Opinie klientów o Side Amour Hotel

5.4 /6
17 
opinii
Atrakcje dla dzieci
2.3
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
4.9
Pokój
5.6
Położenie i okolica
5.0
Rezydent
4.4
Sport i rozrywka
4.3
Wyżywienie
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Piotr, Żarów 08.10.2021

Polecam

Ten niewielki hotel ( to zaleta) zasługuje na więcej gwizdek. Wyżywienie b. dobre, różnorodne. Podczas wieczoru rybnego - dwa wielkie tuńczyki krojone na bieżąco w plastry i grillowane - pychota. Wszędzie czyściutko. Obsługa hotelowa uśmiechnięta i sympatyczna. Do plaży 5 min busem, który jeździ co pół godziny. Piękne stare miasto z ruinami to parę minut pieszo. Polecam.

6.0/6

Monika, Wrocław 21.07.2022

Amour

Polecam. Hotel zasługuje na najwyższą ocenę. Kameralny butikowy hotel. Blisko do antycznej części miasta. Cudowne SPA z usługami na b. wysokim poziomie ceny do negocjacji bardzo przystępne. Pokoje sprzątane codziennie. Ogólnie hotel bardzo czysty . 3 wieczory tematyczne w tygodniu. Personel dba o gości. Internet płatny ale za to super działa, wolę zapłaciç niż mieć pseudo wi fi gratis.

6.0/6

Edyta Sz 08.05.2022

ocena hotelu

Bardzo polecam kameralny czysty hotel świeżo całkowicie po remoncie .Wyżywienie różnorodne i bardzo smaczne .Autobusik dowozi osoby chętne na plaże gdzie jest bar i hotelowe leżaki .Basen i leżaki na terenie hotelu ,obsługa miła .Wieczorem animacje i disco .Jedyny minus płatny internet !😂

6.0/6

RAFAŁ, ŁASK 27.09.2022

Opis Side

Piękne miejsce
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem