Opinie klientów o Turcja - Smak Orientu

5.5 /6
890 
opinii
Intensywność programu
5.3
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.5
Transport
5.6
Wyżywienie
5.1
Zakwaterowanie
4.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jerenka 26.09.2014

Piękna Turcja

Bardzo fajna wycieczka.

6.0/6

EWA, Gdynia 11.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Turcja - Smak Orientu

Wycieczka wspaniała, godna polecenia, przeznaczona dla tych co lubią bardzo wcześnie wstawać i którzy lubią zwiedzać, zwiedzać i zwiedzać.

6.0/6

Włodzimierz 06.10.2020

Turcja - 2020

Wycieczkę uważamy za bardzo udaną. Program został zrealizowany w całości -jedynie wizyta prezydenta Erdogana przeszkodziła nam w odwiedzeniu mauzoleum Mevlany w Konyi. Wczesne pobudki o 3-4 nad ranem wynagradzały nam wrażenia nadchodzącego dnia. Z uwagi na stan epidemii turystów na naszej trasie było niewielu, a w niektórych obiektach byliśmy jedyna grupą! Skorzystaliśmy ze wszystkich imprez fakultatywnych -naprawdę warto , choć pewien niedosyt pozostawił safari off road po Kapadocji, z uwagi na niewielką dawkę off roadu. Na szczególne wyróżnienie zasługuje nasz polski pilot p. Arkadiusz, który w perfekcyjny i jednocześnie zabawny sposób opowiadał nam o Turcji. Także sprawy organizacyjne były dopięte na ostatni guzik. Hotele średniej klasy , choć niczego nie brakowało, wyraźnie gorsze w Stambule i Antalyi. Autokar bardzo wygodny o rzadko spotykanym wystroju , a kierowca bardzo sprawny i dodatkowo zaskakiwał nas odtwarzaną muzyką. Wyżywienie bez zarzutu, choć warto rozważyć organizacje kolacji w restauracjach poza hotelami, których przecież w Turcji nie brakuje.

6.0/6

Mirka Kluczbork 24.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Turcja-Smak Orientu

Najprościej by napisać " Było Cudnie". Nic dodać nic ująć. Turcja to Piękny Kraj, pełen przyjaznych ludzi. Na szczególną uwagę oczywiście zasługuje Przepiękna Kapadocja, to po prostu trzeba zobaczyć!!! KASIA pilot, z niesamowitą wiedzą. Wielki szacun. Na pewno jeszcze kiedyś wrócę do Tego Przepięknego Kraju.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem