W rytmie mora, mora

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
4.4 /6 ( 33 opinii )
Wycieczka samolotem
Madagaskar - czerwona wyspa• Antananarywa • Andasibe - kraina Indris • największe kameleony świata • baobaby • Park Isalo - dom lemura katta, sifaka i lemura brązowego • WAKACJE NA MAURITIUSIE • przelot między wyspami w cenie

Terminy i ceny wycieczki 5

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 1

Na objeździe
Mauritius
All inclusive
SZCZEGÓŁY HOTELU
ZMIANA ZA  0 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na: R.pl/rozklady . Przelot do Antananarywy z przesiadką w jednym z portów europejskich. Zakwaterowanie w hotelu, lekka kolacja.

Dzień 2

Wczesny wyjazd (pakiety śniadaniowe) w kierunku południowym do Antsirabe przez typowy krajobraz gór i wschodnio-malgaski, bujny las deszczowy. Po drodze mijać będziemy wioski z typowymi trano gasy – domami lokalnej ludności charakterystycznymi dla centralnej części wyspy, położonymi wśród licznych, malowniczych pól ryżowych, kaskadowo ułożonych na zboczach. Miasto Antsirabe jest znane jako najchłodniejsze miejsce na Madagaskarze. Nazywane jest malgaskim Vichy, ze względu na znajdujące się tam wody termalne. Zobaczymy Kolumnę Niepodległości, kolonialny dworzec kolejowy, skąd niegdyś wyjeżdżał słynny viko-viko wynalazek firmy Micheline (krzyżówka autobusu z pociągiem). Ze względu na dużą ilość i różnorodność ryksz znane jest również jako malgaską stolicą ryksz. W trakcie zwiedzania możliwość przejażdżki słynnym „puss puss”, rykszą ciągniętą przez człowieka. Obiadokolacja i nocleg w hotelu w ok. Ranomafana. (Trasa ok. 390 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele/Logde o standardzie **/*** - (7 rozpoczętych dób hotelowych). Lodge położone na terenach lub w pobliżu parków narodowych (możliwe zakwaterowanie w lodgach namiotowych).
Pokoje: we wszystkich hotelach wyposażone w łazienki, często mini bar (płatny dodatkowo) i TV. Większość hoteli posiada klimatyzowane pokoje. Hotele na objeździe nie mają klasyfikacji turystycznej. Pokoje wyposażone są w podstawowe wygody: łazienkę, czystą wypraną pościel, świeże ręczniki, mydło, papier toaletowy, toaleta (kompakt) w stylu europejskim.
Wizy
Wiza na Madagaskar
Paszport musi być ważny minimum 6 miesięcy i musi posiadać minimum jedną wolną stronę.Wyrobienie wizy na okres 30 dni kosztuje ok 35 EUR. Wyrabia się ją po przylocie na lotnisku w Antananarywie.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym do Antananarywy i do Warszawy (z przesiadką w jednym z portów europejskich), opłaty lotniskowe, zakwaterowanie w hotelach, 14 rozpoczętych dób hotelowych (7 na Madagaskarze i 7 na Mauritiusie), wyżywienie: śniadanie i obiadokolacje na Madagaskarze, all inclusive na Mauritiusie, przelot międzynarodowy Madagaskar-Mauritius, transfery busem, opiekę polskiego pilota, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: kosztu wizy (ok 35 EUR/os), biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, opłaty na napiwki dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych, kelnerów etc. (łącznie bilety wstępu i napiwki płatne pilotowi jako pakiet ok. 210 EUR/os), dodatkowych posiłków i napoi, wycieczek lokalnych.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.4/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/w-rytmie-mora-mora/zakwaterowanie-mam

Dodaj opinię

4.4

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Madagaskarze! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon