Opinie o Serenity Queen
Oceny szczegółowe
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AIZastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Serenity queen
Jarosław 31.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 46-55 lat, z rodzinąNajlepszy hotel w jaki byłem do tej pory. Wszystko na wysokim standardzie. Będę polecać każdemu z osobna.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Kameralny hotel na 5 z +
Misia 14.09.2025 | Termin pobytu: sierpień 2025 | Tagi: 36-45 lat, w parzeSerenity Queen to: 1. bardzo dobra obsługa - szczególnie trzeba wyróżnić kelnera o imieniu Onur - już pierwszego dnia bardzo nam pomógł bo wypadła nam karta do pokoju i pobiegł za nami by nam ją dać, jednego wieczora przygotował piękny strojony stolik na kolację dla nas. Onur obsługiwał gości również podczas wieczornych koncertów oraz występów i zawsze był uśmiechnięty i pomocny, takich ludzi powinien zatrudniać hotel i powinien ich szczególnie docenić. 2. smaczne jedzenie: -codziennie na kolacje był grill, co kilka dni też kebab z kurczaka - bardzo dobrze doprawiony, co wieczór inne dania na kolacje, kilka dni krewetki i mule, sushi, meksykańskie - na śniadania duży wybór słodkości oraz typowo jajecznica, świeżo robione omlety według zamówienia, - duży wybór bardzo smacznych owoców, pyszne tureckie banany, melon, arbuz czy truskawki - słodkości nie tylko bardzo ładnie wyglądały ale były również bardzo smaczne, pyszny tort bananowy, duży wybór baklav oraz innych tureckich słodyczy - przy plaży restauracja z możliwością zamówienia posiłku za pomocą qr kodu z dostępnego menu, jedzenie przychodziło ciepłe i świeże, było też smaczne, bardzo dobra Pida z serem - pyszny ser w dużej ilości, cheeseburger również ok, grillowane pozycje z menu dobrze doprawione i pachnące - bardzo smaczna kawa, dodatkowo dostępny punkt Starbucks, tutaj uważam za minus miejsce w które został przeniesiony, gdy był na alejce prowadzącej na plażę było dużo wygodniej - punkt z lodami Algida, można brać sobie dowolnego loda, duży wybór - punkt ze świeżo wyciskanymi sokami, kilka pozycji do wyboru, polecam Berry splash - bardzo duża ilość barów: w lobby; cosmopolitan(nocny bar); na molo - nasz ulubiony dzięki barmanowi Murat, który robi fenomenalne drinki i można z nim bardzo miło porozmawiać w języku angielskim i troszeczkę nawet po Polsku, bardzo miły i uśmiechnięty; bar przy plaży, podczas występów był otwarty jeszcze jeden bar na terenie Show Center; bardzo istotny jest fakt tego jak duży jest wybór alkoholi i że są to importowane alkohole bardzo dobrej jakości, coca-cola i tego typu napoje podawane puszkowane 3. Położenie hotelu: Hotel znajduje się w pierwszej linii przy morzu co jest świetnym udogodnieniem, bardzo wygodnie można przejść z plaży do hotelu/pokoju, sama miejscowość pełna straganów oraz centr handlowych; bardzo ładne centrum miasta oraz główna aleja z oświetlonymi kolorowo drzewami 4. Plaża i morze: Wygodne leżaki i parasole, plaża na bieżąco sprzątana Jedyny minus to w dniu kiedy były jakieś specyficzne prądy morskie, do zatoki wpadają śmieci, ale to oczywiście nie jest ona hotelu. Falochron pozwala na wygodne pływanie. Bar na molo świetny, super muzyka oraz obsługa. Na plaży organizowane gry: siatkówka, dart, piana party i inne. 5. Czystość: Tereny wspólne na bieżąco sprzątane i zadbane. Większy nacisk położyłabym na sprzątanie pokoi hotelowych i uzupełnianie minibaru oraz kapsułek do ekspresu, ale po prośbie na recepcji od razu było wszystko uzupełnione 6. Pokoje - dosyć małe, ale dobrze rozplanowane, nasz balkon wychodził na bok gdzie jest parking i wejście do hotelu. Mieliśmy lekki widok na morze patrząc w prawo. Łóżko wygodne. Dostępny mini bar tzn.cola, fanta, sprite w puszkach, butelki piwa efes, batoniki oraz paluszki, kapsułki do ekspresu. Dosyć głośna klimatyzacja, nie można jej było zmniejszyć na tyle by było ciszej. 7. Atrakcje wieczorne - to zależy od tygodnia, ale bardzo fajne występy, podczas naszego pobytu trafił się koncert zespołu Kafadar, bardzo miły wieczór. Były również występy akrobatów i tancerzy, szczególnie fajne było gdy tancerze dołączyli do dyskoteki w snack barze i tańczyli z gośćmi. Dwa wieczory to była muzyka na żywo, to najsłabszy punkt wieczornych atrakcji, ponieważ muzyka wyłącznie w języku tureckim. Po wielu występach była dyskoteka na terenie snack baru, tam również grane był utwory tureckie i widać było że goście innych narodowości - Niemcy, Polacy siedzieli kilka utworów i jak widać było że tylko tureckie są grane po trochu każdy rezygnował. Bardzo fajnie gdyby DJ puszczał jakieś zagraniczne europejskie hity każdemu znane. Hotel zdecydowanie spełnia oczekiwania – świetna obsługa, smaczne i urozmaicone jedzenie, rewelacyjne bary, czysta plaża i wygodne położenie. Atmosfera jest przyjazna, a goście mogą czuć się naprawdę zadbani. Do drobnych minusów zaliczam głośną klimatyzację w pokoju, sprzątanie wymagające czasem przypomnienia oraz wieczorne atrakcje zbyt mocno nastawione na turecką muzykę. Mimo to pobyt oceniam bardzo dobrze i z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Olśniewająco i smacznie
Katarzyna, Świdnica 01.07.2025 | Termin pobytu: październik 2024 | Tagi: 56-65 lat, w parzeIdealne miejsce dla par. My byliśmy w październiku. Pogoda Super. Obsługa bardzo miła. Plaża piękna, a jedzonko ... brak słów.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super hotel
Monika, Warszawa 20.07.2025 | Termin pobytu: lipiec 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąHotel naprawdę bardzo fajny, nowy, nie jest to wielki moloch tylko raczej kameralny. pokoje bardzo czyste, codziennie sprzątane. jedzenia dużo, dosyc monotonne ale każdy coś dla siebie znajdzie. animacje dla dzieciaków i dla dorosłych. Byliśmy z dwójką dzieci 2 i 6 lat. Naprawdę polecamy. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wakacje w Serenity Queen
Szymon, Warszawa 04.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, samemuHotel bardzo fajny, widać, ze nowy. Każdy znajdzie miejsce dla siebie czy to przy głównym basenie czy przy tym dla dorosłych czy na plaży. Jedzenie oceniam też wysoko. Obsługa miła i profesjonalna. Ogólnie bardzo pozytywne odczucie u mnie zostawił i mogę polecić każdemu.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Z Rainbow nie tylko podróżujesz - z Rainbow przeżywasz 🥰
AGA 11.06.2025 | Termin pobytu: maj 2025 | Tagi: 46-55 lat, w parzeTo była podróż, w której wszytsko było Serenity - spokojne, eleganckie i królewskie. „Serenity Queen – miejsce, gdzie wszystko grało: smak, słońce i serce”
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Udany wypoczynek!
Sylwia, Bytom 15.06.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024 | Tagi: 26-35 lat, w parzeHotel na bardzo wysokim poziomie. Pokoje nowe, przestronne, dobrze wyposażone, codziennie sprzątane (codziennie wymieniane ręcznik, pościel zmieniana co drugi dzień). Najlepsza rzeczą w pokoju była lodówka wypełniona napojami, które Panie sprzątające codzienne uzupełniały. Prywatna plaża, własny Starbucks, stoisko z kebabem, lodami i świeżo wyciśniętymi sokami - na co tylko człowiek miał ochotę :) Każdego wieczoru odbywały się jakieś animacje - albo pokazy na dużej scenie, albo muzyka na żywo. Do tego w ciągu dnia było bardzo dużo różnych zajęć dla dorosłych oraz dzieci. Hotel posiada basen dla dorosłych z barem, który był idealnym miejscem dla osób, które chcą się zrelaksować w ciszy :) Duży wybór drinków, ciast, jedzenia. Obiekt chroniony z każdej strony. Wróciliśmy bardzo wypoczęci i dopieszczeni , możemy z czystym sumieniem polecić :)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt w Turcji - Serenity Queen
Agnieszka, Łódź 22.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąMiałam przyjemność poznać Mateusza podczas wakacji w Turcji w tym roku i muszę przyznać, że zrobił na mnie ogromne wrażenie. To niesamowicie sympatyczny, pomocny i mądry chłopak, który pełnił rolę animatora w hotelu – zajmował się głównie strzelectwem oraz zabawianiem gości przy basenie. Mateusz wyróżniał się nie tylko zaangażowaniem i pozytywną energią, ale też dojrzałością i sposobem myślenia, który naprawdę zaskakuje, biorąc pod uwagę, że dopiero w przyszłym roku zdaje maturę. Potrafił rozmawiać z ludźmi w sposób otwarty, z szacunkiem i humorem, a przy tym zawsze był gotów pomóc. Mateusz – dziękujemy za Twoją obecność i serdeczność. Tacy ludzie sprawiają, że wakacje stają się niezapomniane i zdecydowanie milsze :)
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
świetny nowy hotel
Małgorzata, Białystok 21.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 36-45 lat, z rodzinąByliśmy z całą rodziną w połowie lipca 2024. Hotel miał 10 miesięcy , więc pachniał jeszcze świeżością. Bardzo ładne, przestronne pokoje. Ultra all inclusive super opcja, cały czas jest coś do jedzenia, nam osobiście najlepiej smakowało jedzenie na uliczce hotelowej oraz w barze plażowym, kawka ze Starbucks świetna. Dla dzieciaków super animacje, dart, strzelanie z łuku, lody cały dzień bez ograniczeń itp. W hotelu bardzo dużo Polaków. Obsługa zna podstawowe zwroty polskie 😀. Plaża kamienista ale jest bardzo ładne molo z barem. Polecam wybrać ten hotel jak ktoś szuka bardzo ekskluzywnego miejsca.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Cudowny wypoczynek
Witold 03.08.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 26-35 lat, z rodzinąGdy zamawialiśmy wakacje opinii było zaledwie kilka, ale zaryzykowaliśmy. Zrobiliśmy rezerwację i nie żałuję. Hotel wspaniały, obsługa życzliwa, brak nachalności. Czysto, jedzenie bardzo dobre i zróżnicowane. Nawet moje niejadki zawsze znalazły coś dla siebie. Alkohole z całego świata. Świetne drinki. Codziennie hotel zapewnia atrakcje w postaci koncertów lub występów lokalnych artystów. Jesteśmy wszyscy bardzo zadowoleni z wypoczynku. Mogę z czystym sumieniem polecić pod każdym względem.