Olimpos Beach Hotel

4.7/6 (3 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Olimpos Beach Hotel
Galeria (6)
Olimpos Beach Hotel
Olimpos Beach Hotel
Olimpos Beach Hotel
Zdjęcie mapy
Mapa

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Obsługa hotelowa
5.0
Plaża
5.0
Pokój
4.7
Położenie i okolica
5.7
Rezydent
5.3
Sport i rozrywka
4.0
Wyżywienie
4.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Ewa 01.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

wakacje w Kemer

Na wyjazd zdecydowaliśmy się w ostatniej chwili i jesteśmy bardzo zadowoleni. Kategoria hotelu 3 * odpowiadała rzeczywistości. Hotel z własnym miejscem do plażowania nad morzem, bezpośrednio po wyjściu z hotelu, leżaki bezpłatne , zacienienie , bardzo miły ratownik obsługujący plażę. W recepcji dostępne były cienkie ręczniki bawełniane do przykrycia wyściółki leżaka. warto zabrać własny ręcznik do kąpieli. Hotel tylko w wersji All Inclusive, całą dobę dostępna herbata , ekspres do kawy, soki oraz na noc chłodziarka z serami, sałatami, masłem, dżemem, oraz obok pieczywo. Nie ma więc problemu przygotowania posiłku po późnym powrocie . W ciągu dnia śniadanie, obiad, przekąski , kolacja- dość urozmaicone. Bar czynny od 10.00-22.00. Pokoje sprzątane codziennie lub można wywiesić kartkę, aby nie sprzątać, poza tym jeśli czegoś zabrakło, to od razu po zgłoszeniu starali się uzupełnić . Klimatyzacja działała bardzo dobrze, ale nocą nie musieliśmy korzystać, wystarczyło otworzyć okno- temperatury na koniec maja to w ciągu dnia do 30 stop, nocą ok. 20 stop. Woda w morzu ok. 22-24 stop. Sam hotel położony jest przy głównej plaży , bardzo blisko centrum Kemer. Miasteczko urokliwe, jest gdzie pospacerować wieczorami, zabawić się , potańczyć, promenada, deptak handlowy , parki. Internet płatny w hotelu 3E/doba lub w pakiecie na pobyt nieco taniej. Korzystaliśmy więc z bezpłatnego internetu na mieście. W czwartki wielki bazar na jednej z ulic niedaleko hotelu.

5.0/6

Jadwiga, Sulechów 28.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

Turcja Kemer

Przez tydzień byliśmy z małżonkiem w hotelu Olimpus. W związku z tym, że jesteśmy już osobami po 70 tce, szukaliśmy pobytu przed pełnią sezonu. Wybór był idealny. Hotel mały, z małą ilością gości, do morza 50m, choć plaża zupełnie kamienista, ale to nam całkowicie nie przeszkadzało. Pokoik mały ale przytulny z widokiem na morze, obsługa bardzo miła, nikt nie był anonimowy, Trochę ubogie menu i to mogliby wzbogacić. Jeżeli ktoś szuka spokojnych wakacji, to jest na pewno idealne miejsce.
Pokaż więcej opinii (1)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem