Opinie o Lonicera World
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rewelacja
Karolina, Płock 04.08.2025 | Termin pobytu: kwiecień 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parzeByliśmy w tym hotelu w kwietniu, pomimo tego że nie było szczytu sezonu wszystko było dopięte. Rewelacja
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super
Anna, Polska 27.06.2014 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel zapewnia wszystkie rozrywki, każdy znajdzie coś dla siebie. Wróciłam zadowolona i wypoczęta.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rodzina wrzesień 2021
Ola 05.10.2021 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąKompleks hotelowy duży i bardzo przestronny. Lonicera World to starsza część kompleksu ale bliżej morza, lonicera spa jest nowszym budynkiem. Oczywiście korzysta się z całego kompleksu. Piękne i duże baseny których jest bardzo dużo. Każdy znajduje coś dla siebie gdyż przy jedynym jest muzyka przy drugim cisza jeszcze trzeci jest olimpijski a inny typowo dla dzieci. Hotel piękny z ślicznie utrzymana roślinnością. Dla Dzieci jest dużo atrakcji mini club, plac zabaw no i oczywiście aquapark z którego poprostu nie da się wyjść 😁. Oczywiście nie jest to tylko atrakcja dla dzieci bo jest cześć tylko dla dorosłych i dzieci od 140cm więc każdy znajdzie ska siebie dawkę adrenaliny 😁. Plaża jest piaszczysta choć dosyć wąska (3 rzędy leżaków i miejsce na przejście) woda troszkę zupowata ale to dlatego że jest w zatoce. My mocno nastawialiśmy się na plażę przed wyjazdem a tylko 1 raz tam poszliśmy bo było tyle atrakcji na terenie hotelu. Jedzenie-ogrom - bardzo smaczne, każdy mógł zaleźć coś dla siebie. Byliśmy 10 dni i nie mogę powiedzieć że było monotonne. Był bufet dla ludzi na diecie, restauracja dla dzieci, grill, dania gotowane, pieczone i na każdy posiłek zupełnie coś innego. Okolica hotelu to standardowo różne sklepiki i jest ich dość sporo. My skorzystaliśmy z wynajmu auta z hotelu 7os za 60e i pojechaliśmy na cały dzień do manavgat na czwartkowy bazar oraz do side. Nie żałuje że wzięliśmy auto bo tak się obkupiliśmy że busem byśmy się nie ogarnęli z tym wszystkim 😁 wynajem auta uważam za bezpieczny a po Turcji jeździ się tak jak w Polsce więc luz. Jedyny minus całego wyjazdu to niestety godziny wylotu z Turcji, bo z 20.30 wg umowy zmieniono nam na 6 rano więc po 1 cały dzień w plecy a po 2 i najważniejsze te godziny wybierałam pod dzieci gdyż byliśmy z dwójką.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super! Bardzo polecamy
MAGDALENA, STAROGARD GDAŃSKI 25.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąPolecamy ten hotel! Duży ośrodek, bardzo fajne baseny, aquapark, codziennie mini disco i występy. Pyszne jedzenie w restauracji oraz snack bary z przekąskami. Był to świetnie spędzony czas w rodzinnym gronie 😀
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
HOTEL W 100% GODNY POLECENIA
Marcin i Ewelina 12.09.2016 | Tagi: 26-35 lat, w parzeSpędziliśmy wakacja we dwoje od 31.08.16 do 10.09.16 i były to naprawdę udane wakacje !
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super wakacje po raz kolejny w tym hotelu
MARIUSZ, BYTOM 08.09.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąByliśmy w hotelu na przełomie sierpnia i września 2024. Był to nasz 5 raz w tym hotelu. Hotel wybudowany jest w formie małego miasteczka, nie ma czasu na nudę. Super baseny, przepiękny aquapark dla dzieci i dorosłych. W ciągu dnia jest bardzo dużo jedzenia: oprócz głównych posiłków dostępne są również różnego rodzaju fast foody, owoce, lody, gozleme, ciasta, a także świeżo wyciskane soki z pomarańczy. Pokoje nie są pierwszej nowości, ale są zadbane i codziennie sprzątane. W hotelu znajduje się bardzo dużo barów z napojami zarówno alkoholowymi, jak i bezalkoholowymi. Plaża znajduje się tuż przy hotelu. Jest zadbana, ale niestety trochę wąska. Zejście do morza jest łagodne i piaszczyste. Woda w morzu oraz w basenach bardzo ciepła. Przy basenach nie było problemów z leżakami. Tuż przy wyjściu z hotelu znajduje się bazar oraz tureckie sieciówki takie jak BIM, Migros i LC Waikiki. Rezydent oraz animatorzy bez zarzutu. W ciągu dnia jest bogaty program animacyjny: przy basenach, w amfiteatrze oraz w morzu. Wieczorem są kolacje tematyczne oraz ciekawe animacje. Obsługa hotelu porozumiewa się głównie w języku rosyjskim, trochę gorzej w języku angielskim i niemieckim, ale co raz lepiej rozumieją język polski :)
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
super
Krzysztof, Biała Woda 25.11.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąlonicera world olbrzymi kompleks z wszelkimi atrakcjami, jedzenie różnorodne, obsługa rewelacyjna,
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Świetny dla rodzin z dziećmi
Szymon 17.12.2018 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąByliśmy na przełomie sierpnia i września 2018 z 3 dzieci na 2 tygodnie. Wszystko w jak najlepszym porządku. Hotel w miare czysty i zadbany, jedzenie ok, atrakcje w miarę, lecz skierowane raczej do Rosjan. Rosjanie i ich niezbyt okrzesane zachowania to największa (ale chyba jedyna) wada. Super zjeżdżalnie, plaża tuż za płotem, otwarta nawet w nocy (chyba do 2). Alkohole lokalne, ale nie jest zle. Teren hotelu dość zadbany. Za cenę która zapłaciliśmy na pewno było warto. Na 2019 ceny niestety poszybowały pod niebiosa za ten sam pokój w podobnym terminie R chce ponad 5k więcej.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje sierpień 2019
Beata, Katowice 09.01.2020 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel i obsługa oraz restauracje super 😁 ,bardzo polecam. Plaża tuż przy hotelu .wszystko czyste.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Lonicera Resort
Lech, Wrocław 03.10.2014 | Tagi: 56-65 lat, w parzeZ pełnym przekonaniem polecam ten hotel. Jego wielkim plusem jest ogromny, pięknie utrzymany teren ,co pozwala na rzadkie jego opuszczanie ( jest to bardzo istotne gdyż sama miejscowość jest typową miejscowością hotelową i nie ma specjalnie gdzie spacerować). Długa piaszczysta hotelowa plaża (nie jest zbyt szeroka ), łagodne wejście do morza i stopniowo opadające dno są bardzo bezpieczne dla dzieci. Obsługa - bardzo sprawna i miła. Bardzo zróżnicowane jedzenie ,ogromny wybór ciast. Dużo owoców.Lody.Alkohole - szeroki wybór a mimo to przez cały pobyt nie było żadnego pijanego. 80% gości to Rosjanie - zachowanie wzorowe. Inne atrakcje - 4 baseny , 2 kompleksy zjeżdżalni, mini zoo ,boiska sportowe , gaj granatów , siłownia .