych zakłóceń, transfer z lotniska i na lotnisko - super. Jednym słowem nie ma się do czego przyczepić, a jeśli ktoś się czepia to jest czepialski. Naprawdę polecam, nie mam w zwyczaju wracać do tych samych miejsc - ale tam mogę jeszcze raz wrócić.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
HOTEL LONICERA RESORT
Jerzy, Kutno 24.04.2014 | Tagi: 56-65 lat, w parzeHotel położony w ładnej miejscowości Turkler. W pobliżu duże centrum handlowe. Do Alanyi ok. 20km. Wyżywienie All inclusive bez zastrzeżeń. Świetny wypoczynek z możliwością skorzystania z wycieczek.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Moje wrażenia
Marcin, TYCHY 21.08.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąOśrodek naprawdę swoją wielkością robi wrażenie, a jeszcze większe super organizacja w nim. Wszystko zorganizowane profesjonalnie. Pokoje zadbane i sprzątane codziennie, baseny również utrzymywane w należytej czystości. Tak samo pomieszczenia ogólnodostępne, jak i sale jadalne. Obsługa również na wysokim poziomie. Super atrakcje dla dzieci, które wzbogacają bardzo dużym poczuciem humoru ratownicy ;)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
super wakacje
Halina Papina 30.08.2024 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąHotel czysty, bardzo dobra obsługa , jedzenie wyśmienite. Wakacje super. Serdeczna obsługa , atmosfera świetna, fajne rozrywki i dla dzieci i dorosłych. Baseny i zjeżdżalnie boskie. Hotel godny polecenia. Pozdrawiam
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super wakacje z dziećmi
KATARZYNA, BIELSKO-BIAŁA 23.08.2021 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąBardzo dobry hotel z odnowionymi pokojami i sporą ilością leżaków/parasoli na plaży i przy basenach. Pomimo pełnego obłożenia nie było nigdzie wielkich tłumów, nawet w aquaparku i restauracjach. Obsługa w barach, restauracjach, pokojówki na plus. Hotel położony przy czystej, piaszczystej plaży, w pobliżu dostęp do sporej liczby sklepów. W naszej restauracji przy stoiskach z jedzeniem wystawione były "malutkie porcje" wiec bardzo łatwo było pokazać obsłudze co chcesz do jedzenia:)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Lonicera World- wszystko czego potrzebujesz
dutkaklaudia@gmail.com 18.06.2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąPobyt w tym hotelu to naprawdę udane wakacje! 🌞 Hotel jest ogromny i oferuje absolutnie wszystko, czego można potrzebować – od różnorodnych basenów, przez ogromny aquapark, aż po kilka restauracji, sale zabaw, kręgielnię, flippery i wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Jedzenie bardzo dobre i w dużych ilościach – każdy znajdzie coś dla siebie, a różnorodność potraw naprawdę robi wrażenie. Obsługa pomocna, uśmiechnięta i dobrze zorganizowana. Wszędzie czysto, pokoje zadbane, a teren hotelu świetnie utrzymany. Jedyny mały minus to spora liczba gości – momentami bywa tłoczno, ale przy tak dużym obiekcie to raczej naturalne. Podsumowując: hotel idealny dla rodzin, dzieci mają co robić przez cały dzień, a dorośli mogą naprawdę odpocząć. Zdecydowanie warto!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Cudowna wiosnna
Leokadia Róża, Czerwionka-Leszczyny 15.05.2025 | Termin pobytu: kwiecień 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parzeHotel cudowny !! Niesamowita panująca tam atmosfera zHotel cudowny !! Niesamowita panująca tam atmosfera ze strony obsługi, prze pyszne jedzenie! Bardzo bliziutko do cudnej plaży, widoki i okolica niesamowite ! Bardzo polecam !e strony obsługi, prze pyszne jedzenie! Bardzo bliziutko do cudnej plaży, widoki i okolica niesamowite ! Bardzo polecam !
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
wypoczynek
Monika, --- 15.08.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąSuper Hotel, teren bardzo zadbany. Wyjazda mega udany. Dzieciaki płaczą za Panią Animatorką Weroniką ;)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel Godny Polecenia
LIDIA JANINA, DASZEWICE 28.03.2014 | Tagi: 46-55 lat, w parzeBardzo przyjemny hotel, wspaniałe jedzenie, miła obsługa. Baseny przy każdym z budynków i własna plaża to duży atut hotelu.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Świetny hotel dla rodzin z dziećmi
Maciej, Koło 10.08.2022 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąByliśmy z rodziną pod koniec lipca. Obsługa uśmiechnięta i pomocna. Pokoje może i małe, ale nie przyjechaliśmy żeby w nich spędzać czas. Pokoje codziennie sprzątane i klimatyzacja sprawna. Jedzenie super, duży wybór i każdy znajdzie coś dla siebie. Codziennie można było zostawić dzieci na cztery godziny z polskimi animatorami, co dla rodziców jest wybawienie. Plaża w zatoczce, więc jak ktoś jest przyzwyczajony do błękitu to może być zawiedziony. Podsumowując hotel godny polecenia