Opinie klientów o Melissa

4.9 /6
146 
opinii
Atrakcje dla dzieci
2.6
Obsługa hotelowa
5.1
Plaża
5.3
Pokój
4.7
Położenie i okolica
5.5
Rezydent
4.7
Sport i rozrywka
3.9
Wyżywienie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jolanta, Tarnów 25.09.2015

Udane wakacje

Hotel bardzo blisko pięknej, piaszczystej plaży, bardzo ciepłe morze, dobre jedzenie, klimatyzacja

6.0/6

Aneta, Legnica 12.08.2015

ANETA I PIOTREK

Bardzo fajny hotel, barman świetnie mówi po polsku :) Blisko do plaży, pokoje ładne z klimatyzacją. Bardzo dobre jedzenie, alkohol niechrzczony ! Byłam z narzeczonym i serdecznie polecamy !

6.0/6

Artur 20.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Hotel Melissa Alanya Turcja

Wszystko dobrze, jak na trzy gwiazdki było ok. Hotel blisko pięknej plaży, piękny widok z pokoju,hotel czysty, pokoje sprzątane co dziennie,jedzenie dobre,urozmaicone. Obsługa miła i pomocna. Rezydenci bardzo serdecznie i pomocni.serdecznie polecam!

6.0/6

Kamil 10.07.2022

POLECAM !!

Witam hotel jako hotel trochę słaby, i ma bardzo mały basen, ale jedzenie mieli przepyszne i wszędzie jest blisko ! Plaża po drugiej stronie ulicy, sklepem MM Migros 5 minut od hotelu. Pełno restauracji, sklepików z ubraniami pamiątkami i słodyczami. Kantor niedaleko zamieniają ze złotówek, euro, dolców po prostu ze wszystkiego zamienia na liry tureckie bo tą walutę opłaca się mieć najbardziej. Płaciłem visa to przeliczyło mi po kursie polskim 0.27, a na miejscu wymieniają złotówki za 0.29-0.31 zależy od dnia. Rezydentka przepiękna i konkretna pomocna i przyjazna, najlepsza na jaka natrafiliśmy, a korzystamy z różnych biur turystycznych. Wycieczki kupione u rezydentki maja najlepszego przewodnika na jakiego trafiliśmy (Pani Karolina). Przez cała drogę jak już nie spaliśmy opowiadała pełno historii związanych z wycieczkami z terenami, które mijaliśmy oraz miejscami, które odwiedzaliśmy. Trafiła nam się złota wycieczka ze złota obsługą! SERDECZNIE POLECAM INNYM!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem