Opinie o Lonicera World
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Lonicera World 3.08_10.08 udany wypoczynek
Michał, Zambrów 19.08.2019 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąPolecam, zwłaszcza rodzinom z dziećmi
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wypoczynek maj 2014
Tomasz, 02.07.2014 | Tagi: 56-65 lat, w parzeOferta zamieszczona w katalogu jest przestarzała i nieaktualna w rzeczywistości hotel prezentuje się dużo lepiej.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super hotel
Katarzyna, Swarzędz 13.10.2024 | Termin pobytu: październik 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąhotel spełnił nasze oczekiwania w 100% bardzo dużo basenów, restauracji, atrakcji dla dzieci, nastolatków i dorosłych. Można by nie wychodzić z terenu hotelu. Plaza piaszczysta. wszędzie czysto i miła obsługa. pokój też ok. jedynie malutki minus za zimna wodę w basenach. korzystaliśmy głównie z morza gdyż była cieplejsza, a szkoda bo dziecko chętnie by skorzystało więcej że zjeżdżalni.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
ZADOWOLENI
Agnieszka Lidia, --- 04.08.2022 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąByliśmy w tym hotelu już drugi , pierwszy raz 3 lata temu i w lipcu tego roku . Zdecydowaliśmy się na pobyt powtórnie ponieważ ten hotel nas urzekł . Obsługa bardzo miła , pomocna , uśmiechnięta , pokoje bardzo fajne . Wyżywienie bardzo urozmaicine i smaczne każdy napewno znajdzie coś dla siebie , zaznaczam że o każdej porze jest coś do jedzenia , nawet w nocy jeśli ktoś zgłodnieje . Jest sporo basenów ale niestety taki mały minusik za mało leżaków dla tak dużego obiektu , więc trzeba było się śpieszyć żeby zająć leżak . Dla dzieci mniejszych i większych spory aquapark . Co do rezydenta szczerze nie mam zdania , ponieważ raz mieliśmy kontakt na pierwszym zebraniu , potem nie mieliśmy potrzeby kontaktowania się z panią rezydent , więc nie wiem czy jest pomocna czy nie . Oczywiście jakieś minusy też są , np nasi animatorzy , przez cały okres naszego pobytu nie widziałam ani jednej osoby , z tego co mi wiadomo od pani rezydent to były 4 osoby , nawet nie wiem jak wyglądają . Poprzednim razem nasi animatorzy byli bardzo widoczni , można było z nimi porozmawiać coś dopytać tym razem szczerze nawet nie wiem czy tam byli , za to bardzo duży minus . W tym sezonie było też dużo mniej rozrywki przy basenach , ale to zależy już kto co lubi . Ogólnie Polecam , pobyt bardzo udany , wróciliśmy zadowoleni , wypoczęci i opaleni .
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super hotel
Julita, Krasnystaw 27.10.2015 | Tagi: 26-35 lat, w parzeWarto udać sie na wakacje do Turcji Kraj naprawdę spokojny wbrew temu co pokazują w tv
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
hotel lonicera world
Eneasz, Sosnowiec 30.08.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąhotel wspaniały, jedzenia duzo ale się powtarzało jedzenie,baseny ok,plaza ok i pogoda dopisała bardzo gorąco.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
opinia o hotelu Lonicera
MARTA, GORLICE 15.07.2014 | Tagi: 56-65 lat, w parzeByłam w tym hotelu w okresie od 25-06-2014 do 02-07-2014 wszystko było super Hotel ten można polecić dla bardzo wymagających klientów .Na drugi rok tam wracam ,ale na 11 dni
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fantastyczne miejsce na rodzinne wakacje
Agnieszka, Lubliniec 11.08.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąLonicera World to idealne miejsce na pełne atrakcji rodzinne wakacje. Miejsce stworzone dla dzieci, ogrom basenów i brodzików a do tego aqua park z osobną strefą dla dzieci i dorosłych, dodatkowo piaszczysta, czysta plaża i cieplutkie morze! Wszędzie blisko a obsługa hotelowa przemiła. Jedzenie dostępne praktycznie 24 h na dobę, są propozycje typowo tureckie jak również standardowe, popularne śniadania europejskie - nawet niejadek znajdzie coś dla siebie :) Jedynym minusem jest wielkość pokoi - niestety w pokoju standard z dostawką ciężko było zmieścić walizki tak, żeby nam nie przeszkadzały. Trzeba jednak przyznać, że pokoje były czyste, ręczniki wymieniane codziennie a panie sprzątające bardzo przyjazne. Ogólnie wyjazd oceniam bardzo wysoko, nie brakowało nam kompletnie niczego, wróciliśmy wypoczęci i szczęśliwi :) Polecam!
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Lonicera World
Bogusława 13.07.2025 | Termin pobytu: czerwiec 2025 | Tagi: powyżej 65 lat, z rodzinąHotel bardzo duży, ale na miejscu okazało się że wcale nie jest tak daleko do morza, basenów czy innych atrakcji. Aquapark dla maluchów, starszych dzieci i dorosłych, dużo różnorodnych zjeżdżalni, leżaków sporo, zawsze się jakieś znalazły. Gorzej przy basenach, leżaki zajęte od rana, po południu już można coś znaleźć. Morze cieplutkie, dość daleko płytkie, można bezpiecznie popływać. Jedzenie smaczne, bardzo duży wybór, kubki smakowe trochę poszalały, drinki smaczne i duży wybór. Obsługa miła i sympatyczna, nie nastawiona na kasę. My mieliśmy family room, pokoje czyściutkie, codziennie sprzątane i wymieniane ręczniki. Hotel spełnił całkowicie nasze oczekiwania, nie było do czego się przyczepić
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Udany pobyt
Anita 30.06.2024 | Tagi: 26-35 lat, w parzeJeśli chodzi o organizację biura podróży to wszystko bez zastrzeżeń. Hotel idealny dla rodzin z dziećmi. Jest tam wszystko, o czym marzą dzieci. Mnóstwo zabaw, animacji, aquapark ogromny, pełno drinków bezkalkoholowych, Mrożonych slush w barze basenowym i na plaży hotelu Premium. Hotel jest ogromny. W zasadzie to trzy hotele połączone w jedną całość i cały resort jest jak małe miasteczko 🙈 Nie można się tam nudzić. Pod hotelem pełno bazarków i markety. Czystość wzorowa. Ciągle chodzili i sprzątali każdy kąt. Obsługi tyle, że nie szło zapamiętać wszystkich twarzy przez tydzień. Jedzenie dobre, ale bez rewelacji (dla wymagających polecam Premium, bo tam ponoć dodatkowo serwują owoce morza). Plaża główna bardzo tłoczna, ale dla lubiących spokój jest też plaża w Premium i tam jest już spokojniej i sporo wolnych leżaków :) Generalnie polecam!