Opinie o Lonicera World
Kategoria lokalna: 5
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Spostrzerzenia po pobycie w Turcji, sierpień 2017 (Hotel Lonicera)
Anna 27.08.2017 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąMiłe złego początki....
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Lonicera World
Radoslaw E . 27.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąKompleks Hotelowy Lonicera jest spoko ale zakwaterowanie w Lonicera World to jest porażka. Pokoje bardzo małe łazienka minimalna w trzy osoby jak nas tam wcisnęli to nie mieliśmy gdzie walizek rozłożyć . To trzeba było zrobić przemeblowanie krzesła stoliki i zbędne rzeczy wynieśliśmy na balkon i wtedy troszkę więcej się zrobiło . No i ta dostawka ( łóżko dla syna pod samą klimatyzacja ) . A i bym zapomniał pan z lotniska tak pokręciło trasy że z lotniska jechaliśmy 3.5 godziny gdzie normalnie jedzie się 2godz.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Nie polecam
Wieloletni klient hotelu 03.08.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel ma wiele zalet, ale koszmarem jest ilość klientów (7 tyś) co powoduje ogromne kolejki - i przesada w podejściu do klienta rosyjskiego. O ile można zrozumieć, że ten naród nie ma wielkiego wyboru wyjazdów z uwagi na restrykcje z tytułu działań wojennych, a tu przywozi pieniądz - o tyle rosyjska muzyka i wszechobecne branie klientów innych nacji za Rosjan - jest nie do zniesienia. Ten hotel zasługiwał na uwagę kilka lat temu. Teraz czas posiłki przypomina krwawe łowy-hałas, tłok i atmosferę daleką od relaksu.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel dla rodzin z dziećmi
Daniel 07.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2023 | Tagi: 46-55 lat, w parzeJak w tytule. My mieliśmy pokój w głównym budynku Lonicera. Hotel nie jest wysokich lotów. Widać różnicę standardu pomiędzy głównym budynkiem a bungalowami, na niekorzyść tych drugich.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
BYŁAM :) FAJNe I MNIEJ FAJNE RZECZY
Małgorzata 01.06.2022 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąPokoje bardzo małe, 18 m2 dla 2 dorosłych i dziecka to ścisk ... przesuwać łóżko do ściany aby mieć trochę miejsca bo na środku to zero ruchu. Mało fajnie. Jedzenie okropne. Dużo było Rosjan, talerze pełne , pozostawiane zero umiaru a nie było co jeść. Fajny basen, Fajny plac zabaw...morze od razu. Za to plusy. Rajskie wakacje to nie były. Mam nadzieję, że pozwolą na tej stronie zamieścić moją ocenę...bo ona jest wiarygodna :) ale mało dla hotelu przychylna.
4.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
październik 2025
KAMILA, IŁAWA 13.10.2025 | Termin pobytu: październik 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąWrażenia z pobytu uważam za dobre jednak za dużo było naszych sąsiadów ze wschodu i wszyscy brali nas za Rosjan
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel dla Rosjaninow
Martyna 30.05.2021 | Tagi: 26-35 lat, w parzeLonicera to hotel w szczególności dla Rosjaninow. zabawy, animacje napisy wszystko po rosyjsku. Nawet z 3/4 obsługi nie dogadasz się po angielsku. Jeśli komuś to nie przeszkadza to ok, ale powinniśmy zostać poinformowani. WiFi dziala tylko w recepcji. Jedzenie- codziennie to samo. Jeśli chodzi o samą obsługę klienta przez rainbow to pozostawia wiele do życzenia.
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fajny hotel z pewnymi wadami
Tomek 13.06.2022 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąUdany rodzinny wyjazd z pewnymi perturbacjami pokojowymi których standard faktyczny nie ma nic wspólnego z 5*. Owszem nie jedzie się tam siedzieć w pokoju ale nie reklamujcie i nie każcie sobie płacić jak za 5*. Duży niesmak w związku z tym pozostał choć cała reszta hotelu ok.
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Czerwiec 2022
Dorota 23.06.2022 | Tagi: 36-45 lat, ze znajomymiHotel duży wiele atrakcji szkoda że część płatnych trzeba jadąc z dzieckiem wziąć zapas gotówki na gry... Jedzenie dobre choć monotonne ale da się coś wybrać przez cały pobyt drinki ok plaża ładna obsługa miła duży minus za łazienki w pokoju. Nie poinformowano na w biurze podróży że są pokoje gorszego standardu typu bungalow z widokiem na aqapark o ile pokój w miarę mimo wilgoci to łazienki tragedia. Nie jestem bardzo wamagajaca ale to było naprawdę poniżej wszelkiej krytyki prysznice drzwi w WC tragedia byliny z dzieci więc kiepsko w dodatku z naszej całej ekipy czyli 16 osób praktycznie każdy wrócił chory dzieci biegunki kaszle dorośli tak do chyba przez tego grzyba W hotelu pełno bezczelnych Rosjan którzy wpychają się w woleju nie pilnują dzieci te robią co chcą przeszkadzając innym... Ogólnie nie wrócę tam fosć drogo jakość jak w pl 20 lat temu....
3.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
hotel zdecydowanie poniżej 4.5 gwiazdki
Izabela, --- 24.06.2023 | Termin pobytu: czerwiec 2023 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąHotel ma zarówno plusy jak i minusy. Pokoje i budynek hotelowy oceniam maksymalnie na 3 gwiazdki. Pokoje małe i ciasne, pierwszej nocy dostaliśmy na 4 osoby 3 pojedyncze, złączone łóżka plus 3 komplety pościeli. Dopiero po interwencji rezydenta dołożyli nam czwartą dostawkę. Nocowałam wcześniej w hotelach 4- gwiazdkowych i standard był zdecydowanie wyższy. Jedzenie dużo lepsze w snack barach, to w głównych restauracjach było w większości bez smaku, jeśli było coś dodatkowego i lepszego na obiadokolacji to zazwyczaj trzeba było przyjść na początku, żeby spróbować bo szybko się kończyło i nie było już uzupełniane. Nawet jak smażyli świeże naleśniki na kolację, to ciasto skończyło im się ok. 20 i już potem ich nie było. To samo z sushi. Wystawili parę talerzy, Rosjanie się rzucili jakby nigdy nie wiedzieli jedzenia i szybko posprzątali. Jak ktoś przyszedł później to nawet nie wiedział, że takie coś było. W sumie pierwszy raz spotkałam się z czymś takim, żeby obsługa nie dokładała pełnego wyżywienia przed końcem posiłków. Uzupełniali tylko te najgorsze rzeczy. Zresztą jakieś 20 minut przed końcem i tak zaczynali wszystko sprzątać przy gościach. którzy jedli. Było to niemiłe i nieeleganckie. Jakość jedzenia też nie była najlepsza, niestety dziecko czymś się zatruło. Duży plus za atrakcje na zewnątrz, duże baseny, sporo leżaków. Nawet bez zajmowania rano coś się zawsze znalazło. Piękna i piaszczysta plaża, rewelacyjny aquapark dla dzieci.