Opinie klientów o USA - Oto Ameryka

5.4 /6
453 
opinie
Intensywność programu
5.4
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.6
Transport
5.5
Wyżywienie
4.0
Zakwaterowanie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Rafał Marek, Bełżyce 10.08.2019

super

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana. Super pilot wycieczki. Jak dla mnie troche za szybkie tempo zwiedzania. Poza tym wszystko ok (oprócz temperatur tam;). Za rok może coś znowu z Rainbow. Pozdrawiam!

6.0/6

Kaja Kamińska 03.02.2024

spełnienie wszystkich marzeń!

Wycieczka niesamowicie udana. Intensywne i interesujące zwiedzanie Stanów Zjednoczonych bez zbędnego nudzenia dzięki pilotowi Panu Jackowi. W krótkim czasie zobaczyliśmy największe i najbardziej znane miejsca Ameryki północnej (Nowy Jork, Las Vegas, Los Angeles, San Francisco, Dolina Śmierci, Wielki Kanion, Góry Sierra Nevada). Pan Jacek z pełnym profesjonalizmem i pasją pokazał nam wszystkie możliwe uroki miejsc, które odwiedziliśmy. Był świetnym organizatorem, który spoił grupę w całość, pokazał nam sklepy, w których możemy dostać przeróżne rzeczy za grosze a także galerie handlowe czy outlety. Z całego serca dziękuję Panu Pilotowi za przeprowadzenie nas przez Amerykę w taki cudowny sposób. 😊

6.0/6

Rodzinka, Bielsko-Biała 11.08.2014

Oto Ameryka czerwiec/lipiec 2014 rok

Super wyjazd

6.0/6

Wienczyslaw, Slupsk 12.05.2023
Termin pobytu: kwiecień 2023

Oto Ameryka

Świetnie zorganizowana wycieczka z bardzo interesującym programem. Daje obraz tego jaki ten kraj jest, jakie są jego mocne strony i słabości.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem