Opinie klientów o Odpocznij w Albanii

4.7 /6
24 
opinie
Intensywność programu
5.1
Pilot
5.3
Program wycieczki
5.2
Transport
4.8
Wyżywienie
4.0
Zakwaterowanie
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Agnieszka, Sieradz 07.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Bardzo nam się podobało:)

Cały pobyt był dobrze zorganizowany, wiadomo było co gdzie i kiedy się odbywa. Pilot Pani Karolina dobrze zorientowana i przygotowana do objazdu. Dowiedzieliśmy się trochę o kulturze, historii, sytuacji w Albanii. Program nie był napięty, zgodnie z nazwą Odpocznij w Albanii. Jeśli ktoś chciał mógł wykupić wycieczki fakultatywne i cały tydzień zwiedzać, albo korzystać z programu podstawowego i 3 dni plażować. Ceny w Albanii jeszcze są dość niskie, wiec spokojnie można było kupować w dobrych cenach. Do hotelu nie mamy zastrzeżeń, jak ktoś chce się do czegoś przyczepić to zawsze coś znajdzie, dla nas było ok, super widok z hotelu. Jedzenie dobre, świeże, śniadania codziennie takie samo (nie było to problemem), kolacje zróżnicowane. Nasz pokój był ładny, czysty, klimatyzowany. Ogólnie polecam!

6.0/6

Agą i Piotr 08.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Odpocznij w Albanii

Jedna z lepszych wycieczek objazdowych. Albania w pigułce. Ciekawie - na luzie, bez pośpiechu. Naszym zamiarem było trzy dni zwiedzać - to co było w programie podstawowym, a trzy dni odpoczywać - ale nastąpiła zmiana planów - po tym czego dowiedzieliśmy się na miejscu od Pani Pilot - i koniecznie dokupiliśmy rajd jeep'ami i rejs statkiem na półwysep Karaburun i wyspę Sazan. Nie braliśmy Korfu - bo byliśmy tam wcześniej cały tydzień. Dziwią nas wcześniejsze opinie o wycieczce - czasem niezbyt pozytywne. Rozumiemy - ilu nas - tyle opinii, ale bywając już trochę tu i tam na objazdówkach z Rainbow - raz jeszcze nadmienię - jedna z lepszych wycieczek. Pani Pilot - Pani Karolina, brak słów - w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Kopalnia wiedzy dozowana we właściwych ilościach.

6.0/6

Kinga, LUBLIN 18.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Odpoczęłam w Albanii

Kiedy na urlop tak czekałam, O Albanii pomyślałam. Stało się to rzeczywiste, marzenia nie były mgliste. Plan zwiedzania doskonały, ambitny, ciekawy, aż nogi bolały. Na tej liście zalet wiele. Wiem to ja i przyjaciele. POLECAM CAŁĄ SOBĄ RAINBOW, TĘCZA, KLASA Z TOBĄ!

6.0/6

Paula 26.06.2023

Odpocznij w Albanii

Jeżeli chodzi o Hotel Monte Carlo to polecam go bardzo przemiła obsługa, która pomaga na każdym kroku, chłopacy tam pracujący znają już trochę słów po Polsku i można się z nimi porozumieć. Czystość pokoi i łazienek jest codziennie kontrolowana przez panie sprzątające. W hotelu posiadają prywatny basen, bar z pięknym widokiem na wodę i zejście do prywatnej plaży z leżakami. Sama wycieczka to wisienka na torcie. Opiekowała się Nami wspaniałą przewodniczka Pani Karolina, na stałe mieszkająca w Albanii i dobrze znająca każdy zakontek. Pokazała Nam wspaniałe miejsca jak Berat, Gjirokaster i obszernie Nam o nich opowiadała. Nie szczędziła Nam też wielu ciekawostek i odpowiadała na każde pytanie. Oprócz wycieczek w cenie były też dodatkowe jak np przeplyniecie statniem na półwysep Karaburun i wyspę Sazan z przepięknie błękitna woda , była też możliwość popłyniecia na wyspę Grecka Korfu. Bardzo polecam te miejsca, wycieczka jest zaplanowana od A do Z przez Panią Karolinę, która pokazała Nam też nie tylko piękne miejsca, ale kuchnie Albanska. Od samego wylotu z Wrocławia po dojazd do hotelu, tygodniowy pobyt i transfer spowrotem do kraju byliśmy zaopiekowani przez przewodników od początku do końca. Gorąco polecam!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem