Opinie o Lonicera World

Kategoria lokalna: 5

5.3/6
(482 opublikowane opinie)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
5.6
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
5.4
Pokój
4.7
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
5.4
Wyżywienie
5.4
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Lonicera

    MARIOLA, LEGNICA 17.08.2022 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Super baseny pyszne jedzenie miła obsługa czysto na całym obiekcie duży wybór przekąsek bardzo blisko do sklepikow

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Wakacje z Rainbow w Turcji

    Tomasz, Łódź 11.10.2022 | Termin pobytu: wrzesień 2022 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Przede wszystkim wszędzie jest bardzo czysto. Dwie główne restauracje oraz fast food i kilka barów otwartych prawie cały czas. Choć byś przez miesiąc codziennie jadł co innego to nie uda ci się spróbować każdego dania :) Mnóstwo świeżych owoców, z 50 rodzajów ciast i innych rzeczy których nazw nawet nie potrafię wymówić. Obsługa miła i pomocna, jedynie co to mogliby mówić lepiej po angielsku - obsługa mówi dobrze po rosyjsku. Z gośćmi z Rosji nie było żadnych problemów, a było ich ponad 60 %. Basenów kilka do wyboru - jest nawet basen olimpijski i wielki aquapark dla dzieci i zjeżdżalnie tylko dla dorosłych. W aquaparku można do woli jeść lody i samodzielnie robić sobie soki prosto z owoców. Na terenie ośrodka znajduje się małe mini zoo. Ośrodek ogrodzony i nikt obcy wejść nie może - przy wejściu z plaży stoi ochrona która nie wpuszcza na teren hotelu osób bez opaski na ręku. Plaża czysta, leżaki za darmo i jest ich wystarczająca ilość dla każdego - tak samo przy każdym basenie są leżaki i nie ma mowy o sytuacjach żeby ktoś zarezerwował sobie leżak kładąc na nim ręcznik. Polski rezydent jest dostępny na miejscu - również bardzo pomocy i dostępny praktycznie cały czas. Polecam ten hotel z czystym sumieniem i na pewno jeszcze do niego wrócę :)

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Super wakacje

    Agnieszka, Bytom 30.06.2022 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Bardzo duży obiekt, fantastyczne aquaparki,kilka basenów,przepyszne jedzenie.Wszystko na najwyższym poziomie.Polecam.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Czas spędzony z rodziną

    AGNIESZKA, NOWY SĄCZ 16.05.2021 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Bardzo miła atmosfera mimo wielkości obiektu . Obsługa bez zarzutu z klasą i kulturą. Czystość w hotelu na bardzo wysokim poziomie. Pokój sprzątany codziennie. Codziennie animacje dla dzieci ale także dla dorosłych . Animatorzy- świetni!!! z poczuciem humoru rozkręcali zabawę każdego dnia proponując i zachęcając do udziału w przeróżnych konkursach i zajęciach sportowych. Aquapark bardzo duży i ciekawy. Otwarty praktycznie cały dzień z mała przerwa w południe . Mini Zoo z pięknymi pawiami , królikami itp. sala zabaw dla dzieciaków przestronna . Hotel nad samym morzem z piękna plaża zaopatrzoną w leżaki i parasole z przepięknymi zachodami słońca . Obsługa bardzo pilnowała żeby niepowołane osoby nie przebywały ma plaży. Pogoda mimo początku maja upalna . Woda w basenie przyjemna a w morzu cieplutka. Polecam to miejsce szczególnie poza sezonem ! :) Lokalizacja bardzo dobra przy bazarze na którym można kupić wszystko od pamiątek po leki.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    wymarzone wakacje

    WK 31.08.2020 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel Lonicera World czysty, obsługa bardzo miła, fajny kompleks basenowy, zejście z terenu hotelu prosto do morza.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    8

    Wspaniałe wakacje

    Ela Grzywacz z rodziną 08.08.2018 | Termin pobytu: wrzesień 2018 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel wspaniały. Cała infrastruktura rewelacyjna. Na pochwałę i podziękowania zasługuje Pan Marcin-animator. Wspaniały, pomocny człowiek. Zawsze można było liczyć na jego pomoc i zaangażowanie w swoją pracę. Gdybym mogła dałabym mu order :-) Plaża -również rewelacja, gdyż nie jest zbyt szeroka, a to jest plus, bo po rozgrzanym piasku nie dałoby rady przejśc po niej do morza. Jedzenie równiez ok, chociaż nie było tak ładnie podane i dość urozmaicone jak w innych hotelach w Turcji w jakich byłam. Cały pobyt uważam za wspaniały, udany i co najważniejsze - organizm zregenerowany. Pozdrawiam Ela

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Lonicera Word

    Danuta 15.09.2019 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Pobyt bardzo udany, hotel Lonicera Word spełnił nasze wymogi, godny polecenia, bardzo czysto, otoczenie przyjemne jedzenie bardzo bardzo smaczne i urozmaicone, nie skosztowaliśmy wszystkiego bo było tak dużo....Obsługa przemiła, plaża też blisko i czyta,.Morze cieplutkie, tak że warto skorzystać z oferty biura Reinbow i udać się na wymarzone wakacje do Turcji .

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    15

    Wspaniałe wczasy

    Monika 13.08.2018 | Termin pobytu: wrzesień 2018 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Byłam w Lonicera World w terminie od 01.08 do 08.08- cudowne , najlepsze wakacje. Hotel cos pięknego, jedzenie super, animacje i animatorzy pierwsza klasa.Dostalismy apartament w nowym budynku, czystko i wypasnie. Na pewno za rok tam wrócimy.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Lonicera World/Resort.

    Marcin, Częstochowa 04.08.2022 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Hotel ogromny. Wyjazd zgodnie z planem 100%. Możliwość korzystania z pełnego zaplecza obu ośrodków World/Resort. Absolutnie dla rodzin z dziećmi. Piękna piaszczysta plaża. Mało leżaków, czasami trzeba było poszukać. Świetny aquapark dla maluchów i starszych/dorosłych. Jedzenie bez przerwy, extra cafeterie, możliwość samodzielnego wyciskania soków z pomarańczy! Lody na okrągło! Mega czysto! Wspaniałe ogrody pomarańczowe, limonkowe, granatowe, bananowe! Blisko hotelu naprawdę duuuży bazar dla kochających zakupy. Serdecznie polecam zakup wycieczki „Odkrywaj Alanye”, warto odrazu przemyśleć to jeszcze w Polsce. Wspaniałe miasto, piękna plaża Kleopatry, extra jaskinia Dim, smaczny obiad na rzece! Przejażdżka kolejką na Wzgorze, rejs statkiem, naprawdę warto. Extra przewodnik Miłosz - pozdrawiamy!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wakacje Turcja 2025

    Danuta, Kluczbork 27.05.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymi

    Duży i ładny kompleks hotelowy. Wyżywienie bardzo dobre. Jeden minus dot. kolacji - trzeba było przyjść na nią zaraz po rozpoczęciu, ponieważ później brakowało rarytasów podawanych na wstępie.