Opinie o Oba Star

Kategoria lokalna: 4

5.3/6
(383 opublikowane opinie)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
3.1
Obsługa hotelowa
5.5
Plaża
5.1
Pokój
4.9
Położenie i okolica
5.4
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
4.1
Wyżywienie
5.5
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    130

    To nie był sen

    Wiktor, Sędziejowice 04.09.2019 | Tagi: 26-35 lat, w parze

    Kto nie marzy o wakacjach w miejscu pełnym słońca? My z Narzeczonym marzyliśmy, a nasze marzenie zaczęło się spełniać w momencie, kiedy przekroczyliśmy próg lotniska w Antalya. Jadąc do hotelu w Alanyi, podziwiałam widoki, łapałam promienie słońca zupełnie jakby to wszystko miało okazać się kolejnym snem, ocknęłam się. To nie był sen, to olbrzymi złoty szyld "Oba Star" powitał Nas połyskująco znad wejścia. Zapach przy recepcji - obłędny, a uśmiech recepcjonistki był wisienką na torcie. Zakwaterowanie nie trwało długo, pokój otrzymaliśmy w ciągu 2 godzin, pomimo wczesnej pory, odrazu mogliśmy korzystać z wszystkich "dobroci" ;-) Kiedy otworzyliśmy drzwi pokoju, uśmiech już prawie nie mieścił się na naszych buziach. Przepięknie udekorowane łóżko, płatki kwiatów w łazience i ten widok z balkonu. Zrozumieliśmy, że nasze wymarzone wakacje właśnie się rozpoczęły. Pobyt trwał 10 dni, ale gdybyśmy mogli, zostali byśmy na dłużej. Urzekło Nas bogactwo posiłków, smaków, życzliwość pracowników, widok z okna, szum morza, który budził Nas każdego poranka, ale i nietypowa restauracja, serwująca "dość" głośną muzykę, której teraz Nam zwyczajnie brakuje przed snem ;-) Pierwszego dnia słyszeliśmy, że to nie będzie Nasz ostatni pobyt w Turcji, że zakochamy się w tym miejscu - wszyscy mieli rację, zakochaliśmy się w Alanyi. Miasto turystyczne, a bije od niego spokój i wbrew złym opiniom, Turcy to bardzo życzliwi i serdeczni ludzie, o czym wielokrotnie się przekonaliśmy. Po tych cudownych 10 dniach pozostają już tylko wspomnienia, masa zdjęć, opalenizna, ale i nie schodzące z Naszych twarzy uśmiechy ;-)

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Oba star

    Konrad, Szczecin 14.05.2026 | Termin pobytu: maj 2026 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    super wakacje. polecam hotel zawsze czysto, dobre ciepłe jedzenie można jeść cały dzień. minus to brak animacji dla dziecka i odległość od lotniska ale mimo to wróciłbym drugi raz . :)

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Polecam :)

    Agnieszka 07.10.2016 | Termin pobytu: kwiecień 2017 | Tagi: 26-35 lat, ze znajomymi

    Polecam hotel dla par, znajomych, raczej nie rodzinom z dziećmi przez mały teren hotelowy. Jest to hotel miejski.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Oba Star Turcja

    JOANNA, KATOWICE 20.06.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Bardzo udany urlop.Hotel z pysznym, urozmaiconym jedzeniem , pokoje czyste,ręczniki codziennie wymieniane,obsługa bardzo miła i przyjazna.Polecam , chętnie znów wrócimy.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Polecamy :)

    KATARZYNA, RUMIA 09.08.2023 | Termin pobytu: lipiec 2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Dziękujemy za miła obsługę. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Czuliśmy się zaopiekowani w 100 %-tach. Wyjazd był bardzo udany. Przemiła obsługa. Pyszne jedzenie, czyste pokoje, miłe przedstawicielki Rainbow. Na pewno skorzystamy ponownie i polecimy Państwa usługi znajomym.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Hotel Oba Star

    Beata, Zabrze 26.09.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024 | Tagi: 46-55 lat, samemu

    Wyjazd uważam za udany hotel super pod każdym względem, jedzenie przepyszne, bardzo czysto wszędzie blisko polecam bardzo za rok wracam tam

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Oba Star

    Marian, 05.07.2022 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymi

    Hotel bardzo kameralny( tylko 5 pięter i trzy budynki) Pokoje OK chociaż ponoć te na samej górze male i znajomi wymieniali. Jedzenie bardzo dobre i różnorodne ( na pewno każdy znajdzie coś dla siebie) Plaza bardzo blisko z dostępnymi bezpłatnymi leżakami. Osoby które chciały by się wybrać na wycieczkę do Pamukale muszą przygotować się na wiele godzin spędzonych w autobusie ( dojazd trwał ponad 6 godzin w jedną stronę co prawda że śniadaniem i postojami ale mimo to podróż jest dość meczaca) Lepiej na taką wycieczkę wybrac się z innej lokalizacji) Osoby poszukujące mocniejszych wrażeń mogą skorzystać z lotu na spadochronie ciągnącym przez motorówkę- polecam.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Przepiękna miejscówka!

    Grzegorz, --- 07.11.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 26-35 lat, samemu

    Spędziłem tam wspaniały tydzień!wszystko zdecydowanie na bardzo duży plus!w Hotelu pracuje Pani Jolanta,super kobieta,na miejscu jest też rezydentka z biura,Pani Monika która jest przesympatyczna!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Polecam hotel Oba Star

    Darek 26.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, samemu

    Hotel Oba Star ma bardzo ładne pokoje, znakomite jedzenie, Polka pracuje w recepcji. Położenie ok - nie w Centrum Alanyi, ale też nie na zupełnym odludziu. Wrażenia bardzo pozytywne.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Rodzinny Oba Star

    Katarzyna, --- 09.06.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    W OBA STAR czujesz się jak w domu, prawdziwie rodzinna atmosfera! Opieka- jak u taty Wyżywienie - jak u mamy Rozrywki - jak z bratem Pokoje - jak z Siostrą Otoczona wszelkimi dobrami - jak u dziadków, Zabierana na wycieczki - jak u wujostwa Przyjedź do Oba Star, spotkaj się z rodziną!