Opinie o Oba Star
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
sierpień 2021
Aleksandra 10.08.2021 | Tagi: do 25 lat, ze znajomymiBaaardzo polecam! Świetny hotel w niedalekiej odległości od plaży. Obsługa, jedzenie, czystość bez zarzutu. Jedynie czasem winda szwankowała i trzeba było spalić kalorie chodząc po schodach :P Spokojnie mogę polecić ten hotel, wróciłabym tu bez wątpliwości :)
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Przyjemnie
Kama 05.06.2022 | Tagi: 26-35 lat, w parzeHotel kameralny, mały, czysty. Jedzonko dobre, obsługa miła i pomocna. Blisko do plaży, cicha okolica ze straganami i małymi sklepikami . Dla ludzi chcących odpocząć bez tłumów, polecam odwiedzić na koniec maja.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super Wakacje za niewielką cenę
Elżbieta Maria, Poznań 16.07.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 56-65 lat, ze znajomymiHotel czysty,świetna lokalizacja.Bardzo dobre jedzenie.Super Animatorzy ,Barmani i Cały Personel zatrudniony w hotelu.Wszyscy uśmiechnięci,empatyczni,pomocni. Naprawdę polecam.Dobra jakość za bardzo przystępną cenę.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Jesteśmy bardzo zadowoleni jakość do ceny
Piotr, --- 25.10.2023 | Termin pobytu: październik 2023 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymiHotel bardzo blisko plaży. Płaciliśmy w promocji w październiku stosunkowo niską cenę więc uznawaliśmy, że niewiele płacisz to i niewiele wymagają. Było czysto i w zasadzie żadnych uwag negatywnych. Basen czynny do 18,30. Jedzenie bardzo zróżnicowane i bardzo smaczne w tym też dobre ciasta, nie tylko te nasycone syropem . Korzystaliśmy w hotelu z bazy SPA, w tym wypadku stopień zadowolenia zależny był od otrzymanej osoby masującej i jej umiejętnosci. Radzimy unikać wyjazdu na zakupy proponowanego przez biuro tj. transport z hotelu pod jubilera, sklep ze skórami i dom towarowy. Atrakcyjny może jedynie Jubiler bo 'Polski" ale cała wyprawa porażka. Ogólnie serdecznie polecam hotel jak i mogę jedynie chwalić biuro Rainbow w przypadku tej wycieczki
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo fajny hotel dla osób bez dzieci
Michał 31.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 26-35 lat, w parzeHotel położony ok. 100m od plaży, w okolica typowo turystyczna, dużo hoteli, stragany, restauracje. Obsługa bardzo pracowita i sympatyczna, dbają aby był porządek zarówno w restauracji jak i pozostałych częściach hotelu. Jednak mało kto z obsługi mówi po angielsku, poza recepcją i barmanem ciężko się dogadać. W hotelu zatrudniona jest polka, co może być pomocne dla osób nie znających języków. Pokoje czyste, ładne, delikatne niedociągnięcia, ale nie można się czepiać. W pokoju dostępny sejf. Dostępne darmowe ręczniki plażowe, które można codziennie wymieniać. W hotelu dostępne dwa baseny, jeden mniejszy bardziej kameralny i jeden większy przy którym odbywają się animacje. Od rana raczej ciężko znaleźć wolne leżaki przy basenach. Na plażę trzeba przejść chodnikiem oraz przez przejście dla pieszych, co w Turcji jest niebezpieczne, bo pieszy jest ostatni w łańcuchu pokarmowym i totalnie nikt nie zwalnia widząc pieszego a co dopiero mówić o zatrzymaniu się, można skorzystać z przejścia podziemnego na plażę, jednak mocna tam śmierdzi moczem i potrafią leżeć bezdomne psy, które jednak nie są groźne. Na samej plaży jest dużo leżaków darmowych dla gości hotelowych, zawsze znajdzie się jakieś wolne leżaki, jest również bar z napojami bezalkoholowymi oraz przekąski. Sama plaża jest piaszczysta, jednak wejście do morza to duże głazy oraz mniejsze kamienie - raczej konieczne używanie butów do pływania. Jedzenie bardzo dobre, dużo grillowanego mięsa, zawsze każdy znajdzie coś dla siebie. Najobfitsze są kolacje, obiady trochę mniej obfite - ale nie można narzekać, zaś śniadania często powtarzalne, jednak nam to nie przeszkadzało. Animacje były, lecz nie codziennie, zaś atrakcji dla dzieci niewiele. Polecam dla osób, które podróżują bez dzieci.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
świetny hotel
zadowolona 03.10.2022 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąhotel jak na 4* b.dobry. Hotel wybraliśmy jako tylko bazę noclegowa bo na tygodniowy pobyt spedzilismy w nim 2 pelne dni. ale bym wrocila jeszcze do tego hotelu
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wrześniowy pobyt we dwoje
Michał, Gdańsk 22.09.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2024 | Tagi: 36-45 lat, w parzeBardzo udany pobyt w Oba Star, obsługa bardzo dobra, jedzenie zróżnicowane i pyszne. Wybór napojów na barze szeroki. Animacje dla dorosłych w porządku. Szeroka plaża oddalona o 5min spacerem od hotelu. Spokojnie polecamy na pobyt we dwoje.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Polecam!!!
Monika, ------ 22.10.2023 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąDojazd z lotniska do hotelu trwa ponad 2 godziny. Sama lokalizacja hotelu bardzo dobra - blisko sklepy, bazarki i restauracje. Pokoje hotelowe co dziennie sprzątane, w tym wymiana ręczników hotelowych oraz pościeli. Pokoje nie są za duże, ładne, lecz ich wykończenie nie jest zbyt dokładne. Każdy pokój ma balkon, niestety nie można liczyć na ładne widoki. Łóżka wygodne, sejf w pokoju, lodówka do dyspozycji gości (bezpłatnie). Jedzenie w hotelu bardzo dobre, różnorodne. Wiele rzeczy jest przygotowywanych przez kucharzy na oczach gości - smażenie mięs czy jajek na śniadanie. Nie wielka cześć obsługi mówi w języku angielskim ale zawsze na „zmianie” była chociaż jedna osoba. Przez cały nasz pobyt w hotelu była dostępna rezydentka- Polka. Obsługa bardzo miła, za drobną opłatą przygotują tort, kwiaty czy szampana do kolacji. Bar koło basenu świetny. Najważniejszym dla mnie był fakt, że nie gra tam muzyka cały czas. Da się posiedzieć, porozmawiać. Animatorzy nie nachalni. Droga na plaże wzdłuż bazarów. Plaża bardzo zadbana, popielniczka na każdym stoliku. Sprzątana kilka razy dziennie. Panowie również zbierali puste talerze, szklanki. Widoki na płazy obłędne. Woda czysta, przejrzysta. Niestety dno raczej kamieniste. Dlatego polecam zabrać buty do wody. Cały wyjazd oceniam bardzo pozytywnie.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ocena
Wierzbowska 02.09.2021 | Tagi: 56-65 lat, z rodzinąW sierpniu 2021 byłam z córką w hotelu OBA STAR. Byliśmy mile zaskoczeni plażą na której nawieźli drobnego żwirku i można spędzać cały czas bezpiecznie w wodzie/ wcześniej były ogromne głazy/. W hotelu wszystko na najwyższym poziomie, w barze na plaży też.W okolicach hotelu sklepów pełno, dojazd do centrum autobusem lub spacerkiem.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Hotel OBA STAR
Halina, Łódź 28.06.2023 | Termin pobytu: czerwiec 2023 | Tagi: 46-55 lat, w parzeHotel bardzo ładny ,czysty , widać że panie pokojowe bardzo się starają ,(mimo że pokoje są mikroskopijnie małe ) znajduje się wszystko co potrzeba .Posiłki różnorodne , można znaleźć wszystko i dla każdego ,z każdą dietą .Trzeba też to napisać i głośno o tym mówią że , CIASTA SĄ REWLACYJNE , dosłownie MIÓD W GĘBIĘ jak to się mówi ,tak pysznych i tak różnych to żadko można znaleźć .Do plaży blisko i,, bezpiecznie,, ,z dostępnymi leżakami i ręcznikami które można wziąsc z hotelu za darmo . I jeszcze na recepcji przebywa chyba codziennie miła pani Joanna ,która też służy pomocą w języku polskim