5.5/6
Impreza bardzo udana, trochę dużo przejazdów, ale zdawałem sobie z tego sprawę. sprawę. Jedyny mankament to " wieczór turecki"- atmosfera i zabawa bardzo dobra, ale menu tragedia - właściwie tylko full alkoholu niemożliwy do spożycia w ciągu 3-4 godzinnej , imprezy i trochę fistaszków. Jest to fakultatywne, ale zawsze na takie wieczory chodzę, coś z tym warto zrobić. Poza tym zaskakujące jak na objazd z Raibow i nie tylko wyżywienie - full wypas, bardzo duży wybór i masa potraw regionalnych tureckich. Hotele czyste i bardzo przyjazne. Nic, tylko życzyć sobie żeby tak wyglądały pozostałe objazdy, na które zamierzam jeszcze pojechać.
Roman, Gdańsk - 17.10.2019
13/15 uznało opinię za pomocną
5.5/6
w maju odbyliśmy wycieczkę objazdową Smak Orientu, miałem obawy, że tempo zwiedzania będzie wyczerpujące, okazuje się, że wycieczka logistycznie bardzo dobrze przygotowana. czas przejazdów stosunkowo krótki do 2 godzin, ponieważ zawsze było coś po drodze do zwiedzania lub były przerwy. Zwiedzieliśmy bardzo dużo historycznych miejsc, usłyszeliśmy dużo ciekawych informacji na temat tych miejsc jak i poszczególnych regionów. Uważamy, że jeśli ktoś myśli o takiej wycieczce nie powinien się zastanawiać, aby posłuchać i zobaczyć to na własne oczy bo naprawdę robi to ogromne wrażenie jak to było możliwe tego wszystkiego dokonać. Już dzisiaj planujemy kolejną wycieczkę objazdową z biurem Rainbow. Do zobaczenia na kolejnej wycieczce.
Leszek, SREM PSARSKIE - 07.06.2022
4/4 uznało opinię za pomocną
5.5/6
Aby w pełni wyrazić swoją opinię o wycieczce musiałabym długo pisać, dlatego ujmę to tylko kilkoma zdaniami: Jesteśmy zachwycone i naprawdę wróciłyśmy pełne wrażeń. Doskonała organizacja, pomimo wczesnego wstawania i długich przejazdów autokarowych i temperatury powyżej 40 stopni nie byłyśmy zmęczone , a wręcz przeciwnie rozpierała na energia. Sporo zwiedziłyśmy przez te 8 dni . Program doskonale ułożony. Szczególne uznanie należy się naszemu pilotowi Wojtkowi, który cały czas coś nam opowiadał o Turcji, troszczył się o każdego i zawsze był gotowy do pomocy. Poza tym ogromna wiedza o Turcji Wojtka - ogromny szacun. Muszę jeszcze wspomnieć o najwspanialszym kierowcy na świecie-zawsze uśmiechniętym Muracie. Cóż długo jeszcze mogę pisać same superlatywy- ale tak na zakończenie to mogę tylko napisać, że jest to nasz kolejna już podróż z Rainbow i na pewno nie ostatnia, planujemy już gdzie pojedziemy na przyszły rok. Jeszcze chcę wyrazić swoje uznanie dla obsługi P. Jacka Andrzejewskiego w oddziale w Warszawie w Blu City. Dziękujemy i do usłyszenia w następnym toku.
Grażyna, Warszawa - 22.08.2021
2/2 uznało opinię za pomocną
5.5/6
Bardzo interesująca wycieczka, szczególnie dla tych, którzy odwiedzają Turcję po raz pierwszy. Pozwala poznać wiele miejsc ciekawych z historycznego i turystycznego punktu widzenia, pozwala zorientować się, gdzie należy jeszcze wrócić (Stambuł, Kapadocja). Program intensywny i z pewnością nie dla śpiochów (przeważają bardzo wczesne pobudki), ale to jasno wynikało z planu wycieczki. Znakomita organizacja całej podróży, wygodny autokar, doskonały przewodnik (p. Wojciech Jaszczak). Z atrakcji fakultatywnych warto z pewnością wybrać się w rejs po Bosforze i na offroad jeepami w Kapadocji. Pozostałe propozycje to już kwestia indywidualnych preferencji i zainteresowań. Tym, którzy będą się zastanawiać nad wydaniem 175 E na lot balonem w Kapadocji sugeruję: jeśli tylko finanse pozwalają lećcie koniecznie. Wrażenia niepowtarzalne i niezapomniane, nawet przy pochmurnej pogodzie! Cała wycieczka z pewnością godna polecenia!
Piotr, Gdańsk - 30.08.2021
11/11 uznało opinię za pomocną